Şimdi Ara

Eski HP'si olup yeni bir HP alacak kullanıcıya 480TL'ye kadar para iadesi kampanyası. (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.750
Cevap
172
Favori
126.360
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mayıs ayının başında kampanya kayıt yaptırdım ama hala almamistim pc ti o kaydı geçerli mi acaba

Edit: aradım çağrı merkezini benim gibi kampanya bitmeden kayıt yaptırmış ve hala almadiysaniz ve 60 gün dolmadiysa alabiliyor musuz ama yeni kayıtlarda arkadaşların da dediği gibi kısıtlamalar getirilmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi robinex -- 26 Mayıs 2017; 13:55:32 >
  • Peki masa üstü önerebilir misiniz. 3500 civarı monitör dahil. Birde hepsi burada com da amd a12 9800 işlemcili bir masa üstü var.

http://www.hepsiburada.com/hp-pavilion-pc570-p018nt-amd-a12-9800-3-8ghz-4-2ghz-16gb-1tb-128gb-ssd-gtx1050-masaustu-bilgisayar-p-HBV0000045Y60?wt_gl=cpc.elk.dsa.bilgisayar-notebook&gclid=Cj0KEQjwx6TJBRCWtsiXpI7bhOYBEiQA1en3F4iJyluqgVxkXW-rMXx5OfC5wJD-JVV__tl2Y9SzOR0aAlaz8P8HAQ

Bu nasıldır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dessa -- 27 Mayıs 2017; 11:59:18 >

• quote:

Orijinalden alıntı: robinex

Mayıs ayının başında kampanya kayıt yaptırdım ama hala almamistim pc ti o kaydı geçerli mi acaba

Edit: aradım çağrı merkezini benim gibi kampanya bitmeden kayıt yaptırmış ve hala almadiysaniz ve 60 gün dolmadiysa alabiliyor musuz ama yeni kayıtlarda arkadaşların da dediği gibi kısıtlamalar getirilmiş

Ne gibi kısıtlama gelmiş?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • cümleten hayırlı ramazanlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: dessa

Peki masa üstü önerebilir misiniz. 3500 civarı monitör dahil. Birde hepsi burada com da amd a12 9800 işlemcili bir masa üstü var.

http://www.hepsiburada.com/hp-pavilion-pc570-p018nt-amd-a12-9800-3-8ghz-4-2ghz-16gb-1tb-128gb-ssd-gtx1050-masaustu-bilgisayar-p-HBV0000045Y60?wt_gl=cpc.elk.dsa.bilgisayar-notebook&gclid=Cj0KEQjwx6TJBRCWtsiXpI7bhOYBEiQA1en3F4iJyluqgVxkXW-rMXx5OfC5wJD-JVV__tl2Y9SzOR0aAlaz8P8HAQ

Bu nasıldır

ekran kartı 4 gb olsaymış tadından yenmezmiş

• 2 olmasının bir zararı olmaz sanırım. İşi bilen birisi şu pc yi bir incelerse ne güzel olurdu. 2 de oyun incelemesi olsa bilirdik alınırmi alınmazmi. Bu pc deki parçalar tek tek toplansa ne kadar tutar vb bir inceleme istiyorum bilenlerden

• eğer kampanya bitmediyse 2 adet seri numaram mevcut. ticari değil sistemde kullanılabilir. uygun fiyata yardımcı olabilirim
  • Arkadaşlar bugün burdaki konu üzerine hpyi aradım artık sadece sorunlu cihazlar için böyle bir iade yaptıklarını söyledi. Ve test yaptım, sorunlu çıktı bilgisayarım.

Bilgisayar açılırken esc ye basacaksınız menülerden önce Hard disk test sonra memory test yapacaksınız. Her biri 2saate yakın sürüyor. Failed çıkarsa sorunlu demek. Passed geçti.

Sonuçta hata kodunu fotoğraf alın telefonla paylaştım tamam siz yeni cihaz alırsanız yararlanabilirsiniz dedi. Ama 320tlyi 2400 üstüne söyledi sanki

• PC bende ikiye ayrılmış durumda(gerçek manada) kısıtlamaya dahil olur muyum acaba

• bence asıl soru hp alınır mı aslında. pavilion g6 var bende ekran resmen soluk. yeniler nasıl bilmiyorum. ama 1000e 160 cazip duruyor 2bine de 320 cazip ama dediğim gibi 2400e 320 dedi bana galiba
  • 24 mayista kayit actirdim hala onaylanmadi iade. 3 5 gun surmesi gerekmiyor muydu? Hala onay asamasinda

• Gelişmeleri bildir de ona göre hareket edelim

• dessa D kullanıcısına yanıt
    Simdi onay maili geldi 1 hafta dolmadan gelmis oldu

• 25 mayısta açtırdığım kayıt 30 mayısta onay maili ile onaylandı. 25 gün içinde yatacaktır hesabınıza diyor. Bekliyoruz bakalım

• Link atabilirmisin nereye nasıl başvurduğunla ilgili iade için. Veya telefonla ise hangi birim? Ben eski bi bilgisayar 2-3 hafta önce kaydettirdim. Sonrasında yeni hp laptop aldım. Ama serviste tamir olamayacak seviyede bilgisayarınız varsa iade olur oda probook serisi olmaz dediler

• Iyi günler, öncelikle böyle önemli bir konuya değindiğiniz için teşekkür ederim. Bende hp 2. bilgisayar almayi düşünüyorum bu kampanya halen geçerli mi birde müşteri hizmetlerini arayip satış destege mi baglancağiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kenan Mahmutoglu

Merhaba, Ben DH forum sayesinde bu kampanyadan haberdar oldum. tekrar teşekkürler.

ben HP'yi 12 Nisanda aradım ve serinoyu kayıt ettirdim.
    bugün de yeni laptopumu aldım ve talebi oluşturdum.

Bugun 480 tl para/iade hesabıma geçti :)))

12 Nisan, hp müşteri hizmetlerini aradım ve seri no kayıt ettirdim.
    18 Mayıs bilgisayarı aldım ve faturayı scan edip yolladım
    22 Mayıs "Siparişiniz onaylanarak işleme alınmıştır." maili geldi.
    1 Haziran "Sipariş için alacak dekontu" Muhasebe fişi gönderdiler.
    6 Haziran, Para hesabıma Geçti :)))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kenan Mahmutoglu -- 6 Haziran 2017; 13:58:16 >
  • Kenan Mahmutoglu K kullanıcısına yanıt
    Ben boyle takir takir isleten sistem gormedim hayirli olsun iadeniz. Umarim servis zamanlari da boyledir

• Merhaba, dün HB'den HP laptop aldım, ama fatura muhtemelen bugün kesildi, bugün kayıt açtırsam olur mu yoksa geç mi kaldım?

Birde kayıt esnasında neler isteniyor?
  • 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.