Şimdi Ara

Eski HP'si olup yeni bir HP alacak kullanıcıya 480TL'ye kadar para iadesi kampanyası. (72. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.749
Cevap
172
Favori
126.387
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yok öyle bir şey kim uydurmuşsa oturduğu yerden uydurmuş.

Ben eski notebookun seri no sunu verdim iademi aldım hala eski notebooku arada kullanıyorum.

Nasıl engelleyecekler ki zaten çalışmasını? Varmı böyle bir mantık yahu?
  • bu konu hakkında hangi mesajdan bilgi alabilirim tam olarak. benim de kullandığım bir hp laptopum var ama yeni bir tane daha almam gerekiyor. onun için kullanacağım.
    https://www.hepsiburada.com/hp-pavilion-15-cw1000nt-amd-ryzen-5-3500u-8gb-512gb-ssd-windows-10-home-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-8kn16ea-pm-HB00000O7C9A

şu bilgisayarı almayı düşünüyorum. günlük işlemler, ofis, photoshop için yeterli midir ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LordSetherial -- 27 Kasım 2019; 13:57:49 >

• LordSetherial L kullanıcısına yanıt
    Ofis ve internet için yeterli olur bence.

Teknik bilgileri şurada
    https://support.hp.com/tr-tr/document/c06452655
  • Bana 480tl yattı , teşekkürler HP ama 9000lik bilgisayara 480 az , miktarlar güncellenmeli
  • Kardeşim kaç günde onaylandı. Ben kaydı 25 kasımda yaptırdım hala onay işlemi devam ediyor diyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kaydı yaptırdıktan kaç gün sonra kayıt onaylanıyor. Ben 25 kasımda kayıt yaptırdım hala onay işlemi devam ediyor diyor. Bir sorun çıkmaz değil mi?

• kaan2142 K kullanıcısına yanıt
    Isin gucun de mi yok deyip her mesajima neden cevap yazıyorsun be bilader, komik misin :)) boşver sallama sen beni tipe bak

• 1984 kullanıcısına yanıt
    4 gündür düşünüyorsun ve aklına bumu geldi. ok.
  • HP kod yardımcı olurum

• quote:

Orijinalden alıntı: kansavkaplan

18 ağustosta kayıt oluşturdum mail geldi doldurdum tamamladım yolladım 20sinde iadenin onaylandığı ve 25 gün içerisinde paranın hesaba geleceği belirtildi.
    Kota meselesini bilmiyorum ama bu iadeler Türkiyeden değil yurtdışından geliyor anladığım kadarıyla ve burayı bağladığını düşünmüyorum ama dünya genelinde bir indirim haftası söz konusu olduğu için çakallık peşinde olabilirler ona bişey diyemiyorum...
    Aynı mail banada geldi ama hala yatmadı birlikte başvurduğumuz 2 arkadaş mail geldikten sonra 2-3 güne aldılar paralarını

Bana da o mail 20 sinde geldi siz aldınız mı parayı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi silverdream -- 28 Kasım 2019; 22:14:35 >

• quote:

Orijinalden alıntı: kansavkaplan

ürün alındıktan sonra kayıt oluşturursanız olmuyor.
    Kayıt tarihi yeni ürünün fatura tarihi ile aynı gün yada daha sonraki tarih olması gerekiyor.
    Yani önce kayıt oluşturup ardından ürünü almanız ve formu doldurmanız gerekiyor.
    Son 1 hafta içerisinde ürün alanlar aldıkları firma ile görüşüp faturayı iptal ettirip yeni tarihli fatura kestirebilirler.

Alıntıları Göster
    firmayı arayıp faturayı 10 gün sonra kesin desek :)
  • Arkadaşlar bu gece bir buçukta Hp bilgisayar aldım gittigidiyordan, sabah olur olmaz eski bir HP bilgisayar kaydetsem
    para iadesi yapılır mı? Yapılmazsa fatura tarihini değiştirebilir miyim?

• Ranewen21 R kullanıcısına yanıt
    Aynı gün fatura tarihi olacağı için sorun olmaz sanki. Fakat HP bu ayki kaydı doldurduğunu belirtmişti. Kayıt alıyorlarsa mantık olarak sıkıntı yok.
  • numberone2000 kullanıcısına yanıt
    Kanka az önce aradım, Kasım ayı limit bitmiş gelecek ay devam edecekmiş. Canımı sıkan şu oldu cihaz size ait olmasi gerekiyor falan dedi bunlar anlayabilir mi bana ait olup olmadığını

• quote:

Orijinalden alıntı: Ranewen21

Kanka az önce aradım, Kasım ayı limit bitmiş gelecek ay devam edecekmiş. Canımı sıkan şu oldu cihaz size ait olmasi gerekiyor falan dedi bunlar anlayabilir mi bana ait olup olmadığını
    Öyle birşey yok. Benim kaydettiğim cihaz şirketin. Bana kimse sormadı fatura v.s. Sorarsa bana ait dersiniz. Fatura derse ben nereden bulucam cihaz eski dersiniz. Ama soracaklarını sanmam.
  • numberone2000 kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim yorumun için. Satıcı ile temasa geçtim inşallah faturayı 1 aralık yapar bende bu sayede kampanyaya katılmış olurum. Gerçi daha tam hp bilgisayar bulamadım ama 2 gün de illaki bir arkadaştan bulurum

• silverdream kullanıcısına yanıt
    Bana da yatmadı henüz,25 gün içinde yazıyor

• bnde bugün sipariş verdim eski bi tane hp laptota var yarın arasam kayit olustursam olurmu iade alirmiyim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kaan2142 K kullanıcısına yanıt
    bunu değil, bu mu :) bunu da anlamazsın da sen neyse..
  • 
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.