Şimdi Ara

Eski HP'si olup yeni bir HP alacak kullanıcıya 480TL'ye kadar para iadesi kampanyası. (35. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.750
Cevap
172
Favori
126.346
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: abestil14

Merhaba, dün HB'den HP laptop aldım, ama fatura muhtemelen bugün kesildi, bugün kayıt açtırsam olur mu yoksa geç mi kaldım?

Birde kayıt esnasında neler isteniyor?

Maalesef geç kalmışsınız,ürünü iade edip tekrar satın alacağınızı söyleyin.Böylelikle fatura tarihini değiştirmiş olursunuz.Burada bir arkadaş öyle yapmış.Kayıt yaptırırkende eski hp ürününün arızalı olması gerekiyor.Bende bugün yaptrdım bayağı uğraştırdılar ama başardım
  • burock76 kullanıcısına yanıt
    ESki hp ürünü arızalı olmalı derken hocam ? Kuzenimin 5-6 yıllık hp laptopu var ben ondan yararlanmayı düşündüm.Alet halen çalışıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gigi7

ESki hp ürünü arızalı olmalı derken hocam ? Kuzenimin 5-6 yıllık hp laptopu var ben ondan yararlanmayı düşündüm.Alet halen çalışıyor.

Çalışan ürüne açılışta test yaptırıp sonucunu istiyorlar herhangi bir arızası olması durumunda onay veriyorlar.Ben cihazımın hiç açılmadığını söyledim,fotoğraflarını istediler gönderdim kabul ettiler.

• quote:

Orijinalden alıntı: neyalansoyliyim

25 mayısta açtırdığım kayıt 30 mayısta onay maili ile onaylandı. 25 gün içinde yatacaktır hesabınıza diyor. Bekliyoruz bakalım

25 mayısta açtığım kayıt 30 mayısta onaylandı. 7 haziranda dekont maili geldi. Bugun 12 haziranda ara hesabıma yattı. Güzel oldu :)

• indirim yapılacak laptopların fiyatları halen geçerlimi acaba. konunun açılmasından buyana bihayli zaman geçmiş. fiyatı 2000 civarı olan bir laptop almak niyetindeyim. bu hususta bilgisi olan varmıdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sukisuki

indirim yapılacak laptopların fiyatları halen geçerlimi acaba. konunun açılmasından buyana bihayli zaman geçmiş. fiyatı 2000 civarı olan bir laptop almak niyetindeyim. bu hususta bilgisi olan varmıdır.

İndirim tutarları konunun ilk açıldığı zamanki ile aynı,sadece kayıt koşulları farklı.Şu anda sadece arızalı hp leri kabul ediyorlar.

Yani şöyle mi, eski HP bilgisayarınızın servise götürülmüş ve arızalı olduğu tescillenmiş mi olmalı?

Ama arıza tamir edilebilir veya edilemez diye hangisini kabul ediyorlar merak ettim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MonitörKertenkelesi

Yani şöyle mi, eski HP bilgisayarınızın servise götürülmüş ve arızalı olduğu tescillenmiş mi olmalı?

Ama arıza tamir edilebilir veya edilemez diye hangisini kabul ediyorlar merak ettim?

Hayır öyle değil.Bilgisayar açılırken hp lere özel bir test menüsüne sokuyorlar orda 2- 3 saat süren bir test yapıyorsunuz ve sonucu gönderiyorsunuz.

Ben tamamen açılmadığını söyledim,cihazın resimlerini istediler.Gönderince inceleyip kabul ettiler.

• 08.05.2017 tarihinde programa HP' nin Facebook sayfasına mesaj atarak kayıt oldum. Kayıt tarihinden itibaren 60 gün içinde yeni bilgisayarınızı satın almanız gerekiyor.
    (Bu arada telefon ile aramanıza hiç gerek yok dediğim gibi Facebook' tan mesaj atarak kayıt oldum)

06.06.2017 tarihinde yeni bilgisayarımı satın aldım ve aynı gün daha önceden programa kayıt olduğumda verilen link üzerinden yeni cihaz faturası, iban bilgilerimi paylaşarak başvurumu tamamladım.

