Şimdi Ara

Eski HP'si olup yeni bir HP alacak kullanıcıya 480TL'ye kadar para iadesi kampanyası. (54. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.750
Cevap
172
Favori
126.352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yanlış adrese yazıyorsunuz, sabah anında cevapla 10dk da kayıt açma işemini tamamladılar. Bilgisayar çalışıyormu fotosu nerde falan diye de sormadılar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyoglubeyy B kullanıcısına yanıt
    @hpturkiyeofficial olması lazım facebookta. Orada 7-19 arası 6 gün cevap veriyorlar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: beyoglubeyy

quote:

Orijinalden alıntı: WlcmToMyWrld

Facebook sayfasından iletişime geçtim, 10 dk da onayladılar, mail attılar formu. Fotoğraf falan istenmedi

hangi sayfası. destek mi iletişim mi. link versen. o derece cahilim yani. cidden link var mı

@HPTurkiyeofficial facebook sayfası

• seri numarası söylememiz yeterli mi arkadaşlar,hp bilgisayar arıyorum cayır cayır
  • öncelikle teşekkürler arkadaşlar. ben şöyle bir şok yaşadım. cihaz seri no söyleyince, yurt dışı cihaz dedi bana müşteri temsilcisi. ben bunu bimeks ten almıştım. nasıl olur böyle bir şey?
  • Facebooktan iletişime geçtim seri numarasını verdim. Cihazınızın teknik özellikleri gereğince tüketici değil ticari sınıfta olduğu belirlenmiştir bu yüzden programa dahil değildir dediler. Cihaz hp 250 g4, i3 işlemci 4gb Ram nesi ticariymiş anlamadım ama olmadı maalesef

• quote:

Orijinalden alıntı: halfur

Facebooktan iletişime geçtim seri numarasını verdim. Cihazınızın teknik özellikleri gereğince tüketici değil ticari sınıfta olduğu belirlenmiştir bu yüzden programa dahil değildir dediler. Cihaz hp 250 g4, i3 işlemci 4gb Ram nesi ticariymiş anlamadım ama olmadı maalesef

hocam cihaz şirket faturalı mı ondan olabilir..
  • complete_ kullanıcısına yanıt
    Yok hocam hepsiburada dan kendi adıma almıştım. Seri ve teknik özellikleri sebebiyle dediler.

ya seri numarasını yanlış girmiştir yahut perakendeci cihazıdır. (index bilgisayar vs vs.)
  • quote:

Facebooktan iletişime geçtim seri numarasını verdim. Cihazınızın teknik özellikleri gereğince tüketici değil ticari sınıfta olduğu belirlenmiştir bu yüzden programa dahil değildir dediler. Cihaz hp 250 g4, i3 işlemci 4gb Ram nesi ticariymiş anlamadım ama olmadı maalesef

aynısını yaşadım ya. 10 yıllık cihaz bimeks ten almıştım. yurtdışı cihazınız diyor. bayan demi sana çıkanda. bi tane bayan var. çok aradığımdan biliyorum. hp nin güvenlik duvarı heralde o kadın. aşmak mümkün değil
    4 defa aradım hiç bayan çıkmadı. hep erkek çıkıyor telefona. size öyle denk gelmiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: leonidas26

4 defa aradım hiç bayan çıkmadı. hep erkek çıkıyor telefona. size öyle denk gelmiş

this is spartaaaaaaa... diye bağırdın mı
  • quote:

HP cihazları üretirken kurumsal ve tüketici grubu olarak ikiye ayırıyor. Sizin faturanızın bir önemi yok.

HP 250 serisi, Probook, Elitebook, Zboook kurumsal serilerdir.
  • mila12 M kullanıcısına yanıt
    Hmm anladım ilk defa duydum bunu da teşekkür ederim

• arkadaşlar gittigidiyor teknosa mağazasından hp pavilion aldım ancak içinden fatura çıkmadı sevk irsaliyesi çıktı

onu yolladım ama kabul etmediler

daha önce başına gelmiş olan var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • gael kullanıcısına yanıt
    hocam gittigidiyor üzerinden satıcıdan mesaj ile fatura kopyasını email ile gönderilmesini iste..ve Gittigidiyor.com -Yardım sorun oluştur fatura gelmedi diye..
  • quote:

Orijinalden alıntı: mx0131

hocam gittigidiyor üzerinden satıcıdan mesaj ile fatura kopyasını email ile gönderilmesini iste..ve Gittigidiyor.com -Yardım sorun oluştur fatura gelmedi diye..

talep ettim bakalım hp firması sevk irsaliyesini göndermiştim 7gun içinde gönderilmez se talebiniz iptal edilir diye mesaj atmışlar

bakalım gonderilmezse ne yapabilirim maliyeye mi şikayet edilir böyle durumlarda

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar emaile video attiniz mi ? Benden video ve foto istediler bozuk oldiguna dair diye ?

• iade,
    altından kıymetli şu anda. , şaka değil, küçük altın 268 tl. hp nin para iadesi 480 tl. . onun için anandan emdiğin sütü burnundan getiriyorlar, bilmeni isterim, benim cihaz, yurtdışı kayıtlı çıktı. bi tanesi pavillion yavs seri eskisinin de, ticari dedi çıktı. . bi de kimse paylaşmıyor. net para hesabına geçen var mı?. kaç günde geçmiş. alan yatıyor kulağının üstüne. insan yardım eder yavs.

• 11 gün içinde yatmıştı benimki. ozaman tabi böyle katı kurallarda yoktu. googledan kırık ekranlı bir foto gönderdim kabul ettiler ne seri no ne bir şey istemişlerdi. şimdi baya sıkı tutuyorlar.

• 
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.