Şimdi Ara

Eski AKN abonelerinin taahhütü biten nasıl ücretlendirilecek ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
1
Favori
1.629
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eski 50mbps/50gb AKN li paketlerde bulunup taahhütü bitecekler, tarifelerinde şayet hiç bir değişiklik yapmadığında gelecek ayda hangi tarifeden ücretlendirilecekler ? Bilginiz var mı ?

Özellikle 50mbps için soruyorum çünkü bu yeni pahalı aknli tarifeler listesinde bulunmuyor.

• Dr. Boone kullanıcısına yanıt
    BTK kararları da geçerli olacak mı acaba. AKN sonrası hız düşümleri ve gece dahil olmaması filan ?
  • Dahil olucak fakat tahhutsuz dvm edicksiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 50Mbps 150GB AKN'li taahhütüm bu ay sonu bitiyor.(ortalama aylık olarak 100-200 gb gibi bir internet kullanımım söz konusu)
    12 aylık bu kampanya düşünüyorum ne dersiniz?
    Kablonet Sözünüze İndirim Kampanyası
    24 Mbps'ye kadar 150 GB AKN'li Eko-Sınırsız 62,99.

Taahhütsüz devam edersem 69,99 + 14TL analog tv (TL/Ay) = 84 TL oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Hakan.

50Mbps 150GB AKN'li taahhütüm bu ay sonu bitiyor.(ortalama aylık olarak 100-200 gb gibi bir internet kullanımım söz konusu)
    12 aylık bu kampanya düşünüyorum ne dersiniz?
    Kablonet Sözünüze İndirim Kampanyası
    24 Mbps'ye kadar 150 GB AKN'li Eko-Sınırsız 62,99.

Taahhütsüz devam edersem 69,99 + 14TL analog tv (TL/Ay) = 84 TL oluyor.

24 megabite o kadar para verilmez aynı tarifenin 49 51 liralık 75-50 gblık tarifilerine geçin.Bitince 8 mgbitle indirmek istemezseniz nitro yaparsınız indirceğinizi indirirsiniz nitro hızınızı 100 mgbit yapıyor kotasız bir günlüğüne 4 liraya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 25 mbit 25 gb taahhüt bitti 30 liradan 58 e çıktı fiyat. ama sınırsız ve taahhütsüz 16 mbit internet için fiyat iyi gibi
  • Benim taahhut bu ay sonu bitiyor

50 mb 250 gb AKN 84 tl ödüyordum.

Ben şimdi bu aynı tarifeye devam edebilir miyim ? Yani akn dolunca hız 16 mb e düşüyordu ..
  • tyll kullanıcısına yanıt
    Liste fiyatı üzerinden devam edebilirsiniz. Taahhüt yaparasanız yürürlükteki tarifelere geçirirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Boone

Liste fiyatı üzerinden devam edebilirsiniz. Taahhüt yaparasanız yürürlükteki tarifelere geçirirler.

teşekkürler,

liste fiyatını arayarak öğrenmem lazım sanırım,kaç lira olduğunu bulamıyorum sitede.
    Bu konunun ikinci mesajında link verdim, hiç aramakla uğraşmayın.
  • quote:

Bu konunun ikinci mesajında link verdim, hiç aramakla uğraşmayın.

ben linke tıklamıştım ,şimdi tekrar baktım tarifeleri tıklayınca şimdiki kampanyalar var .

açıklamayı sildiler belki de..

Edit:hocam donanımhaber bir şeyler yapmış linklere ,linki temizleyince açıldı site ,buldum şimdi,teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tyll -- 14 Kasım 2017; 14:21:27 >
    her linke utm kodlar ekliyor, istatistik amaçlı
  • ilker1041 İ kullanıcısına yanıt
    netspeed 16 mbps limitsiz kotasız akn siz 49 lira
    turknet 32 mbps limitsiz 59 lira
    turk telekom 32 mbps 50 gb kota sonrası hız 16 mbps hız 24 ay taahhütlü 65 lira

kablotv nin tek artısı tv si olması

netspeed bekliyorum ben o gelsin iptal edeceğim kablotv yi.
  • quote:

Sayın Boone, Süresi Biten İnternet Tarifeleri'nin üzerine Analog TV ücreti alınıyor mu? yoksa her şey dahil mi?
    50 Mbps'e kadar 4 Mbps'e kadar 150 GB 16 Mbps'e kadar 79,99 (TL/Ay)
  • mcrew kullanıcısına yanıt
    hocam hiç araştırmadım şu netspeedi. fakat dediğiniz gibi kablonette teledünya olması da bir artı. nat geo kanallara alışınca bırakmak zor. durun bakalım ocak ayında belki bi ihtimal güzel kampanya gelir.
  • .Hakan. kullanıcısına yanıt
    Alınır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilker1041 İ kullanıcısına yanıt
    Bence en az bir yılı var hem türkcell hem kablonet müşterileri tabiri caizse düdükleyecek ki yatırım için kaynak olsun ve en az yatırım yapanlardan kablonet beylikdüzü tarafındayım başka mahallere yayılmadılar hep aynı yerlerdeler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende 25 mbit 50 gb kullanıyorum seneye bitecek büyük ihtimal 4 yıllık kablonet macerasını sona erdireceğim
  • Bende 100 mbit 100 GB AKK'li kullanıyorum.Ocak ayında taahhütüm doluyor.Kotalı tarifelere mi geçsem ne yapsam bilemedim.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.