Şimdi Ara

Eski abone zorunlu fiyat değişikliği

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
1
Favori
4.885
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2009'dan bu yana 10 Mbit sınırsız (49TL) fiber abonesiyim. Online işlemlere baktığımda paketimin 69 TL olacağı yazıyordu. Hâlâ bu paketi kullananlar varmı? Size de fiyat artışı bildirildi mi? Eğer zorunlu fiyat değişikliği olacaksa hangi pakete geçmeliyim? (Aylık ortalama 100gb download kullanıyorum).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi forgottenh -- 3 Ekim 2014; 0:19:41 >

• Bende 10 mbit kullanıcısıyım aynı mesaj banada gelmişti ve geçen günde süperonline dan aradılar 25 mbit lik paketi önderdiler,bende kabul etmedim.Eğer şimdiki gibi akk siz kullanmaya devam edersek bu tarifede kalmak daha mantıklı bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackF!Re -- 12 Ağustos 2014; 14:27:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: evergl

2009'dan bu yana 10 Mbit sınırsız (49TL) fiber abonesiyim. Online işlemlere baktığımda paketimin 69 TL olacağı yazıyordu. Hâlâ bu paketi kullananlar varmı? Sizede fiyat artışı bildirildi mi? Eğer zorunlu fiyat değişikliği olacaksa hangi pakete geçmeliyim? (Aylık ortalama 100gb download kullanıyorum).

Selam,
    Aynı durumdayız. Kabaca mevcut paketleri inceledim. Henüz karar vermedim açıkçası.
    Bizim saltanatımız bitecek galiba. 10MBit, AKKsiz kotasız, sınırsız gerçekten benim için biçilmiş kaftandı.
    Rüyadan uyanmanın vakti geldi
  • Herkesin hızını 25 yada 50'ye sabitleseler de sadece trafik satın almaya başlasak artık iyi olacak. Mevcut paketlerde 49TL'ye ancak 8 GB kota veriyorlar şaka gibi... Son paketlerle kotaları iyice düşürmüş SOL. TTNET hiper paketlerini incelemek lazım artık...
  • quote:

Orijinalden alıntı: forgottenh

Herkesin hızını 25 yada 50'ye sabitleseler de sadece trafik satın almaya başlasak artık iyi olacak. Mevcut paketlerde 49TL'ye ancak 8 GB kota veriyorlar şaka gibi... Son paketlerle kotaları iyice düşürmüş SOL. TTNET hiper paketlerini incelemek lazım artık...
    Amaç AKK'nı her aboneye uygulamak.

Aylık 100 gb kullanıyorsanız 25 mbit/100gb tarifesine geçin bence. Ben de aynısını kullanıyorum. AKK dolunca geceleri download kasıp 200 gb falan görüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

Amaç AKK'nı her aboneye uygulamak.

Aylık 100 gb kullanıyorsanız 25 mbit/100gb tarifesine geçin bence. Ben de aynısını kullanıyorum. AKK dolunca geceleri download kasıp 200 gb falan görüyorum

Alıntıları Göster
    20 mbit sınırsız ne kadar zamlandı acaba bilen varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: NEWEST

20 mbit sınırsız ne kadar zamlandı acaba bilen varmı?

Alıntıları Göster
    Selam,

Az önce SOL-MH ile görüştüm. 69TL gibi acı bir gerçek söz konusu.
    Eski müşteri olduğumuz için 10Mbit hız ve AKK'ya dahil olmadan devam edebiliyormuşuz.
    Dese ki 25Mbit yaptık, 20TL'lik artışı sindirmek daha kolay olacak.
    Faturayı düşürmek için yapılabilecek tek şey mevcut kampanyalardan taahhüt vermek gibi gözüküyor. O zaman da AKK kısıtlamasına dahil oluyoruz.

Hoş 10 yıldır 49TL veriyorum her ay. 128KB ADSL dönemlerinden beri.
    1-2 ay böyle devam edicem galiba. Sakin kafayla karar vermek lazım, dönüşü yok maalesef.

