Şimdi Ara

Eski HP'si olup yeni bir HP alacak kullanıcıya 480TL'ye kadar para iadesi kampanyası. (44. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.750
Cevap
172
Favori
126.352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Önemli Duyuru 4440307 numaralı Tüketici Destek hattımız teknik bir problem nedeniyle geçici olarak servis dışıdır. HP Tüketici Hizmetleri Müşteri Desteği için lütfen 4447171 üzerinden 1’I tuşlayarak bize ulaşabilirsiniz.
  • Hocam bende facebooktan yaptım sabah gönderdim herşeyi oldu diye aldım sipariş ettim bilgisayarı 27 eylülde banada mail 28 inde geldi kayıt oldum mecburen . Facebooktanda söyledim yurtdışı hp ile konuşuyoruz dediler. 28 inden beri bekliyoruz haber yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: osmanliaskeri

Hocam bende facebooktan yaptım sabah gönderdim herşeyi oldu diye aldım sipariş ettim bilgisayarı 27 eylülde banada mail 28 inde geldi kayıt oldum mecburen . Facebooktanda söyledim yurtdışı hp ile konuşuyoruz dediler. 28 inden beri bekliyoruz haber yok

başvuruyu yaptınız onaylandı. 28inde maili doldurup gönderdiniz ve o tarihten beri ücretin iadesini mi bekliyorsunuz anlamadım
  • Hayır hocam mail gelmeden 1 gün önce ben bilgisayarı aldım. Ama yinede mail gelince başvuru yaptım.Reddedilmedi onaylanmadı da hala bekliyorum

• Hocam eski seri nosu olan varmı? hayrıca verecek olan.

• kullanmayacak olan varsa seri no fotoğraf paylaşabilirmi?
  • Hala gecerli mi kampanya?

• yerdavader kullanıcısına yanıt
    En son cuma günüydü galiba görüştüm kampanya devam ediyordu.

• Krnlk-Mkn K kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam

• hpnin 444li numarasını aradım. Eski bilgisayarım hp'idi yeni bir hp laptop daha aldım hediye çeki kampanyası için aradım dedim. hediye çeki kampanyamız bitti. yeni kampanyamız başladı dedi. Şimdi siz kampanyadan faydalanamazsınız. Önce bize eski bozuk hpnizi kaydettirip bu hp azılalı yeni hp ile değiştirecegim diye indirim kodu almalısınız. Sonra bu kod ile gidip yeni hp laptop alırken indirim yaptırabilirsiniz. sistemden baktım önceden arayıp arızalı diyip kod almadınızdan faydalanamazsınız dedi. bu konunu üstüne yeni konu açıp insanları haberdar etmeli. hp laptop almadan önce kaydettirip azılandı indirim kodu alsınlar.
  • x6630 X kullanıcısına yanıt
    Zaten öyle hocam, siz yanlış işlem yapmışsınız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: x6630

hpnin 444li numarasını aradım. Eski bilgisayarım hp'idi yeni bir hp laptop daha aldım hediye çeki kampanyası için aradım dedim. hediye çeki kampanyamız bitti. yeni kampanyamız başladı dedi. Şimdi siz kampanyadan faydalanamazsınız. Önce bize eski bozuk hpnizi kaydettirip bu hp azılalı yeni hp ile değiştirecegim diye indirim kodu almalısınız. Sonra bu kod ile gidip yeni hp laptop alırken indirim yaptırabilirsiniz. sistemden baktım önceden arayıp arızalı diyip kod almadınızdan faydalanamazsınız dedi. bu konunu üstüne yeni konu açıp insanları haberdar etmeli. hp laptop almadan önce kaydettirip azılandı indirim kodu alsınlar.

Hocam biz en başindan beri diyoruz ya once eski pc yi kaydettirceksiniz sonra yeni pc aldiginizda bi form doldurcaksiniz sonra para iadesi yapicaklar.

Keşke burayi iyi takip etseydiniz iade alamicaksiniz.

• Garantisini bslatmak icin icindeki uygulamadan kaydettirmistim. Ama sanirim amerikaya kaydetmis burda kayit olmadigini soyledi.

• kod ve fotoğraf olan ulaşsın lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: x6630

Garantisini bslatmak icin icindeki uygulamadan kaydettirmistim. Ama sanirim amerikaya kaydetmis burda kayit olmadigini soyledi.

Hocam garanti için kayit değil bu. Bn mesela eşimin eski pc si vardi kendi babasi adina alinmis aradim verdim seri noyu kaydettirdim. Pc nin kimin adina oldugu alırken garantiyi kaydettirdinmi filan derdi yok . Sadece seri no su lazim ve arayip kaydettirmeniz lazim. Insallah bu sefer anlatabilmisimdir :D

• Arkadaşlar benim iade 480 tl hesaba yatti 19 eylülde başvurmuştum bugün yattı 20 gün filan sürdü pc 4000e gelmiş oldu. 1 aydır kullaniyorum harika bir performansi var çok memnunum düşünenlere şiddetle tavsiye ederim :)

• benimde yatmış.

• internet bağlantım yok seçeneği çıkmıyor müşteri hizmetlerinede bağlanmıyor yardımcı olabilecek olan var mı ?
  • Hp ye ulaştım ik önce 3 e basıp sonra 1 e basıp omen bölümüne ulaştım
    öyle bi kampanya olmadığını bilgisayarları tamir edilemeyecek seviyede olanların ( bilgisayarın kontrole gidip bozuk onayı verilmesi halinde)
    müşterilerini mağdur etmemek amacıyla böyle kampanya olduğunu söylediler
    yakın zamanda arayıp direk hediye çeki alabilen var mı
  • Mert-TR kullanıcısına yanıt
    2 gün önce görüştüm dün onaylandı. 1 hafta öncede aramıştım hp yi aynısını söyledi yok olmuyor dedi. Görüştüğünüz kişiye göre değişiyor.

• 
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.