Şimdi Ara

Eski HP'si olup yeni bir HP alacak kullanıcıya 480TL'ye kadar para iadesi kampanyası. (42. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.750
Cevap
172
Favori
126.364
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Probooklar ticari olarak geçiyor hocam maalesef. Evkur da herkese Probook satmış, nefret ediyorum böyle işletmelerden.

Bende HP-Compaq var. Presario serisi, onunla birlikte kodu aldım. Zaten seri no sorgulayıp modele bakıyorlar. Ticari olanların geçerli olmadığını en başta söylüyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: steven_stiffler

Probooklar ticari olarak geçiyor hocam maalesef. Evkur da herkese Probook satmış, nefret ediyorum böyle işletmelerden.

Bende HP-Compaq var. Presario serisi, onunla birlikte kodu aldım. Zaten seri no sorgulayıp modele bakıyorlar. Ticari olanların geçerli olmadığını en başta söylüyorlar.

farketmez
    Lenovo alıcam şimdi
  • Görkem ! kullanıcısına yanıt
    Ben bilgisayarı alırken HP' nin facebook sayfasına mesaj atarak kampanyaya katıldım. Eski bilgisayarın faturasını, kimin adına kayıtlı olduğuyla alakalı soruları olmadı. Benden sadece eski bilgisayarın seri numarasını istediler. Yazmaya üşendiğimden seri no olan kısmın fotoğrafını çekip gönderdim. Onunda dışında bilgisayar çalışıyor mu, sorunu var mı gibi sorular sormadılar, bilgisayarıma bağlanma gibi talepleri de olmadı. Fakat kampanyayı suistimal eden kişiler olduğundan şartları biraz zorlaştırmaya çalışıyorlar galiba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gemballa_34

Ben bilgisayarı alırken HP' nin facebook sayfasına mesaj atarak kampanyaya katıldım. Eski bilgisayarın faturasını, kimin adına kayıtlı olduğuyla alakalı soruları olmadı. Benden sadece eski bilgisayarın seri numarasını istediler. Yazmaya üşendiğimden seri no olan kısmın fotoğrafını çekip gönderdim. Onunda dışında bilgisayar çalışıyor mu, sorunu var mı gibi sorular sormadılar, bilgisayarıma bağlanma gibi talepleri de olmadı. Fakat kampanyayı suistimal eden kişiler olduğundan şartları biraz zorlaştırmaya çalışıyorlar galiba.

bu yüzden bir an önce kayıt yaptırmak gerekiyor sanırım. ben yarın bir deniyeyim bakalım. şu anki 4bin civarlarındaki hp lerin ısınma sorunu giderildi değilmi ?
  • İadesi yatan arkadaşlar kaç günde iadeniz yattı. Bende 11 Eylül de belgeleri gönderdim ödemem onaylandı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba ben bu haftasonu vatan indiriminden hp laptop almadan önce bu kampanya için hp'yi aradım fakat servis kapalıydı. Vatanda almak istediğim laptop tüm Türkiye genelinde 1 tane kalınca hemen aldım ben de. Şu an bu kampanyadan yararlanma hakkım var mı yoksa artık çok mu geç?
  • Hocam aldigin gün basvursaydin oluyordu ama gecince olmyrdu sanirim yinede bi ara sor hocam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar banka bilgileri girilirken illa laptopu aldığımız kredi kartı bilgilerini mi girmeliyiz ? Başka bir kredi kartını girebilir miyiz ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • DoctorXx D kullanıcısına yanıt
    hocam kredi kartı değil hesap numarası daha doğrusu iban veriyorsun. laptop aldığın kart olmak zorunda değil. parayı yatırabilecekleri bir iban vermen yeterli.
  • cesar_x C kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler doldurdum bakalım umarım biran önce yatar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • GnyMlts G kullanıcısına yanıt
    hocam hangi modeli aldınız?
  • Benimde başvurum kabul edildi.Acaba 3200-4000 arası nasıl bir şey alabiliriz?
  • Mr.Blof kullanıcısına yanıt
    Omen serisinin 1050 i5 modelleri var. Onlara bakabilirsiniz. 4500e çıkabilirsiniz omen 1050ti i7 li modeli var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar hp nin şu modeli günlük kullanım, internet müik film forum için nasıldır? yorum istiyorum