Turkcell'i, Digiturk'u, Superonline'i threesome olduk resmen.
  • callandor kullanıcısına yanıt
    Bence şu anki tarifede kalmak daha mantıklı.20 tl fazla veriyoruz ama elimizde en azından gerçek sınırsız akk siz bir internet olmuş olacak.Aynı akk siz tarife uydunette 99 tl
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackF!Re

Bence şu anki tarifede kalmak daha mantıklı.20 tl fazla veriyoruz ama elimizde en azından gerçek sınırsız akk siz bir internet olmuş olacak.Aynı akk siz tarife uydunette 99 tl
    Ben de aynı tarifedeyim ama bana böyle bir mesaj gelmedi, online işlem merkezinde de göremedim. Benim ortalamam 20 GB civarında belki ondan gelmemiş olabilir, sadece sömürenlere göndermişlerdir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DivingDeep -- 15 Ağustos 2014; 12:03:17 >
  • Ortalama download ile ilgili olabilir mi? Benim aylık ortalama download 50-60 GB arası, fiyat artırımı bildirilen arkadaşlar da ne kadar kullandıklarını yazabilirler mi?
  • quote:

Ortalama download ile ilgili olabilir mi? Benim aylık ortalama download 50-60 GB arası, fiyat artırımı bildirilen arkadaşlar da ne kadar kullandıklarını yazabilirler mi?

50 mb 150 gb akk 24 ay taahütlü + alo hizmeti 69 TL

Bu tarifeye geçmeye karar verdim, sizler ne düşünüyorsunuz?
  • quote:

50 mb 150 gb akk 24 ay taahütlü + alo hizmeti 69 TL

Bu tarifeye geçmeye karar verdim, sizler ne düşünüyorsunuz?

Alıntıları Göster
    5 yıllık 10 megabit limitsiz aboneliğimi sonlandırarak, 50 megabit 150 gb akk 24 ay taahhüt+alo hizmeti 69 tl olan tarifeye geçtim.
  • Tarifeyi değiştirmeyin arkadaşlar ben iptal etmek istiyorum dedim iptal etmeyin siz aynen devam edeceksiniz dediler.olta atıyorlar sadece ,herkese akk uygulamak için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: etnaxy

Tarifeyi değiştirmeyin arkadaşlar ben iptal etmek istiyorum dedim iptal etmeyin siz aynen devam edeceksiniz dediler.olta atıyorlar sadece ,herkese akk uygulamak için.
    Bu AKK için toplu bir halk harekatı yapmamız lazım arkadaşlar. Böyle bir şey olamaz. Bu kadar sessiz,herşeye eyvallah dersek hiç bir şey iyiye gitmeyecek. Dünyada sadece bizde var bu. Hayatın her geçen gün daha çok digital'leştiği bir devirde internete limit koymak ne demek ya. Ulan iyi kötü yavaş yavaş gelişiyordu AKK ile 20 yıl geriledik ve bu kaldığı sürece 1 adım ileri gitmeyecek. Avrupa 100 mbit standart pakete geçti, amerika'dan hiç bahsetmiyorum bile minimum hız 100 mbit için test bölgelerinde uygulama başlamış. Le kota ne limit upload hızlar downloadı 1'e1 en düşük yarısı kadar. Dandik kıytırık ülkelerde bile minimum 50 mbit dow - 50 mbit up'a geçilmiş fiyatlar su parası kadar ucuz. Bizim halimize bakın adamlar interneti bitirdi anasını satim blueray'i HD filmleri-oyunları felan geçtik youtube'dan video izlemeye bile anca yetiyor. Lanet olsun. Bu işe artık bir çözüm bulunmalı ortak bir harekat yapılmalı kanunen ne yapabiliriz araştırılmalı. Gerekirse toplu olarak internetleri iptal ettirelim birşey yapalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekostros

Bu AKK için toplu bir halk harekatı yapmamız lazım arkadaşlar. Böyle bir şey olamaz. Bu kadar sessiz,herşeye eyvallah dersek hiç bir şey iyiye gitmeyecek. Dünyada sadece bizde var bu. Hayatın her geçen gün daha çok digital'leştiği bir devirde internete limit koymak ne demek ya. Ulan iyi kötü yavaş yavaş gelişiyordu AKK ile 20 yıl geriledik ve bu kaldığı sürece 1 adım ileri gitmeyecek. Avrupa 100 mbit standart pakete geçti, amerika'dan hiç bahsetmiyorum bile minimum hız 100 mbit için test bölgelerinde uygulama başlamış. Le kota ne limit upload hızlar downloadı 1'e1 en düşük yarısı kadar. Dandik kıytırık ülkelerde bile minimum 50 mbit dow - 50 mbit up'a geçilmiş fiyatlar su parası kadar ucuz. Bizim halimize bakın adamlar interneti bitirdi anasını satim blueray'i HD filmleri-oyunları felan geçtik youtube'dan video izlemeye bile anca yetiyor. Lanet olsun. Bu işe artık bir çözüm bulunmalı ortak bir harekat yapılmalı kanunen ne yapabiliriz araştırılmalı. Gerekirse toplu olarak internetleri iptal ettirelim birşey yapalım.

