Şimdi Ara

Eski HP'si olup yeni bir HP alacak kullanıcıya 480TL'ye kadar para iadesi kampanyası. (36. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.749
Cevap
172
Favori
126.387
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hus12

Arkadaşlar şu an kampanyadan faydalanmak için sadece seri no yeterli mi bilgisayar uzakta şu an yeni pc alma vakti geldi en kısa zamanda almak istiyorum. Bilen varsa aydınlatabilir mi ?

Arızalı olması gerekiyor. Sizden fotoğraf talep ediyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mila12

quote:

Arkadaşlar şu an kampanyadan faydalanmak için sadece seri no yeterli mi bilgisayar uzakta şu an yeni pc alma vakti geldi en kısa zamanda almak istiyorum. Bilen varsa aydınlatabilir mi ?

Fotoğraf istiyorlar derken. Diyelim ki görünürde bi sorun yok o zaman ne olacak? Veya bilerek bozup fotoğraf atsak anlaşılır mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FurkanMarifet

quote:

quote:

Fotoğraf istiyorlar derken. Diyelim ki görünürde bi sorun yok o zaman ne olacak? Veya bilerek bozup fotoğraf atsak anlaşılır mı?

Cihaz açılmıyor denildiğinde belki video isteyebilirler. Açılıyor ise de sistem testi yaptırıyorlar.

• mila12 M kullanıcısına yanıt
    Neden bu kadar irdeliyorsunuz ? Cihazın bozuk deyin sadece resim istiyorlar hp size zaten zorluk cikartmiyor aksine bundan yararlanın istiyor. Açın telefon kaydınızı yapın en fazla sorun olursa onaylamazlar. Siz adamlara ne kadar çok detay verirseniz o kadar ugrasirsiniz. Fatura falan istemiyorlar zaten.

• Şimdi benim teyzemde baya eski bi hp laptop var zar zor çalışıyordu en son, uygun zamanda alıp kayıt ettirmeyi deneyeceğim. Ben kayıt olacağına inanıyorum çünkü kötü durumdaydı baya. Şimdi aradığımda ben hiç açılmıyor desem kapalı haliyle bi fotoğraf atsam kabul olur mu sizce?

Bu arada yardımlarınız için teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: FurkanMarifet

quote:

quote:

Benim gönderdiğim fotolarda sadece batarya yoktu,gerisi gayet normal görünüyordu.Anladığım kadarıyla fotoları ciddiyetinizi ölçmek için istiyorlar yoksa anlayabileceği birşey yok.

• Bazı arkadaşlar eski cihazın arızalı olması gerektiğini yazmış ama benim eski cihazım hala çalışıyor ve bana cihazın arızalı olup olmadığını soran olmadı fotoğraf isteyende olmadı. Ben facebook üzerinden kayıt olurken seri numarasını sorduklarında yazmaya üşendiğimden seri numarasının yazılı olduğu bölümün fotoğrafını çekip gönderdim sadece. Bilginize.
  • Hepinize çok teşekkür ederim ben de en yakın zamanda Facebook'tan kayıt olmayı deneyeceğim. Gelişmeleri yazarım herkes faydalansın.

• HP ye bu kampanyasından dolayı teşekkür ederim ama tekrar hp laptop aldığıma bin pişman oldum. 15-aw008nt modelini aldım. Kampanya ile baya uyguna geldi ama hiç verim alamadım. Sözde b&o ses sistemi var ama ses çok az çıkıyor. Batarya tam bir felaket. 9 saat batarya süresi deniyor ama 1 saat anca gidiyor. Hele bir fan sesi var sanki şarjlı süpürge çalışıyor. Bilgisayarı açtıktan birkaç dakika sonra daha hiç bir işlem yapmadan tam gaz dönmeye başlıyor. Oyun oynasak fan pervanesi yerinden fırlayacak herhalde.

• Evet ben de kampanyayı yaptım bugün. Çok basit oldu hiç bi sıkıntı çıkarmadılar aksine sanki kampanyaya katılmak isteyen onlarmış gibiydi :D İlk başta Facebook'tan yazdım ama her mesajıma yarım saat bir saat sonra cevap verince müşteri hizmetlerini arayıp çok kısa sürede hallettim.

• quote:

Orijinalden alıntı: konun

bende hp kullanıcısı olaraktan hp kullanan kullanmayan arkadaşlara güzel bir çekiliş düzenliyorum

Merhaba arkadaşlar herkese hayırlı ramazanlar 1000 aboneye özel çekiliş yapılacaktır. Çekilişte dağıtılacak ürünler aşağıdaki gibidir: ABONE OLMAYI UNUTMAYIN!!!

kanal linki:https://www.youtube.com/channel/UC6lVhrMgbj4s7pvBukKvzwg

1 adet cs go steam üzerinden verilecektir (çekilişi kesin yapılacak)

1 adet cooler master swift rx mousepad (çekilişi kesin yapılacak)

1 adet battlegrounds (çekilişi duruma göre yapılacak) oyun droyundan alınacaktır ve iletişim kurup teslim alacaksanız.

