Şimdi Ara

Eski hayatımı arıyorum bunaldım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
6
Cevap
1
Favori
136
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Eski hayatımı arıyorum bunaldım
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    438 Mesaj
    Arkadaslar bu sene üni 1.sınıfım. Neyse herşey güzel gidiyordu bi arkadasımla evde kalıyoruz. O ikinciögretim ben gündüz. İlçede okuyorum işin kötüsü bu işte. Gezicek tozucak yer yok. Ben okuldan öglen 2 de gelirim o da 3 de gider aksam gelir. Aksam 8 9 a kadar tekim evde. Hergün aynı şeyler yemek hazırla sigara iç bilgisayarda online oyunlara takıl artık sıkıldım. Eski ortamımı ailemi özlüyorum. Gizlice sigara içmeyi annemin gelip yemek hazır demesini özledim.ne bilim bi sinemaya gitmeyi özledim. Kesin şimdi sevgili filan yap diyenler olacak ama dedigim gibi okuldan eve evden okula gidiyorum hiçbir şekilde ugrasmıyorum sonucta üni illaki düşse düşer ama ugrasmıyorum hep aklım memleketimde.suratım asık asık geziyorum evdeki duvarlar üstüme geliyor sanki. Keşke ailemin yanında olabilsem şuanda. Bu düşüncelerden nasıl kurtulabilirim şu 4 aydır bunaldım ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |
    Bnm okuduğum yer de sıkıcı ama ev arkadaşlarım kafa adamlar olduğundan sıkılmıyorum ama biz 7 kişiyiz.
    |
    |
    Hiç mi arkadaşın yok okulda illa kız olcak değil en azından erkek ortamı yap kendine asosyal olma
    |
    |
    |
    |
    |
    |

Orijinalden alıntı: Switch-

Bnm okuduğum yer de sıkıcı ama ev arkadaşlarım kafa adamlar olduğundan sıkılmıyorum ama biz 7 kişiyiz.

Oha 7 kişi nedir lan
    |
    |
1
Reklamlar
Canlı Tv izle
SEO
son dakika
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
30,266
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.