Şimdi Ara

eski dolar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
5.318
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar elimde eski baskı 450 dolar var. Dövizciler %20 kesintili bozuyorlar. Bunun sebebini anlamadım. Bankalarda bozmuyorlar. Atm den denemedim. Banka hesabım olmadığı için atmyi denemedim.
    Şu sitede bozdurulabilir olduğunu söylüyor ama bozmuyorlar.
    https://finanstaksi.com/eski-dolar-nerede-bozdurulur-eski-100-dolar-bozdurma/
    Dolar da şu
    eski dolar

Yardımcı olabilecek var mı? Eğer ki neden eski baskı var derseniz, yaşlıların para biriktirme hastalığı ve cahillikleri, almışlar, saklamışlar şimdi bozdurma zamanı geldi. Kesintili bozuyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Merkez bankasi degisim yapar .Eski usd ile yeni usd arasinda fark yok fiyat olarak. Dovizcilere para kaptirmayin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Amulet

Merkez bankasi degisim yapar .Eski usd ile yeni usd arasinda fark yok fiyat olarak. Dovizcilere para kaptirmayin
    Merkez bankasına gittim hocam, değişim yapmadılar, ben de başka bir kuyumcuya gittim. Adamlara helal olsun. %10 zararla bozdurdular. Hem de ben, %20 zararla bozdurmayı teklif ettiler dedim. Adam, telefonda birini aradı, abi dedi, %10 zararla oluyor dedi. Tamam dedim.
    Adam bayağı bir iyi bir esnaf çıktı, istese %17 zarar teklif ederdi. Zaten %20 zarara razıyken.
    Velhasılıkelam 450 eski doları 405 dolar olarak bozdurdum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.