Şimdi Ara

Eski HP'si olup yeni bir HP alacak kullanıcıya 480TL'ye kadar para iadesi kampanyası. (101. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.749
Cevap
172
Favori
126.387
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 99100101102103
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Daha önceden kampanyadan yararlanan biri, tekrardan kampanyadan faydalanabilir mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • WlcmToMyWrld kullanıcısına yanıt
    Bunun için belli bir süre sınırı vardı sanırım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • orhanmed kullanıcısına yanıt
    Nisanda onay mesajı geldi bana da haziran oldu hala yatmadı. Hp germany ne maillere cevap veriyor, ne destek taleplerine ne de faks nosuna çektiğim faksa.

• Merhabalar, ben de bilgisayar alacağım, var mı tavsiye ürün, HP seri numarası da bulurum forumdan felan sanırım. Laptop genellikle internet ve office programları için kullanılacak, oyun felan oynanmayacak, ağır program kurulmayacak. Ne önerirsiniz

• hp pc yok nasıl yararlanırım bundan
  • Ben de kampanyadan yararlanmak istiyorum ancak maalesef halihazırda HP marka bilgisayarım yok. Nerede bulabilirim seri numarası? Olan varsa özelden de ulaşabilir.
  • Osiris34 kullanıcısına yanıt
    hocam seri kodunun verdiğimiz bilgisayar çalışmaya devam ediyor mu? bir sıkıntı olur mu? teşekkürler.
  • otopark O kullanıcısına yanıt
    Bazı arkadaşlar sıkıntı yaşamıştı konuda. Ben direkt anakart arızalı demiştim.

• https://www.hepsiburada.com/hp-pavilion-15-cs3007nt-intel-core-i5-1035g1-8gb-512gb-ssd-mx250-windows-10-home-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-8xl74ea-pm-HB00000STXW5

Arkadaslar bugun bu urunu alacaktim ancak bir uyemiz sag olsun bundan haberim oldu. Baskasinin bilgisayari ile kayit olmak icin sadece seri numarasi mi lazim? Baska birseye ihtiyac var mi ve de bilgisayarin faturasinin kimin uzerine oldugu onemli mi?

• Forumda eski hp seri numarası satan var hocam. Seri numarasını alın, ilk sayfadaki müşteri hizmetlerinin numarasını arayın ve kayıt açtırın hp ye. ondan sonra yeni hp laptop alıp aldıktan sonra kaydı size gelen maile istinaden tamamlayacaksınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wildwachsend

Forumda eski hp seri numarası satan var hocam. Seri numarasını alın, ilk sayfadaki müşteri hizmetlerinin numarasını arayın ve kayıt açtırın hp ye. ondan sonra yeni hp laptop alıp aldıktan sonra kaydı size gelen maile istinaden tamamlayacaksınız.
    Tamamdir tesekkur ederim hocam. Baskanin bilgisayari olmasi sorun yaratmiyor degil mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dinoco mavisi -- 9 Haziran 2020; 9:47:7 >
  • Hocam önemli değil eski pc nin kime ait olduğu. Seri numarası yeterli

• quote:

Orijinalden alıntı: wildwachsend

Hocam önemli değil eski pc nin kime ait olduğu. Seri numarası yeterli
    Tamamdir cok tesekkurler hocam

• ben şimdi hp whatsapp ustunden eski hp ile kaydoldum fotograf istediler onden ve arkadan cektim attım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emre_bayam -- 9 Haziran 2020; 14:44:54 >
  • Hangi modellerde geçerli bakabilecegimiz biryer varmi

• quote:

Orijinalden alıntı: unemployed.

Hangi modellerde geçerli bakabilecegimiz biryer varmi

Hocam ben basvurdum gelen mailde liste boyle ancak anlamadim ben bundan birsey cok az model var.

Ancak basvurum bittikten sonra telefonda sordum alacagim modele uyumlu sikinti yok dedi.
    Aldigim model bu

https://www.hepsiburada.com/hp-pavilion-15-cs3007nt-intel-core-i5-1035g1-8gb-512gb-ssd-mx250-windows-10-home-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-8xl74ea-pm-HB00000STXW5

• Arkadaşlar bu aralar ödeme dekontu alan var mı bana 26 mayısta siparişiniz onaylanarak işleme alınmıştır geldi. Ama ödeme dekontu gelmedi sizde durum nedir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mehmetgec -- 9 Haziran 2020; 23:20:20 >
  • 2015 ve öncesi cihazlar kampanyaya dahilmiş ve cihazın fotoğraflarını da istiyorlar. bilginiz olsun.
  • Kod satanlar mesaj atabilir mi?

• angraf kullanıcısına yanıt
    Önceden istemiyorlardı
  • 
Sayfa: önceki 99100101102103
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.