Alıntıları Göster
    Selam,
    Beni öptüler :) 69TL, 10MB limitsiz/kotasız/AKKsız.
    Blöf yapıyorlar zannetmiştim ama değilmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: khazaddum

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Bugun banada 69tl lik fatura geldi.Önceden herhangi bir bildiri falan yapmadılar forumda okumasam haberim olmayacaktı.10mb Adil kotasız paket.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hunter_dogus -- 2 Ekim 2014; 23:55:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hunter_dogus

Bugun banada 69tl lik fatura geldi.Önceden herhangi bir bildiri falan yapmadılar forumda okumasam haberim olmayacaktı.10mb Adil kotasız paket.

Alıntıları Göster
    El ele kol kola ülkede interneti bitirdiler. Sadece mail ve sosyal hesaba bakmaya yetiyor artık. Adamların hiiiç umrunda değil dünya ne seviyede,geliştirelim daha iyi hizmet sunalım felan.... Devir digital devri günün büyük bölümü internet ile geçiyor, işi olanlar,oyun oynayanlar,film izleyenler ki artık 500 mb'da değil blue-ray devrindeyiz indirilen filmlerin minimum rip boyutları artık 2-3 gb. Artık hiç bir şey yapmak mümkün değil bu götlerinden uydurdukları adil kullanım kotası ile internet özgürlüğünü bitirdiler ve üzerinede artık daha fazla para alıyorlar. "Limitsiz fiber internet" diye pazarladıkları o reklamlarıda alıp kıçlarına soksunlar. Hızı uçurmuş güya ulan totoş o verdiğin hızı nerede kullanıcak ? Kullanım kotası koymuşsun zaten hızı nasıl kullansın 2 tane film indiricek "ooo bak hıza nasıl indi" diyecek ertesi gün hooop 3 mbit'tesin. Yani en fazla bir kaç gün kullanıyorsun. Halkta salak tabi kimsenin umrunda değil adamlar resmen "açın kıçınızı kazık sokucaz" diyor hiç kimsenin sesi soluğu çıkmıyor "buyrun sokun". Yok arkadaş bu ülkede bu iş asla çözümlenmiyecek daha da kötüye gidecek. Lanet olsun ki söküp atamıyoruzda atsan diğerleri daha beter yine superonline beterin biraz iyisi küfür ede ede lanet okuya okuya kullanıcaz başka çıkış yolu yok ama tekrar söylüyorum interneti bu hale getirenlere lanet olsun.
  • 20 mbit 25 gb Akk kullanıyorum taahhutsuz 55 lira ödüyorum. Faturaya bakınca 1 kasımda bizim tarifelere de zam yapcaklarmis. 2 haftadır aralıksız taciz etmelerinin nedeni anlaşıldı. Onlar müşteriyi yildirmaya inat ediyorlarsa ben de taahhüt yapmamaya inat ediyorum. Yaptıkları tacizleri arama kayitlariyla birlikte btk'ya şikayet ettim. Şu an taahhutsuz 55 lira öderken taahhütlü 55 veya 60 lira odememi istiyorlar. Çok beklerler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr. Boone -- 3 Ekim 2014; 11:30:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Boone

20 mbit 25 gb Akk kullanıyorum taahhutsuz 55 lira ödüyorum. Faturaya bakınca 1 kasımda bizim tarifelere de zam yapcaklarmis. 2 haftadır aralıksız taciz etmelerinin nedeni anlaşıldı. Onlar müşteriyi yildirmaya inat ediyorlarsa ben de taahhüt yapmamaya inat ediyorum. Yaptıkları tacizleri arama kayitlariyla birlikte btk'ya şikayet ettim. Şu an taahhutsuz 55 lira öderken taahhütlü 55 veya 60 lira odememi istiyorlar. Çok beklerler
    2009 dan beri aboneyim. 10 luk paketi 49 tlye AKK sız kullanıyordum. Aynen ben de faturada 69 tl gördüm. İptal ettirmeyip, sözleşmeye ayrıkı haraket ile yüksek miktarda zam yaptıkları için BTK ye gitmeyi düşünüyorum.
  • arkadaşlar banada 69 TL geldi fatura yalnız iptal ettirmek istiyorum deyin,kaydınızı alıyorlar 1 saat sonra finans bölümü arıyor sizi,iptal etmeyin size özel 49 TL den devam edecek diyor.Tutturabildiklerine geçiriyorlar.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.