Şimdi Ara

Eski Facebook yöneticisi: 'Programlandığınızın farkında değilsiniz, toplumun temellerini yıkıyoruz.' (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
1
Favori
527
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ahiretliğini yapıp sonra böyle açıklamalar yapmak tam bir yüzsüzlük. Allah'ın çifte kavrulmuş pötibör suratlı Hintlisi seni.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Facebook Twitter Google gibi hesapları ancak Telefon uygulamaları için bulunduruyorum. Neredeyse yüzlerine baktığım yok. Birde şu Donanımhaber den kurtulduk mu tamamdır. Huzura erecegiz.

• Evet sosyal medyanın bir çok zararı var fakat eğer onu kullanmazsak insanları unutuyoruz bana yıllardır görmediğim yahut göremediğim insanların simalarını unutmamamı sağlıyor eğer onları uzun süre görmezsem zaten simalarını unutacağım en azından fotoğraflarını görüyor ve onları hatırlıyorum ...

• Çalışırken iyiydi ayrılınca mı facebook kötü oldu?
    Gerçi tanımlanamayacak kadar aşağılık yaratıkları bi şekilde öğreniyoruz. Gittiği umumi tuvaleti, can çekişirken babasını ve bulunduğu morgu paylaşıp beğeni alanları anlayamıyorum bile.
    Malum arap baharı da bunların bir projesiydi. Facebook sayesinde yayıldı.

• Adam çok haklı. Ama bunu sosyal medya kullananlara anlatmaya çalışsak bir kılıfına uyduruyorlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Artık toplum olarak ya röntgenciyiz ya da teşhirci.

Ya birilerini takip ediyoruz ya da bizi takip etsinler derdine düşüyoruz.

• Bilişim öğretmeniyim. Facebook hesabım yok diyebilirim (var ama kullanılmıyor), twit mivit hak getire. Öğrencilerim çok şaşırıyor. Ben de onlara ailelerin akşamları ne yaptığını soruyorum. Genelde dizi ve genel olarak internette vakit geçirme cevabını alıyorum. "Bense çocuklarımla vakit geçiriyorum" dediğimde öğrencilerin gözleri doluyor.

Çocuklarınızla vakit geçirin sevgili büyükler, daha büyükler torunlarınızı ziyaret edin. Abiler ablalar kardeşlerinizin elinden tutun, büyümelerine yardımcı olun.

İnternet 1. önceliğiniz olmasın. Lütfen.

• kendine pay biçme prim kopartma derdinde kimse kimseyi programlamıyor millet kendine tırıvırı oyuncak arıyor sizlerde sadece millete tırıvırı oyuncaklar üretiyorsunuz okadar. bizde fb çıktığı ilk seneler kullandık sonrada sildir ettik bıraktık. vadesi dolana kadar kullandık çöp olduğunu anladık sıkılınca bıraktık herkes üç aşağı beş yukarı aynı süreçten geçince aynı sonuca çıkıyor kimisi 3 ay kimisi 3 yıl sonra

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WarSaw -- 14 Aralık 2017; 21:36:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yeraltiedebiyat00

Evet sosyal medyanın bir çok zararı var fakat eğer onu kullanmazsak insanları unutuyoruz bana yıllardır görmediğim yahut göremediğim insanların simalarını unutmamamı sağlıyor eğer onları uzun süre görmezsem zaten simalarını unutacağım en azından fotoğraflarını görüyor ve onları hatırlıyorum ...

Aslında en başta Facebook'un amacı buydu; MSN'de bulunamayan eş ve dostu bulmaktı. Tabi sonra para gelince genişlemeye başladı ve şimdiki halini aldı.
  • İnstagram ve tweterım hiç olmadı bu zamana kadar da olmaması hiç sorun yaratmadı facebook kullanıyorum nerdeyse hiç paylaşım yapmam kapatsam aramam bile belki ama youtube benim için bambaşka çünkü bir çok şey öğreniyorum bir çok şey hakkında bilgi sahibi oldum ingilizcemi bile youtube sayesinde level atlattım çok değerli güzel ve eğitici videolar aratıp bulabilirsiniz hatta şuan babamla gokart yapıyoruz çizimleri projesini bile youtube dan bulduk

Bir platformu nasıl kullanmak istediğimiz önemli ancak sosyal medyada özelikle instagram artık tamamen reklam dan para kazanma yeri bir çarşı pazar mantığı ile çalışmaya başlamış

Eşim instagramı çok uzun zamandır kullanan belki ilk kullanıcılarındandır o bile artık moku çıktı buranın diye çok fazla gezinmiyor

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.