NOT: ÇEKİLİŞ 1000 ABONE OLDUKTAN SONRA BAŞLAYACAKTIR KESİNLİKLE HİLE VEYA KANDIRMACA DEĞİLDİR...

Konunuz yanlış yerde ayrıca sahtekarlık yapıyorsunuz. Kanalınıza abone sağlayıp youtube dan para kazanmak için sahte çekiliş yapıyorsunuz.

Çekiliş için noterden onay almanız ve noter numarası vermeniz gerekli yoksa yasal işlem yapılacak hakkınızda sahtekarlıktan dolayı.

• lektonstar kullanıcısına yanıt
    Fan sesi konusunda bir şey önereceğim. Özellikle yeni alınan laptoplarda fan sesi iiçin en sağlıklı karar bir iki hafta sonra veriliyor. Çünkü yeni alınan bilgisayar sürekli güncelleme alıyor. Arka tarafta sürekli güncelleme alan bilgisayar hem yavaş hem de yüksek fan sesine neden oluyor.

Güncellemelerin tamamı bittiğinde normala dönecektir, en azından bende höp öyle oldu.

Ve oyunlarınızı asla pil ile oynamayın, her zaman şarj takılı olsun, elektriği kestiğinizde bilgisayar yeterli enerjiye sahip olamıyor ve zorlanıyor ve hatta yanlış ekran kartında oyunları oynatmaya çalışıyor.
  • Cevabınız için teşekkür ederim. Bilgisayarı alalı yaklaşık 4 ay oldu. Dediğiniz gibi birkaç defa güncelleme aldı ama fan sesinde hiçbir değişiklik yok. Bilgisayarda hiç oyun oynamıyoruz. Oynasak yarım saatte şarjı biter herhalde. Bir videoda bataryasını görmüştüm. Sigara paketi ebatlarında ve ondan daha ince bir batarya var. Uygun bir zamanda yetkili servise götürmek niyetindeyim. Bakalım onlar ne diyecek. @MonitörKertenkelesi

• Merhaba arkadaşlar az önce hp destek ile görüştüm şu anda geçerli olan kampanya elinizde bozuk bir hp ürünü olması ve TR kayıtlı olması gerekiyor bir önceki indirim kampanyası şartları aynı şekilde bunda da geçerli tek fark eski çalışan hp ürünü yerine bozuk kullanılamayan hp ürünün seri numarası gerekiyor birazda kızmadım değil bu duruma 3.5 yıllık cihazım var bozuyum mu diye söylendim elinde çalışmayan hp ürünü olup kod verebilecek varsa alabilirim veya hayrına verirse bir yemek parası gönderebilirim.
  • G5 modeller dahil değilmiş, ticari olarak geçiyormuş.

Şunu alacaktım tam da.http://www.hepsiburada.com/hp-g5-250-intel-core-i3-5005u-4gb-500gb-freedos-15-6-tasinabilir-bilgisayar-z3a66es-p-HBV000006C0UV?magaza=Hepsiburada

• quote:

Orijinalden alıntı: s0ft

G5 modeller dahil değilmiş, ticari olarak geçiyormuş.

Şunu alacaktım tam da.http://www.hepsiburada.com/hp-g5-250-intel-core-i3-5005u-4gb-500gb-freedos-15-6-tasinabilir-bilgisayar-z3a66es-p-HBV000006C0UV?magaza=Hepsiburada

Aynı ürünün tüketici modeli mevcut fakat lisanslı işletim sistemi olduğu için daha pahalı

http://www.sanalmarketim.com/hp-w7z14ea-15ay016nt-core-i35005u-4gb-500gb-156-win-10/p_65742/

• mila12 M kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim, 1250'ye geliyordu ticari olan, arada 450 lira fark var. HP kampanyasını yakalayamayınca masaüstü almaya karar verdim.
  • şimdi yeni kampanyada eski cihazımızın bozukmu olması gerekiyor,bunu nasıl ispatlıyoruz müşteri hizmetlerine tam anlamadım bilmediğim için soruyorum bilen aydınlatabilirmisiniz beni,
  • Bi halta yaramaz Kampanya ab201nt bekliyordum aylardır. Bir çok da bekleyen olduğunu tahmin ediyorum. Hp hedefi tutturmuş olacak ki pc yok piyasada Amazon. Com dan verdim geçtim siparişi. Hp nin alınabilecek oyun modeli yok piyasada. Fırsat falan kaçırmadiniz merak etmeyin. 2 Y oldu bir tane model yok

• 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.