12.06.2017 tarihinde başvuru onay maili geldi.
    14.06.2017 tarihinde alacak dekontu geldi.
    20.06.2017 tarihi yani bugün 480,0 TL hesabıma yattı.
  • Bende yarın veya çarşamba günü alıyorum kaydını dün açtım çok güzel fırsat. 15 bc200nt modelini alıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi headhunter -- 22 Haziran 2017; 22:26:49 >
  • aldigimiz urunle ilgili neye dikkat edecegiz. n11 den herhangi bir saticidan alinan hp bilgisayar icin geri odeme alabilir miyim? urunu faturasinda hangi bilgiler yazmali?

• quote:

Orijinalden alıntı: gemballa_34

08.05.2017 tarihinde programa HP' nin Facebook sayfasına mesaj atarak kayıt oldum. Kayıt tarihinden itibaren 60 gün içinde yeni bilgisayarınızı satın almanız gerekiyor.
    (Bu arada telefon ile aramanıza hiç gerek yok dediğim gibi Facebook' tan mesaj atarak kayıt oldum)

06.06.2017 tarihinde yeni bilgisayarımı satın aldım ve aynı gün daha önceden programa kayıt olduğumda verilen link üzerinden yeni cihaz faturası, iban bilgilerimi paylaşarak başvurumu tamamladım.

12.06.2017 tarihinde başvuru onay maili geldi.
    14.06.2017 tarihinde alacak dekontu geldi.
    20.06.2017 tarihi yani bugün 480,0 TL hesabıma yattı.

hocam doldurdugunuz formda istedikleri seri numarasi eski hpnin seri no'su mu yoksa yeni alinan hp nin seri no'su mu? Aldigimiz urunun seri nosu faturada yazmali mi ? saticiyi uyarmak istiyorum herhangi bir surprizle karsilasmamak icin.

• Yeni alınan laptop un seri nosu. Eskisini zaten kayıt açarken veriyorsun. Faturası seri numarasinin yazmasını istiyorlar.

• headhunter kullanıcısına yanıt
    Hocam kampanya sadece arızalı cihazlar için mi geçerli?

• quote:

Orijinalden alıntı: sokrateslaa

Benim cihazım zaten çalışmıyordu ama böyle bir şey sormadilar bana belki de ben çalışmıyor dediğim için olabilir. Bu yüzden net bir şey söyleyemem. Bayram sonrası musteri hizmetlerini arayarak bilgi alabilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: sokrateslaa

Aynen şuanda sadece arızalı cihazlar için geçerli.Bende hiç çalışmadığını söyledim foto istediler gönderdim,kabul ettiler.

Bilgisayar ne kadar eski olmali önemli mi? fatura falan istediler mi? Bilginiz varsa bilgilendirirseniz sevinirim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kevin De Bruyne

Bilgisayar ne kadar eski olmali önemli mi? fatura falan istediler mi? Bilginiz varsa bilgilendirirseniz sevinirim

Bilgisayarın eski olması önemli değil.Faturaya falan gerek yok yok sadece seri numarasını istiyorlar.

• regulus11 kullanıcısına yanıt
    Merhaba;

Programa kayıt olurken eski bilgisayarın seri numarasını HP' ye veriyorsunuz, kayıt oluşturulduktan sonra bir link gönderiliyor yeni bilgisayarın seri numarasını bu link üzerinden giriyorsunuz. Benim faturamda bilgisayarın seri numarası yazmıyordu, sadece marka ve model adet fiyat bilgileri vardı. Herhangi bir sorun ile karşılaşmadım.
  • Arkadaşlar şu an kampanyadan faydalanmak için sadece seri no yeterli mi bilgisayar uzakta şu an yeni pc alma vakti geldi en kısa zamanda almak istiyorum. Bilen varsa aydınlatabilir mi ?
  • 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.