Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Eski bisikletimi nasıl değerlendireyim?

2
Cevap
0
Favori
82
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Bisikletler >> Eski bisikletimi nasıl değerlendireyim?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1737 Mesaj

Eski bisikletim bu. 26 jant. ben bu bisikletle profesyonel hareketler yapmaya çabalıyordum. yapabildiğim de oluyordu, yapamadığımda. Neyse...! ben bu bisikleti hareket bisikletine döndürmek istiyorum. DJ gibi. sizce ne gibi değişiklik yapmalıyım? aklımdaki diğer fikir bu bisikleti satıp üzerine para koyup 0 veya 2.el yol-yarış bisikleti almak. sizce hangi tercihi uygulamalıyım??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |
    Bahsedilenler: Victor Branco

• Yarbay
    2442 Mesaj
    Bu bisiklete para yatirma bence. Ikinci el yol bisikleti al. Sonucta kadrosu falan profesyonel degil. Masraf etmek gereksiz...

|
    |
    Hareket bisikleti yapmak istiyorum bu bisikleti satip yol yaris bisikleti almak istiyorum . Oncelikle ne istedigini kesinlestirmemiz lazim. Bu bisikletten bmx olmaz once onu belirtiyim ama bu bisikletle hareket yapamayacaksin anlanminada gelmez bunny hop pump rock steps gibi bircok hareketi yapabilirsin ki mtblerinde kendine ozgu hareketleri var. Eger istedigin hareketse sadece bu bisikelti satip bmx alabilirsin eger gezmekse spor yapmaksa bu bisiklet fazlasiyla ihtiyacini gorur tekrar 2.el almama gerek yok ufak bir bakimla isini gorur

|
    |
1
Reklamlar
sohbet
e-ticaret
son dakika
üniversite
Lastik Fiyatları
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Paykasa
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,128
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.