Şimdi Ara

Eski 'Arama' özelliği yenisine yönlendiriyor.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
509
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yukarıdaki "Arama" özelliğine tıkladığımda yeni sisteme yönlendirdiğini gördüm.Ben kullanmak istemiyorum yeni arama sistemini.
    Neden böyle bir şey yaptınız?

Eski "Arama" özelliği yenisine yönlendiriyor.

• O özellik kapatıldı. Bu arama ile devam edeceğiz yolumuza.
  • O özellik düzgün çalışıyordu ama.Yeni sistem stabil değil.
    @Jeolog.
  • Eski aramada olan özellikler yok. Bu nasıl iş. Windows gibisiniz, her yeni gelen sürümünüz daha kötü oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Why Shy

Eski aramada olan özellikler yok. Bu nasıl iş. Windows gibisiniz, her yeni gelen sürümünüz daha kötü oluyor.
    Hangi özellikler yok mesela, belki siz görememişsşinizdir. Ya da ne zaman geleceğini söyleyeyim size.

yukarıda bir arkadaş eskisi daha iyi çalışıyordu deyip sonra mesajını silmiş, el insaf sonuç bile getirmiyordu o arama.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeolog.

Hangi özellikler yok mesela, belki siz görememişsşinizdir. Ya da ne zaman geleceğini söyleyeyim size.

yukarıda bir arkadaş eskisi daha iyi çalışıyordu deyip sonra mesajını silmiş, el insaf sonuç bile getirmiyordu o arama.

Alıntıları Göster
    Kişi bazlı arama yapma özelliği yok, şahsen ben sürekli bu özelliği kullanıyordum. Onun haricinde bölüm bazlı arama da yok. Yine bu özelliği de çok sık kullanıyorum, yokluğunu hemen hissettim. Belki benim fark etmediğim başka özelliklerde eksiktir.
    Bunun haricinde tablet,mini,mobil gibi sürümlerde eski arama özelliği çalışıyor galiba. Ben geçen arama yapacaktım, mecbur işimi mini sürümden hallettim. Eski arama daha iyi sonuç veriyordu, şuan arama yapınca alakasız sonuçlar çıkıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Why Shy

Kişi bazlı arama yapma özelliği yok, şahsen ben sürekli bu özelliği kullanıyordum. Onun haricinde bölüm bazlı arama da yok. Yine bu özelliği de çok sık kullanıyorum, yokluğunu hemen hissettim. Belki benim fark etmediğim başka özelliklerde eksiktir.
    Bunun haricinde tablet,mini,mobil gibi sürümlerde eski arama özelliği çalışıyor galiba. Ben geçen arama yapacaktım, mecbur işimi mini sürümden hallettim. Eski arama daha iyi sonuç veriyordu, şuan arama yapınca alakasız sonuçlar çıkıyor.

Alıntıları Göster
    Kişi bazlı arama var. arama teriminizin sonuna "@kullanıcı adı" şeklinde eklerseniz sadece o nick ile ilgili sonuçlara ulaşırsınız.

Bölüm bazlı arama da şöyle; eğer anasayfada arama barını kullanırsınız ana sayfada, konu listesi sayfasında kullanırsanız sadece ilgili bölümde, konu içerisinde kullanırsanız da sadece o konu içerisinde girdiğiniz terimi arar. ayriyeten bir ayar yapmanıza gerek yok yani.

Belkide arama özelliğini anlatan güzel bir konu açmak gerekir. Tam olarak özellikleri anlaşılamamış sanırım.

• quote:

Kişi bazlı arama var. arama teriminizin sonuna "@kullanıcı adı" şeklinde eklerseniz sadece o nick ile ilgili sonuçlara ulaşırsınız.

Bölüm bazlı arama da şöyle; eğer anasayfada arama barını kullanırsınız ana sayfada, konu listesi sayfasında kullanırsanız sadece ilgili bölümde, konu içerisinde kullanırsanız da sadece o konu içerisinde girdiğiniz terimi arar. ayriyeten bir ayar yapmanıza gerek yok yani.

Belkide arama özelliğini anlatan güzel bir konu açmak gerekir. Tam olarak özellikleri anlaşılamamış sanırım.

Alıntıları Göster
    Şaka mısın, kim nerden bilecek @kullanıcı adı yazıp arama yapılabileceğini? Kozmik oda devlet sırrı mı bu, foruma kimsenin bilemeyeceği gizli gizli özellikler mi ekleniyor. Niye daha basit bir sistem yok. Veya arama bölümünde alta bir yere not yazılsa yine iş görürdü.
    Bölüm bazlı aramada ayrı bir rezillikmiş, bu da gün yüzüne çıktı. Bende diyorum aradığımda niye sonuç çıkmıyor, halbuki sadece o bölümü arıyormuş. Bu da devlet sırrı olduğu için gizlenmiş, haberimiz yok.
    Son yıllarda donanımhaberde işe giren personeller nasıl alınıyor çok merak ediyorum, torpille mi giriyorlar yoksa bedava mı çalışıyorlar. Yoksa kafa güzelken bir yapılıyor bu değişiklikler, enteresan.

• Öncelikle üsluplarımıza dikkat edelim.

Arama penceresinin altında "kullanıcı" etiketli bir text alanı mevcut. Arama yaptığınız toola bir göz gezdirirseniz ne var ne yok diye rahatlıkla görebilirsiniz. Ayrıca aranılan yere göre lokal arama muhabbeti de devlet sırrı değil bunu kullanan bir çok site var.

Ve tabii ki personeller o piti piti yöntemi ile alınıyor. iyi forumlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Towns

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Evet çalışıyor hocam ayrıca üyenin profili gizli değilse girip aktivitelerinden de bakabilirsiniz o kısım da çalışıyor.
  • quote:

Alıntıları Göster
    Resimli anlatırsanız iyi olur. Ben mesela basketbol bölümündeki mesajlarımı bulamıyorum. Detaylı şekilde açıklarsanız nerede hata yaptığımı anlarım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0FDA1336A

Resimli anlatırsanız iyi olur. Ben mesela basketbol bölümündeki mesajlarımı bulamıyorum. Detaylı şekilde açıklarsanız nerede hata yaptığımı anlarım.

Alıntıları Göster
    arama özelliği çalışmıyor.

bin kere yazıldı çalışmıyor diye

yetkilide bin kere yazdı çalışıyor diye.

çalışmıyor.
  • Böylesine büyük bir forumun arama özelliğinin çalışmaması yakışmıyor.
  • ben eski arama sisteminin daha iyi olduğunu iddia ediyorum :)
    mümkünse geri gelsin
  • Şu an hiç çalışmıyor arama sistemi.

Eski "Arama" özelliği yenisine yönlendiriyor.

@gun @Jeolog.
  • Forum anasayfasındaki arama özelliği çalışmıyor hala kimsenin umurunda değil. Benim tahminim foruma üniversite öğrencisi beleşe çalışan stajyer programcı alıyorlar, sonuç bu oluyor. Beterin beteri varmış, Citizen dönemini arar olduk.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.