http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/hp-15-ay111nt-y7y88ea-i7-7500u-8gb-1tb-4gb-r7-m440-15-6-freedos-297547076?rcp_action=rcpProductClicked

ayrıca 320 tl iade gelir değil mi
  • merhaba dostlar. bi laptop aldım ve ürün gelir gelmez kayıt oluşturduğum iade kampanyası için fatura bilgilerini gönderdim. fakat ürün sıkıntılı çıktı. iadeye gönderip yine aynı cihazı almayı düşünüyorum. fakat bu 480tl iade olayı sıkıntı olur mu bilmiyorum. daha önce başına böyle bi durum gelen var mı aramızda. driver program windows kurma derken 3 günüm gitti. iade etmek istemiyorum ama cihazın sorunları çok fazla. ya hp ye gönderip onların değişim yapmasını isteyeceğim. ya da almış olduğum gittigidiyor mağazasına gönderip iade edip tekrar aynı üründen sipariş edeceğim. tekrar sipariş etme durumunda acaba başka bir hp ile kayıt oluşturup tekrar iadeden yararlanabilir miyim. tut ki ettim önceki iademi iptal mi ederler. hiç bilemiyorum. belki bileniniz varsa diye size danışmak istedim. teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iKD44

merhaba dostlar. bi laptop aldım ve ürün gelir gelmez kayıt oluşturduğum iade kampanyası için fatura bilgilerini gönderdim. fakat ürün sıkıntılı çıktı. iadeye gönderip yine aynı cihazı almayı düşünüyorum. fakat bu 480tl iade olayı sıkıntı olur mu bilmiyorum. daha önce başına böyle bi durum gelen var mı aramızda. driver program windows kurma derken 3 günüm gitti. iade etmek istemiyorum ama cihazın sorunları çok fazla. ya hp ye gönderip onların değişim yapmasını isteyeceğim. ya da almış olduğum gittigidiyor mağazasına gönderip iade edip tekrar aynı üründen sipariş edeceğim. tekrar sipariş etme durumunda acaba başka bir hp ile kayıt oluşturup tekrar iadeden yararlanabilir miyim. tut ki ettim önceki iademi iptal mi ederler. hiç bilemiyorum. belki bileniniz varsa diye size danışmak istedim. teşekkürler.

Bence HP'yi arayıp doa raporu alıp öyle gönderin.

• quote:

Orijinalden alıntı: mila12

quote:

merhaba dostlar. bi laptop aldım ve ürün gelir gelmez kayıt oluşturduğum iade kampanyası için fatura bilgilerini gönderdim. fakat ürün sıkıntılı çıktı. iadeye gönderip yine aynı cihazı almayı düşünüyorum. fakat bu 480tl iade olayı sıkıntı olur mu bilmiyorum. daha önce başına böyle bi durum gelen var mı aramızda. driver program windows kurma derken 3 günüm gitti. iade etmek istemiyorum ama cihazın sorunları çok fazla. ya hp ye gönderip onların değişim yapmasını isteyeceğim. ya da almış olduğum gittigidiyor mağazasına gönderip iade edip tekrar aynı üründen sipariş edeceğim. tekrar sipariş etme durumunda acaba başka bir hp ile kayıt oluşturup tekrar iadeden yararlanabilir miyim. tut ki ettim önceki iademi iptal mi ederler. hiç bilemiyorum. belki bileniniz varsa diye size danışmak istedim. teşekkürler.

doa raporu nedir hocam.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mila12

quote:

doa raporu nedir hocam.

Arızalı ürün olduğuna dair hp raporu.

• hala devam ediyor mu ?
  • osmanliaskeri kullanıcısına yanıt
    Biraz önce başvuru yaptım

Cihazın sorununu anlattım donanımsal bir sorun ( ekran kartı chipset i arızalı ekran görüntü vermiyor )olduğu için fotoğraf istemediler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.