Şimdi Ara

Eski HP'si olup yeni bir HP alacak kullanıcıya 480TL'ye kadar para iadesi kampanyası. (77. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.750
Cevap
172
Favori
126.347
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Elimde eski HP seri numaraları mevcuttur. Almak isteyenler iletişime geçebilir.
    Fiyat: 20TL

Not: ücret iadesi için destek verilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elimde eski HP seri numaraları mevcuttur. Almak isteyenler iletişime geçebilir.
    Fiyat 20 TL

Edit: Arkadaslar sattığım seri nolar hurdaliktan alınma olduğu için hp herhangi bir resim, video vs istemiyor, uzaktan görebiliyor cihazı. Ayrıca önce kayit sonra ödeme şeklinde çalışıyoruz, herhangi bir şekilde sıkıntı olmuyor. Daha önce Satış yaptığım kişilere de buradan bakabilirsiniz.

https://forum.donanimhaber.com/hp-geri-odeme-kampanyasi-icin-seri-numaralari-30-tl--140737541?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

• mstfmd kullanıcısına yanıt
    Ben N11.com'daki "NOTEBOOKCITY" satıcısından "https://urun.n11.com/dizustu-bilgisayar/hp-15-db1024nt-7dx80ea-amd-ryzen-3-3200u-4gb-256gb-ssd-156-fhd-P394787702" bu bilgisayarı çok uygun fiyatla aldım, başvurumu yaptım, onaylandı, şu anda ücret iadesi bekliyorum, yalnız benden fotoğraf istediler, bazen istiyorlarmış galiba, kime denk gelirse artık, Hepsiburada.com'dan da alabilirsin tabii ki, zaten bana gelen kutuda da Hp Türkiye distribütörü Arena Bilgisayar yazıyordu, satıcı oradan alıp satıyor büyük ihtimalle
  • Merhaba, ben bilgisayarı alalı yaklaşık 15 gün oluyor, bu indirimden faydalanabilir miyim, eski laptopumda hp idi
  • quote:

Orijinalden alıntı: MESUT52_34

Merhaba, ben bilgisayarı alalı yaklaşık 15 gün oluyor, bu indirimden faydalanabilir miyim, eski laptopumda hp idi
    Kayıt olduktan sonra yeni cihazı almalısınız. Aksi takdirde yararlanamazsınız

• Yeni aldığım ürünün faturası şirket üzerine kesildi, kendi adıma iade alabilir miyim? Bilgisi olan var mıdır?
  • powermoon kullanıcısına yanıt
    size gönderilen linkteki formu doldururken faturanın taranmış halini göndereceksiniz, isim farklı olacağı için olmaz, ayrıca bilgisayarlarda bile bireysel kullanım şartı arıyorlar, yani Hp probook model laptop alırsanız kurumsal bilgisayar olduğu için kampanyaya dahil ürün olarak kabul edilmiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: swat882

Eski cihazın seri numarası
    Yeni cihazın fatura bilgileri

Alıntıları Göster
    Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Egrino

Teşekkürler.

Alıntıları Göster
    Rica ederim birde yukarıdaki arkadaşın söylediği gibi, kayıt sonrası alacağınız bilgisayar iş bilgisayarı olmaması gerekiyor mesela probook gibi. Hangi model bilgisayarların kampanyaya dahil olduğunu öğrenmek için Müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Ben pavilion serisi alacağım. O modelde geçtiğini söylediler.

• quote:

Orijinalden alıntı: swat882

Rica ederim birde yukarıdaki arkadaşın söylediği gibi, kayıt sonrası alacağınız bilgisayar iş bilgisayarı olmaması gerekiyor mesela probook gibi. Hangi model bilgisayarların kampanyaya dahil olduğunu öğrenmek için Müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Ben pavilion serisi alacağım. O modelde geçtiğini söylediler.

Alıntıları Göster
    Haber verdiğiniz için teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: Gaingdyn

size gönderilen linkteki formu doldururken faturanın taranmış halini göndereceksiniz, isim farklı olacağı için olmaz, ayrıca bilgisayarlarda bile bireysel kullanım şartı arıyorlar, yani Hp probook model laptop alırsanız kurumsal bilgisayar olduğu için kampanyaya dahil ürün olarak kabul edilmiyor
    Yok hocam, Vatan'dan Pavilion Gaming serisi bir notebook aldım ama kampanyayı bilmiyordum, bu yüzden faturayı şirkete kestirdim.
  • Merhaba bende programa katildim ve basvurum onaylandi.09.01.2020 tarihinde odeme dekontu gibi birsey gondermisler mail ile. Hesabiniza havale yapilmistir diye diye ama bugun 13 u ve hala bir hareket yok. Bu normal mi peki

• Merhaba arkadaşlar bugün aradım ve kayıt oldum. Mail geldi ve bir kayıt numarası verdiler. Süreç bundan sonra nasıl işleyecek. 60 gün içerisinde bilgisayarı aliyorum. Ve gelen mail deki linke tıklayıp kayıt oluyorum varmı bunun haricinde extra bir şey Eski HP"si olup yeni bir HP alacak kullanıcıya 480TL'ye kadar para iadesi kampanyası. Bu modellerden alırsak ödeme yapılıyor heralde . X2 360ve gaming yazıyor tam olarak açıklaması nedir bu kodlarin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi henike -- 13 Ocak 2020; 21:49:36 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

Fiyat: 20TL

Not: ücret iadesi için destek verilir.

• banamii B kullanıcısına yanıt
    şuan bizde aynı sorunu yaşıyoruz ziraat bankasına yatması gereken para yatmadı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • royalclass18 R kullanıcısına yanıt
    Mail ile gelen ödemeniz yapılmıştır onayından sonra 5-10 gün içinde hesaba geliyor.
  • royalclass18 R kullanıcısına yanıt
    Ürünü alalı 60+ gün oldu. Paranın gönderileceğine dair muhasebe fişinin olduğu maili alalı 1,5 ay geçti. Aralığın başında muhasebe fişi gelmesine rağmen bana ocağın basında gönderilme işlemi yapılmış dendi. Bankanızla konusmalısınız dendi. Gittim bankayla konustum ama havuzda benim adıma bekleyen para yokmuş. Tekrar hp ile iletişime geçtim. Gönderme kanıtı olarak makbuzun kopyasını yada takip kodu gibi bir şey varsa gönderin ki bende bu sayede sorunun nereden kaynaklandığını çözebileyim dedim. Onlarda ilgili departmandan istedik alır almaz size göndereceğiz dediler. Bakalım beklemeye devam ediyorum. Benimki biraz sıkıntılı olacak gibi.
  • Merhaba Arkadaşlar Kampanya devam ediyor .

Ama her ürün geri iade kampanyasına dahil olmuyormuş bilginize. Eski Hp Laptop ile denedim ama kabul edilmedi.
  • Konuyu açan arkadaştan Allah razı olsun, zaten alacağım üründen 480 TL kazanmış oldum...çok tesekkurler

Fiyat 20 TL

https://forum.donanimhaber.com/hp-geri-odeme-kampanyasi-icin-seri-numaralari-30-tl--140737541?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

• 
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.