Şimdi Ara

eski apple kulakligi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
119
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • kulak ici olmayan eski iphone ipod kulakligini nereden satin alabilirim uretimden kalkti mi bunlar hicbir sitede bulamadim

sag kulagimda eger yanilmiyorsam bir miktar isitme kaybi farkettim emin olmak icin doktora gidip olcum yaptirmam lazim kendi kendime teshis koyamam ama ben kulak ici kulakliktan oldugunu dusunuyorum (4 5 sene surekli kullanim ve yuksek ses) o yuzden kulak ici kullanmayi biraktim sesi de yariya dusurdum eski ipod kulakliklari guzeldi onlarla iyi metal dinleniyordu o yuzden tekrar satin almak istiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sturmgewehr44 -- 5 Temmuz 2019; 20:7:8 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Gün içerisinde belli bir saatten fazla kulaklık kullanmak kulak sağlığını bayağı etkiliyor. Duyum kaybı olsa bile geri dönebiliyor. Doktora gitmişsinizdir umarım ihmal etmeyin.
    Kulaklık konusuna gelince yıllar önce bir JVC modeli dinledim harikaydı ama modelini bilmiyorum. Sennheiser MX80, MX170, vs. kaliteli ses veriyor. MX80 ile MX'in taşıma çantası ile gelen üst modelini kullandım. MX80 dahi kaliteliydi, MX'in üst modelinde ise bir süre sonra bass seslerde bozulma oldu garanti yenisi ile değiştirmişti sonra kulaklığı kaybettim :)
    Ben de arayış içerisindeyim şuan, bildiğim kulaklıklar bunlar. Edifier diye bir marka buldum ama dinlemişliğim yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CyberXTR

Gün içerisinde belli bir saatten fazla kulaklık kullanmak kulak sağlığını bayağı etkiliyor. Duyum kaybı olsa bile geri dönebiliyor. Doktora gitmişsinizdir umarım ihmal etmeyin.
    Kulaklık konusuna gelince yıllar önce bir JVC modeli dinledim harikaydı ama modelini bilmiyorum. Sennheiser MX80, MX170, vs. kaliteli ses veriyor. MX80 ile MX'in taşıma çantası ile gelen üst modelini kullandım. MX80 dahi kaliteliydi, MX'in üst modelinde ise bir süre sonra bass seslerde bozulma oldu garanti yenisi ile değiştirmişti sonra kulaklığı kaybettim :)
    Ben de arayış içerisindeyim şuan, bildiğim kulaklıklar bunlar. Edifier diye bir marka buldum ama dinlemişliğim yok.
    Ben metal dinlediğim için bastan hiç hoşlanmıyorum hocam. Bana temiz ve flat bir ses vermeli. Kulaklık dengeli olmalı. Durum 15 gün içinde kendi kendine düzelme eğilimi gösterdiği için doktora gitmedim. Çınlama doluluk hissi ve uğultu da vardı ama belirtiler büyük oranda kayboldu sağdaki duymam da düzeldi. Artık sesi en fazla yüzde 70 gibi yükseltiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sturmgewehr44 -- 16 Temmuz 2019; 7:53:52 >

• Ben en son yüzde 50 lere indim ama yine de rahatsızlık veriyor bence. Geçmiş olsun. Çin malı bir kaç model buldum RY04 ile yinyoo bk2 ama dinleyen birini bulmak, denemek lazım. Daha önce KZ kullanıyordum fiyatına göre bayağı iyiydiler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CyberXTR

Ben en son yüzde 50 lere indim ama yine de rahatsızlık veriyor bence. Geçmiş olsun. Çin malı bir kaç model buldum RY04 ile yinyoo bk2 ama dinleyen birini bulmak, denemek lazım. Daha önce KZ kullanıyordum fiyatına göre bayağı iyiydiler.
    teşekkürler hocam. peki bu ry04 ve yinyoo bk2 yi türkiye de bulabilir miyiz yoksa ali express den mi getirtme şansımız var sadece
  • Türkiye'de zor ya belki ikinci el bulunabilir ama o bile zor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.