Şimdi Ara

Eski HP'si olup yeni bir HP alacak kullanıcıya 480TL'ye kadar para iadesi kampanyası. (41. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.750
Cevap
172
Favori
126.355
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Belki olabilir çok emin değilim ama dikkat edin sizden önce bilgisayarı alan kişi kampanyadan yaralanmış olmasın.
  • Hocam zaten 1 seri numara ile 1 kez yararlanilabiliyor. Sisteme kaydettiriyorsun 2.kez ayni kod kullanildiginda bu seri numarasi ile işlem yapildi daha once der.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • independent_21 kullanıcısına yanıt
    İlgili arkadaşın yazdığından yeni alacağı bilgisayarın 2nci el olduğunu anlıyorum ben.

Dolayısı ile kampanyadan yararlanılmış bir bilgisayar olma olasılığı oldukça yüksek.
  • Bitti mi iade kampanyası
  • varmı yardımcı olabilecek arkadaşlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bitme yok arkdslar 1 yildir devam ediyor ve devam edecek. Seri numarasi varsa elinizde arayin musteri hizmetlerini şuan hala indirimde omen 4490 a.

• Ohoo 2009 yılında cihazımı tamir edemeyip verdikleri cihaz "ticari"ymiş. Sordum bana verirken ticari olduğunu söylediniz mi diye cevap yok. Yokuş yapmaya devam ediyorlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ben hallettim bir arkadaş verdi sağolsun.. OMEN BY HP 17-AN005NT bu modeli alacağım akşama inşallah 4999TL.

• Seri numara konusunda yardımcı olacak birisi var mıdır acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: FrknEgeOztrk

Ohoo 2009 yılında cihazımı tamir edemeyip verdikleri cihaz "ticari"ymiş. Sordum bana verirken ticari olduğunu söylediniz mi diye cevap yok. Yokuş yapmaya devam ediyorlar.

Model neydi
    bende Probook 4520s var Yıllar önce evkurdan kazıklanmıştım pardon almıştım ticari model olarak bilinir ProBook Serisi
  • aksoft kullanıcısına yanıt
    Dc7900 uzun süre çok keyifle kullandığım bir kasaydı

• Şuan 4440307 cevap vermiyor servis kapalı diyor. Önerisi olan?
  • Haftaiçi arayın

• Seri numarasında yardımcı olacak var mıdır?

• quote:

Orijinalden alıntı: darking_FB

ben hallettim bir arkadaş verdi sağolsun.. OMEN BY HP 17-AN005NT bu modeli alacağım akşama inşallah 4999TL.

17 olani iptal edip magazadan 15,6 olani aldim ama henuz kutuyu acmadim. Sikinti cikmaz insallah.

• quote:

Orijinalden alıntı: gemballa_34

İlgili arkadaşın yazdığından yeni alacağı bilgisayarın 2nci el olduğunu anlıyorum ben.

Dolayısı ile kampanyadan yararlanılmış bir bilgisayar olma olasılığı oldukça yüksek.

hocam kampanyaya uyacak daha önce kullanılmayan direk 1.elden bir tanıdığı buldum. tam kampanya dahilinde 6-7 yıllık pavillion ve seri numarasına hiç işlem yapılmamış. bu bilgisayar benim desem anlaşılmaz değilmi, yoksa garanti olsun diye bu abimin ismi üzerinden mi almak gerekir acaba ? birde kampanyaya ait mailimize form geldikten sonra para iadesi olmama ihtimalide yok değilmi ? çünkü ona göre bütçem 3750 civarı ve 4250 liralık hp alacağım. tam uyacak bana :) son sorumda, hepsiburada ve n11 gibi yerlerden de olduğundan eminiz değilmi varmı bu şekilde alan arkadaş ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Görkem !

quote:

hocam kampanyaya uyacak daha önce kullanılmayan direk 1.elden bir tanıdığı buldum. tam kampanya dahilinde 6-7 yıllık pavillion ve seri numarasına hiç işlem yapılmamış. bu bilgisayar benim desem anlaşılmaz değilmi, yoksa garanti olsun diye bu abimin ismi üzerinden mi almak gerekir acaba ? birde kampanyaya ait mailimize form geldikten sonra para iadesi olmama ihtimalide yok değilmi ? çünkü ona göre bütçem 3750 civarı ve 4250 liralık hp alacağım. tam uyacak bana :) son sorumda, hepsiburada ve n11 gibi yerlerden de olduğundan eminiz değilmi varmı bu şekilde alan arkadaş ?

Arkadaşının bilgisayarını alabilirsin tabi ki ama sorununu soruyorlar. Bağlanmak istiyorlar. Seri no sorgulayıp kampanya uygunluğunu kontrol edip fotoğraf istiyorlar.

Fatura üzerine seri no yazan herhangi bir yerden alabilirsin. İade için 45 gün diyorlar, görüştükten sonra tekrar arayıp sorun var mı diye soruyorlar. Zor bir süreç de değil aslında.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: steven_stiffler

quote:

Orijinalden alıntı: Görkem !

quote:

Arkadaşının bilgisayarını alabilirsin tabi ki ama sorununu soruyorlar. Bağlanmak istiyorlar. Seri no sorgulayıp kampanya uygunluğunu kontrol edip fotoğraf istiyorlar.

Fatura üzerine seri no yazan herhangi bir yerden alabilirsin. İade için 45 gün diyorlar, görüştükten sonra tekrar arayıp sorun var mı diye soruyorlar. Zor bir süreç de değil aslında.

seri nosunu çekerek fotoğrafı bana gönderdi arkadaşım. arayıp bu seri noyu vermek yetmiyor mu yani ? bilgisayar yavaş ve eskidiği için yüksek perfformans hp alacağım desem olmaz mı ?

• Hocam aradiginda seri no istiyorlar snra neyi var diyorlar acilmiyot bayadir kullanmıyorum zaten de guzel bir dille konuş senden foto isticekler fotosunj ceksin yollasin arkdsn pc kapaliyken sende onlara gonderirsin sknti yok . Ole pc ye baglanmayi istemyrlar.

• Evkurdan Alınmış HP Probook 4520s modeline ticari dediler konuyu kapattılar.

444 71 71 i arayın dediler Ticari kanal için belki onlarda bir kampanya vardır.
    orayı aradım kampanya yok diyo ama istersen bi yerden birinden bir HP notebook bulursun indirim alırsın diyor.

Lan evde HP mak var dışardan arıcam saçmalığa bak .
  • 
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.