Şimdi Ara

Eski HP'si olup yeni bir HP alacak kullanıcıya 480TL'ye kadar para iadesi kampanyası. (104. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2.750
Cevap
172
Favori
126.367
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kerem158 K kullanıcısına yanıt
    Hp (x2 360 ) olan seçilir

• the guardian14 kullanıcısına yanıt
    fivestars adlı arkadaş gerekli adımları tek tek anlatıyor
    Ben de kayıt oldum herhangi bir sıkıntı yaşamadım çok yardımcı oldu sağolsun
    Yani arkadaşa güvenebilirsiniz :)

• ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi utopiaz -- 3 Temmuz 2020; 16:30:38 >
  • arkadaşlar ben satın aldıktan sonra kayıt açtıramazmıyım. satın almadan öncemi olması lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: mat3ja

Onay maili geldi, gelen mailde ödemeniz belirttiğiniz hesaba yapılacak yazıyor. Yani kesin olarak onaylandı. Ödeme yapılınca da yazarım buraya.

Alıntıları Göster
    Hocam merhaba; G7 serisi için yapmış olduğunuz başvuru onaylandı demiştiniz. Ücret iadesi gerçekleşti mi?
  • mcsd M kullanıcısına yanıt
    Gerçekleşti hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • mat3ja kullanıcısına yanıt
    Ok hocam teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: the guardian14

arkadaşlar ben satın aldıktan sonra kayıt açtıramazmıyım. satın almadan öncemi olması lazım
    arkadaşlar bu soruma kesin cevap verebilecek varmı

• the guardian14 kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle sarın almadan önce

• Arkadaşlar eski hp cihazı nereden bulabiliriz bilgisi olan var mı?
    Birde ben cihazı dün aldım hepsiburada üzerinden nasıl bir yol izlememiz lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ysfweb -- 3 Temmuz 2020; 21:52:40 >
  • Merhaba, bu işlemi yakın zamanda yapmış ve para iadesi almış olarak, geriye doğru okumayan arkadaşlara kısaca açıklayayım.
    3000 lira üzeri olan yeni bilgisayar için 480 lira iade alabilirsiniz. Sadece iade kampanyasında geçerli bilgisayar olması lazım alacağımız nilgisayarın. Kampanyaya bilgisayarı almadan katılmak daha garanti ama yanlış bilmiyorsam bilgisayarı aldıktan sonra da katılabiliyorsunuz.
    Yaptığım işlemleri sıralarsam;
    Önce alacağım bilgisayarı tespit ettim, daha sonra forumdan bir arkadaştan eski HP kodu satın aldım(forumda arama yaparsanız bulursunuz) ya da konuya kod lazım yazarsanız o sizi bulur. Sonra HP müşteri hizmetlerini arayıp kayıt açtım, eski nilgisayar kodunu verdim ve daha sonra hepsiburadadn bilgisayarı aldım. Bilgisayarım geldikten sonra HP müşteri hizmetlerinin attığı maildeki linki doldurup yeni aldığım bilgisayarın faturasını ekledim. 15 gün sonra verdiğim ibana 480 lira hesabıma yattı.

• Arkadaşlar kampanyadan yararlanarak bilgisayar almak istiyorum

https://www.hepsiburada.com/hp-pavilion-intel-core-i5-1035g1-8gb-512gb-ssd-mx130-windows-10-home-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-8xg74ea-p-HBV00000T3V7E?magaza=BOZDAN Teknoloji

şu ürün nasıldır sizce. Sadece office programları için kullanılacak.
    4500/5000 tl bandında daha iyi laptoplar var mı acaba.

• utopiaz kullanıcısına yanıt
    https://www.hepsiburada.com/hp-15-dw2011nt-intel-core-i5-1035g1-8gb-1tb-256gb-ssd-mx330-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-3h817ea-p-HBV00000TVZTW?magaza=Tekramarket bu laptopun ekran kartı daha iyi . Ben bunu aldım

• Arkadaşlar doğru anladıysam önce kayıt sonra pc almamız gerekiyor doğru mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: xmuratbeyx

https://www.hepsiburada.com/hp-15-dw2011nt-intel-core-i5-1035g1-8gb-1tb-256gb-ssd-mx330-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-3h817ea-p-HBV00000TVZTW?magaza=Tekramarket bu laptopun ekran kartı daha iyi . Ben bunu aldım
    sadece office uygulaması ve internet kullanılacağı için ekran kartıyla işim olmayacak. O yüzden hafif ve şarjı iyi giden bir laptop arıyorum. Acaba iki bilgisayar arasında ağırlık, şarj, kasa, ekran kalitesi farkları nasıl bilen var mı?

• utopiaz kullanıcısına yanıt
    Bu hafif 1.75 kg olması lazım. Ekran kartı daha guncel

• Arkadaşlar bende hp laptop alacağım. Bu 480 TL indirimden yararlanmak için elinde satılık seri numarası olan var mı? Bir de eski laptopu fiziki olarak geri almıyorlar sanırım?

• quote:

Orijinalden alıntı: shadowmexo

Arkadaşlar bende hp laptop alacağım. Bu 480 TL indirimden yararlanmak için elinde satılık seri numarası olan var mı? Bir de eski laptopu fiziki olarak geri almıyorlar sanırım?
    valla ben de bu soruya yanıt bekliyorum bi de hangi cihazlar nasıl dahil ya da değil bunu nasıl öğreniyoruz o da önemli bilginiz olursa beni de haberdar ederseniz sevinirim
  • 
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.