Şimdi Ara

Eski arabamın içine etmişler :(

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
870
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Valla üzülmek ne kadar mantıklı bilmiyorum ama kaç yılım anım geçti bu halini görmek üzdü. TRtuning dergisine çıkmış posteri bile verilmişti bendeki hali

şuanki ilanı

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-cok-ucuza-temiz-lpg-bir-arac-bu-fiyata-bulunmaz-firsat-94164495/detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blue_Knight -- 28 Temmuz 2012; 4:27:59 >

• Bu ikisi aynı araba mı ya?
  • önden sağlam bir darbe almış ucuza toplamak için düz tampon ve orjinal farları takmışlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ya 5 para etmez bir adama satmıştım sonra birkaç el daha değiştirmiş izmirdeydi araç... Anasını ağlatmışlar ben gözüm gibi bakıyordum.
  • ben olsam böyle bir araci dediginiz gibi bir adama satmazdim hersey para degil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kaza degil tuvturk girmis bu adama gibi duruyor =)

• kaza geçirmiş orijinal tampon falan takmışlar
  • Sağ ön airbag çuflamış. Kapağını da uhuyla yapıştırmışlar galiba
  • Valla kusura bakmayın da eski hali de biraz abartılıymış maaşallah

• eski hali süper hoca dehşet yapmışsın. kaza yapmışlardır o araçla yoksa herhangi bir akıl yoksunu o aracı o halden degiştircek kadar akıl yoksunu degildir. öyleyse no beyin o cry hesabı
  • Eski halinde tek beğenmediğim nokta abartılı spoiler oldu. Güzel yapmışsınız, insan emeğinin harcandığını görünce böyle üzülüyor tabi.
  • Senin elinde gerçekten güzelmiş araç fakat resmen p.ç etmişler aracı daha sonra
  • O spoiler nedir öyle!
  • teşekkürler arkadaşlar tabi modifiye zev işi herkesin zevki birbini tutmaz ama çok bakımlı bir araçtı.

normal 307 tamponu takmışlar bi de koruma bandı var (CC tamponlarında o band) yok.

tüvden muayneden geçirmiştim ben heralde lpg takılınca bu hale gelmiş.

spoiler trafik polisleriyle çok sorun yaratıyordu sonra ilk resimdeki haliyle kullandım

para olmayınca her ne yazık ki satmak zorunda kaldım ciddi masraf açıyordu araç

amele işi olmuş şu anki hali tahminim bir iki yıla hurdaya çıkar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.