Şimdi Ara

Eşit Ağırlıkçılar MF olarak yardıma ihtiyacım var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
4
Cevap
0
Favori
245
Tıklama
Tüm Forumlar >> Eğitim ve Sınavlar >> TYT / AYT >> TYT/AYT Genel Sohbet >> Eşit Ağırlıkçılar MF olarak yardıma ihtiyacım var
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1 Not
    Eşit ağırlık puanım da olsun istiyorum . Tercih zamanı belki fikir değiştirebilirim diye. -Mevcut hedefim Bilgisayar veya Elektrik -Elektronik- . Bundan dolayı Ayt de Edebiyat ta 15-20 net yaptıracak konular nelerdir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xytreasure -- 15 Şubat 2018; 22:22:57 >

|
    |
    Eğer paragraf çıkarsa onlar olabilir ama sanmıyorum. O yüzden bence ezber yapmalısın çünkü tüm soruları çözmeye çalışırsan mesela 25-15 yapayım biraz da yakın geleni işaretlerim diyorsan zamanını alır. Ezber yapacağım diyorsan yine zamanını alacak. Sadece ilk konuları ezberleyerek de o netler yapılmaz ama sen bilirsin. Arkada matematik ve feni kontrol etme şansınız varken edebiyata zaman ayırmak mantıklı geliyorsa size ilk konulara bakabilirsiniz divan ve halk edbdan öncesi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Haklısın hocam aslında pek de mantıklı değil. Peki kesin gelir dediğin 1 -2 saatlik konu var mı?

|
    |
    Bahsedilenler: huzuryum

|
    |
Reklamlar
üniversite
SEO
kolayoto.com
Bey Azura
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,234
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.