Şimdi Ara

Eski HP'si olup yeni bir HP alacak kullanıcıya 480TL'ye kadar para iadesi kampanyası. (74. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.749
Cevap
172
Favori
126.387
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 15 Kasımda başvuru yaptığım işlemin ücreti bu sabah yatmış. Konuyu açan arkadaşa teşekkür ederim. Yol kenarına ağaç dikenler yıllar sonra gölgesinden faydalanan insanların duasını nasıl alıyorsa, @MonitörKertenkelesi aynı şekilde bir çok insanın yıllar sonra dahi faydalandığı bir konu açarak benim için aynı hizmeti yapmış gibidir.

Ama tabi ki her insanı memnun etmek zor. Nasıl o yoldaki ağacı "Kim bunu buraya dikti, karşı yola dikseydi, az ileri dikseydi" diyenler çıktığı gibi bu konuda da konu sahibine söylemler olabiliyor.

Ama ben kendi adına bizleri bu konuda bilgilendirip faydalanmamızı sağladığı için kendisine teşekkürü borç bilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rza_35 -- 6 Aralık 2019; 12:26:55 >
  • 15 kasımda açtığım başvuru sonucu 480 tl bugün hesaba yattı. Teşekkürler. İade dekontu geldikten 3 gün sonra hesaba geçti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: silverdream

Hala ses yok

Alıntıları Göster
    Bana yattı 480 TL iade
    18inde almıştım ürünü

• JeaLeusy kullanıcısına yanıt
    valla haklısınız hocam.telefonla iletişime geçin
  • quote:

Orijinalden alıntı: kansavkaplan

Bana yattı 480 TL iade
    18inde almıştım ürünü

Alıntıları Göster
    Şimdi banada yattı 20sinde almıştım
  • bende ayın 14 ünde başvurmuştum bugün yattı
  • Ben 25 kasımda başvuru yapmıştım ne zaman iade yapılır bilgilendirebilecek biri var mı?

• Laptop almak için eski HP Masaüstü PC seri nosu kullanılabiliyormu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GreenDragon -- 7 Aralık 2019; 10:24:3 >
  • GreenDragon kullanıcısına yanıt
    İbare şu şekilde.

"Faydalanacağınız indirim sadece eski HP Dizüstü bilgisayarların yenilenmesi doğrultusunda olacaktır. Sadece HP Masaüstü ve Dizüstü bilgisayarlar için indirim talep edebiliyor olacaksınız. Diğer talepleriniz reddedilecektir"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi numberone2000 -- 7 Aralık 2019; 12:11:17 >
  • iadeler geldi allah bereket versin
  • JeaLeusy kullanıcısına yanıt
    Ben de o tayfadanım, 2 Aralık'ta kayıt açabilirsiniz vs. zırvalamışlardı. Evet, kaydı önceden açın diyorlar ama zorlayana da parasını veriyorlar. Varsa benim gibi o zamanlarda alan topluca başvurursak bizi dinlerler.
  • 30 Kasım'da bilgisayar alıp 2 Aralık'ta kampanyaya başvurmuştum. Az önce e-mail attılar, iade onaylanmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bcanata -- 9 Aralık 2019; 19:0:56 >
  • HP Out of Warranty Voucher Program promosyonumuza katıldığınız için çok teşekkür ederiz. Ödülünüz kısa zamanda size teslim edilecektir.

06.12.2019 da havalemi yapmışlar.

2. kez iademi alıyorum , konuyu açan arkadaştan allah razı olsun ne diyelim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: philosopherx

HP Out of Warranty Voucher Program promosyonumuza katıldığınız için çok teşekkür ederiz. Ödülünüz kısa zamanda size teslim edilecektir.

06.12.2019 da havalemi yapmışlar.

2. kez iademi alıyorum , konuyu açan arkadaştan allah razı olsun ne diyelim...
    06.12.2019 da havale yapılmış diye mail geldi bana da. fakat gelen giden para yok hesabıma. size yattı mı acaba ?
  • aynı durum bende de söz konusu, beklemedeyim
    başvuru ayın 22'si onay maili 25'inde gelmişti
  • HP kod konusunda yardımcı Olurum.

• xpol X kullanıcısına yanıt
    baya olmuş size de mail geleli.
  • Arkadaşlar bana da havale yapıldı maili geldi ancak hesaba para gelmedi . Sizde nasıl oldu?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 2-3 gün önce "başvurunuz onaylandı" diye bildirim gelmişti, bugün de iade dekontu gelmiş. Para henüz hesabıma yatmadı ama burdan okuyup anladığım kadarıyla 2-3 gün sonra geçiyor, bekleyelim bakalım.
  • 15 dk önce hesabıma para yattı konuyu açana bilgilendirene teşekkür ederim.
  • 
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.