Şimdi Ara

eski charlarım ve hikayeleri ve legal hayattan illegal hayata Geçiş

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
618
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bu oyundaki ilk charım ares de idi mage nick hatırlamıyorum eski moradon vardı ozamanlar kasılmaya başlardık ozaman cook eziktik nezaman bir pelerinli birini gorsek vay anasnı suna bak herifte pelern var diyip peşine takılırdık sonra birgun ( 1 sene sonra ) moradonu pathos ve flamerock lar bastı bazardaki herkez falan yattı kimse kalmadı 1 kişi bilşe sağ duramıyordu herkez emc veya onun gibi yerlere kaçıyordu ve o gun o eski moradonu görüşümüzün sonu oldu sonra yeni moradon geldi ilk başta o itler falan beleşti pre falan gerektirmiyor idi alıp daha kendimi bile kasamdan onu kasmaya basladım sonra elimden aldılar yani preli hale geldi hayatım boyunca 1 kere bile kendim1 kere bile pre ye para vermedim ( uskoya ) neyseo gunden bugune bi gun bizm dier formdaki arklarla bc2 atarken birden çıktım ve uskoya girdim ve Histokrate adlı charımı actım bu sureye kadar da arasıra giriyordum ) neyse gb leri falan cektik charımızı bi guzel dayalı doşeli ass haline getirdimsonra apelerde kasılırken ne oldu dc neyse giriyim dedim blocked dedim senin ta amcanın neyse o charımın adı Histokrat idi sonra Histokrate die bir hesap daha açtım bundan 1 ay sonra gine dayayıp döşedim ard da pk dayken gine blocked en sonunda actım primi DrLoser Actım malum pro yu Döşedim charı tam böle son surat gidiyor sonra bide mage acıyım dedim abowww uçturuyor 43 lvl de ard a giren ve seri şekilde kesn charlardan biri idim ( muhtemelen de başkası yoktu ) sonra bir mage pt ye girdim sonrada onların clanına girdim ( koxper clan ) dediler baya ii sn k0xpu faln ii kullanıyosun ee dediler lv kac 43 45 yaptıktan sonra beni rlb ye gittik orada kasılmaya başladık kim gelirse gelsin 55 lvl deki 3 mage cok rahat ful 9 wr yi kesebiliyorduk kasıla kasıla 53 lv oldu sonra yeniden pri me gectim o clana onuda soktum cunku town a girecektik bnm gibi 1 pri daha vardı ve 5 tanede k0xper mage ful k0xp ilerliyoduk canımız inmiyordu db ler neredeyse işlemiyordu bizi oradan tek çıkartan her yarım saatte bir olan dc di ( o malum pro yuzunden ) sonra birgun bazarda flod yaparken ( k0p kapalı elle yapıyorum ) floddan tpt ve işte bu legal oynadıuk tpt sınırsız bloc 3 pt aracları dio kullanmadıgım halde hemde ama o malum pro yu kullanınca rahatca tpt siz oynuyorsun bu oyundaki adalatsizlik böyle birşey işte

Legal charlar
    Histokrate : tpt nedeni k0xp ama kullanmadım
    Histokrat: tpt nedeni k0xp ama kullanmadım

İllegal charlar
    ISexIMonsterI: tpt nedeni flod k0xp deilken
    DrLoser: tpt nedeni flod Koxp kapalı iken

İşte böylebir oyun oldu sadece oyunun %30 u legal

Bu yazıyı can sıkıntısından yazdım okuyanlar lutfen neden k0xp kullanıyorsun diye bana kızmasın tamamen okuyun sonra hakvereceksiniz
    attıgım ticket ler ise hiç cevap bile verilmeden kapatılıyor

• Kardes hızlı giden atın b.ku seyrek düsermis
    En son sınırsız tpt yedim demissin.Malum program acıkken elle mi flood yapıyordun bu 1. sorum.
    2.sorum ise malum programı bi kere kullansan bile anında ban yersin diye bir olay yok.Belki 1yıl belki 15gün sonra yersin.
  • program kullananlar artık bu devirde ban die bişey yemıyor daha çok bedava exı yiyolar
  • quote:

Orijinalden alıntı: ronaldinho6

Kardes hızlı giden atın b.ku seyrek düsermis
    En son sınırsız tpt yedim demissin.Malum program acıkken elle mi flood yapıyordun bu 1. sorum.
    2.sorum ise malum programı bi kere kullansan bile anında ban yersin diye bir olay yok.Belki 1yıl belki 15gün sonra yersin.

koxtan deil floddan ogun sadece pazarda duracaktım dc yemesin dieye açmamıştım pro yu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi loses -- 1 Ağustos 2011; 16:13:55 >
  • Türkçeye bak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MultiHunter

Türkçeye bak.

yeni nesil
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turkhes

quote:

Orijinalden alıntı: MultiHunter

Türkçeye bak.

yeni nesil

senin nickte yeni nesl heralde :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.