Şimdi Ara

Eski HP'si olup yeni bir HP alacak kullanıcıya 480TL'ye kadar para iadesi kampanyası. (48. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.750
Cevap
172
Favori
126.367
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • açılmıyor vs gibi bahaneler bulmanız daha garanti olur. konuya bir gözatın, neler söylenmiş ne cevaplar alınmış bakın.

sırf ısınmadan vermezler diye düşünüyorum. benim cihazımın anakart ı yanmıştı önce servisine verdim 500 küsür isteyince bu programa girip yeni cihaz aldım aldığım iade ile de bilgisayarı yaptırdım.
  • 2000 2500 arası önerebilceğiniz hp laptop var mı ?
    normal kullanım için
  • Arkadaşlar kampanyaya kayıt yaptırmadan yeni bilgisayar alsam sonra kayıt yaptırsam. Aldığım bilsayarı kabul ederler mi? Yeni bilgisayarı kampanyaya kayıt yaptırdıktan sonra mı almam gerekiyor illa?
  • qazrfv kullanıcısına yanıt
    kayıt yaptırmadan alırsanız yararlanamazsınız. Yani fatura tarihiniz kayıt tarihinden sonra olması gerek. Saat farkı bile yararlanmanızı engelleyebilir . Benim saat farkı vardı, kayıt tarihinden 2 saat sonra faturam kesildi .
  • müşteri hizmetlerini aradım ancak kayıt açmamak için elinden geleni yaptı sonuç olarak kayıt açmadı yazılımsal bir sorun var diyor kırık parça varsa resmini vs yolaman gerek diyor ne yapmamız lazım acaba ?
  • Beyler cihazı aldıktan sonra kayıt yaptırsak olur mu. Malum haftasonu oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar kredi kartı ile alıp, kredi kartının bağlı olduğu iban no versek sorun olurmu ? herşey benim adıma sonuçta. fatura ve yazılan iban. acil cevap bekliyorum bu durumu yaşayanlardan
  • Arkadaşlar merhaba, vatandaki haftasonu indirimiyle laptop almak istiyorum ama hp mh haftasonu çalışmıyor. Bu işin haftasonu için bir yolu yordamı var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SiNaPSiS

Arkadaşlar merhaba, vatandaki haftasonu indirimiyle laptop almak istiyorum ama hp mh haftasonu çalışmıyor. Bu işin haftasonu için bir yolu yordamı var mıdır?

hocam zaten laptop alırken değil almadan önce kampanyaya katılmanız gerekiyor. yani önce kayıt oluyorsunuz mail geliyor daha sonra laptop alyorsunuz, dolayısıyla haftasonu kampanyası vs farketmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xyz321

quote:

Orijinalden alıntı: FrknEgeOztrk

aynı kampanya işte, hp cihazınızın garantisi bittiyse, ve hasarı varsa - ki bu hasarı daha önce paylaşan arkadaşlar klavye hasarı ısınma yahut ekran gelmiyor olarak belirtmiş - size yeni cihaz alımında ibanınıza bu ücretleri iade ediyorlar. hediye çeki için perakende satıcılar toptancılar odur budur hepsi ile anlaşma yapması gerekir ki türkiye şartlarında bu çok zor.

ısınma sorunu tabiki var.şimdi ben müşteri temsilcisine ısınma sorunu var deyip kampanyadan faydalanmak istiyorum mu dicem.

Internette bir bios hatasi yada mavi ekran hatasi bulun bunu bilgisayarinizda duvar kagidi yapin ve fotografi cekin tabi masaustu ve alt bari yok edin

• pc kapalı halde sağından solundan foto çekin ,açılmıyor deyin ki ben boyle yaptım.Arkadaşın birinden almıstım foto ve kayır için seri no vs.
    Klavyede 3 tuş çıkıktı ,dedim hem acılmıyor klavyesıde sorunlu yenı pc almak ıstıyorum ,hemen kayıt actılar gelen formu bıle kendılerı doldurdular ,parada 1 hafta olmadan ıbana gelmişti.
    Sizlere neden zulüm edıyorlar anlamadım :D
    Alacaksanız hp omen aln beyler kasası premiuım, pcler msi dan daha kalıteli,2 ay kullanıp sattım oyunlarda 80 derece görmedi (heroes of the storm/ultra ayar)
  • 10 senelik 6510b'nin pili ölü. Bunu da sayarlar mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cafyon

10 senelik 6510b'nin pili ölü. Bunu da sayarlar mı?

11 sene önce aldığımız dv2000in grafik kartının ölmesini kabul ettiler. bu sonuçta bi bağlılık programı. bizim gibi 3. dünya ülkelerinde görülmeyen, pek rastlanmayan, şaşırılan "yine bizden devam edin, size özel ayrıcalık sunalım" programı.
    bir amerikan firması için basit, bizim gibi dandik ülkeler için hakkında 48 sayfalık forum yaratılacak bir durum.
    ticari değil ise başvurun!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rezilvezir -- 18 Kasım 2017; 20:36:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cafyon

10 senelik 6510b'nin pili ölü. Bunu da sayarlar mı?

Ürün ticari seri olduğu için bu kapsamda değildir.
  • bende sorunsuz hallettim arkadaşlar. parayı 25 gün içinde yatıracakları onay mailide geldi. darısı size inşallah
  • quote:

Orijinalden alıntı: tugberk16

https://www.ebrarbilgisayar.com/hp-15-ay127nt-1jn96ea-i5-7200u-8gb-1tb-2gb-r5-m430-156-freedos-pmu358142

bu cihazı almaya karar verdim.sizce nasıl ?

Nvdia marka bulmaya calisin 930 - 940 serisi gibi amd zaten isinan bir kart zaten dikkat edersen ucuz olanlarin cogu amd kullaniyor. Ayrica 8 gb ve uzeri ram kesinlikle ve bostaki ram slotu var mi yok mu sorun
    Duzenleme: almissiniz sanirim hayirli olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alemburda34 -- 22 Kasım 2017; 8:3:57 >

• alemburda34 kullanıcısına yanıt
    Evet aldım hocam ama iade etmeyi düşünüyorum bu yorumlardan sonra.aldığım yerde linkteki cihaz varmış bu ürünle değiştirmeyi düşünüyorum.sizce nasıl ?

https://www.ebrarbilgisayar.com/lenovo-v510-80wq024mtx-i5-7200u-4gb-1tb128gb-ssd-2gb-r5-m430-156-freedos-pmu358265

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Evet aldım hocam ama iade etmeyi düşünüyorum bu yorumlardan sonra.aldığım yerde linkteki cihaz varmış bu ürünle değiştirmeyi düşünüyorum.sizce nasıl ?

https://www.ebrarbilgisayar.com/lenovo-v510-80wq024mtx-i5-7200u-4gb-1tb128gb-ssd-2gb-r5-m430-156-freedos-pmu358265

Ramı az buldum kaç tane ram slotu olduğunu sorun eğer 2 tane ise alın.
    SSD olduğunu düşünecek olursak bu fiyata güzel.

https://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/lenovo-80wq024mtx-i5-7200u-4gb-1tb-128gb-ssd-2-gb-vga-dos-notebook-314731591

• quote:

işlemci HQ değil ona dikkat edin kullanımınız için hangisi uygunsa dikkat ederek alın

• 
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.