Şimdi Ara

Eski HP'si olup yeni bir HP alacak kullanıcıya 480TL'ye kadar para iadesi kampanyası. (43. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.750
Cevap
172
Favori
126.387
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • parayı 25 gün içerisinde yatıracaklarına dair mail geldi
    kaç günde gönderiyorlar onu anlayamadım? Tecrübesi olan cevap verebilir mi?
  • 1 hafta 10 gune kdr yatyrlarmiş hocam ole demisti bi forumdaş :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • anafor A kullanıcısına yanıt
    5 iş günü sonra havale dekontu geliyor ondan 5 gün sonra da para hesabına geliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar facebook üzerinden pazartesi yazdım.

Geç cevap cere vere formu perşembe sabahı gönderdi. Müşteri hizmetleri çalıp kapanıyordu. Bende tamam oldu diyip bilgisayarı çarşamba günü sipariş ettim . Sıkıntı olur mu

• 13 Eylül'de başvurdum. 18 Eylül'de ödeme onaylandı maili geldi. 27 Eylül'de para hesabıma yattı.
  • 27 sinde bilgisayar geldi. Pazartesiden beri facebook erinden konuşuyorum hp yetkilisiyle konuştum herşeyi 27sinde attım öğlen cevap 28inde bu sabah geldi e posta falan bugün doldurdum. Muhtemelen kabul edilmeyecek. Aradım olmaz dediler bakalım bekiyoruz dikkat edin bu konuda

• http://www.hepsiburada.com/hp-pavilion-15-cb005nt-intel-core-i5-7300hq-8gb-1tb-gtx1050-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-2cj23ea-p-HBV000007EZFG

bu laptobu almayı düşünüyorum eski hp laptobu ve yeni almayacak olan varsa seri numarasını özelden gönderirse çok minnettar olurum
  • 3 Saattir arıyorum ama açmıyorlar.Alternatif numara varmı?

• Arkadaşlar bende yeni bir model almayı düsünüyorum elimde hp 250 g3 model bir laptop var 3 senelik onun kodu geçerli olur mu laptop halen faal olarak kullanılıyor.Bazı arkadaşlar donanımsal sorun lazim demişte.

• hedefkoütıp H kullanıcısına yanıt
    Benim seri numarasını yolladığım laptop yaklaşık 8-9 senelikti ve şarj aleti ve laptop uzerindeki şarj eden donanım bozuktu, o yuzden şarj edemiyorduk. Laptop da hiç açılamıyordu. Bu durumu açıklayınca sağolsunlar yardımcı oldular.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hedefkoütıp

Arkadaşlar bende yeni bir model almayı düsünüyorum elimde hp 250 g3 model bir laptop var 3 senelik onun kodu geçerli olur mu laptop halen faal olarak kullanılıyor.Bazı arkadaşlar donanımsal sorun lazim demişte.

250 g3 ticari ürün grubuna girdiğini için bu kampanyadan yararlanamazsınız.
  • robinho32 R kullanıcısına yanıt
    444 71 71
    Ticari işlemler için olan numara çalışıyor.Sizi ilgili birime bağlıyorlar.
  • arkadaşımda 5 senelik HP pavilion laptop var çalışır durumda ama kullanmıyor ondan alacağım seri numarasını kampanya için bu durumda onun laptopuna herhangi bir zararı olur mu?
  • 10 12 senelik compaq serisi uygunmudur

• Son 2 soruya istinaden; ben de arkadaşımın bilgisayarıyla aldım. Eğer arkadaşınız yeni bir bilgisayar almayı düşünmüyorsa ona bir zararı olmayacak tabi ki.

2007 yapımı Compaq bilgisayar ile aldım, 10-12 senelik olması sorun teşkil etmez. Sadece ticari bir model olmasın yeterli.
  • merhaba arkadaşlar.

ayın 22 sinde indirim ile ilgili mail geldi. normalde 2. mail geldikten sonra alınıyormuş. fakat bana 2. mail gelmedi. ben aradım hp yi alabilirsiniz dediler. şimdi notebook aldım. arıyorum hp genel merkezden mail bir türlü gelmiyor. bekleyeceksiniz diyorlar. foto falan göndermiştim. sizce ne yapmalıyım?
  • Hp ariyorum ama ulasamiyorum.nasil yapabilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: steven_stiffler

Son 2 soruya istinaden; ben de arkadaşımın bilgisayarıyla aldım. Eğer arkadaşınız yeni bir bilgisayar almayı düşünmüyorsa ona bir zararı olmayacak tabi ki.

2007 yapımı Compaq bilgisayar ile aldım, 10-12 senelik olması sorun teşkil etmez. Sadece ticari bir model olmasın yeterli.

Cevap için teşekkür edeerim.bugun bende kayıt oluşturdum 25 dkkada onaylıdalar alabilirsiniz yeni HP bilgisayarı dediler.seri no ,resim ve video istediler.Bu arada 444 03 07 nolu telefondan yarına kadar arızalıymış.yarın açılır dedi.444 71 71 üzerinden ulaşın.
  • Video yu ne icin istediler acaba

• Alımda yardımcı olabilirim.
  • 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.