Şimdi Ara

eşit ağırlık mı sayısal mı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
39
Cevap
0
Favori
11.974
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar tm deki dersler neler lisedeki tabii ki de ve hangi meslekleri seçebiliyorlar lütfen yazın.siz sayısal mı derdiniz yoksa eşit ağırlık mı?

• sayısalcıyım hıc gıtme calıskan bı ogrencı degılsen.tm olursn sadece matematıge calıısan yeter.sozel zaten okuma parcası herkes yapıor.sayısalcı olursan.matemetatık fızık kımye biyo ve turkce calısman gerekıor ayrı ayrı.tm ol rahat gecsın 2 senen.calıskan san sayısalcı ol.
  • Ben sayısal derim. Elektronik, elektrik-elektronik, bilgisayar ve mühendislik fakülteleri falan var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Citizen

Ben sayısal derim. Elektronik, elektrik-elektronik, bilgisayar ve mühendislik fakülteleri falan var.
    ben ce sayısalcı olmak en iyisi.bir sayısalcı eşıt ağırlığıda sosyal bölümüde yapabılır ama aynı şeyler bı sosyalcı icin gecerli değil.math bılmak her zamn icin daha iyi
  • ya o dersleri yapabiliyorum ama üniversite sınavı için diye söledim.fakat sözel daha zor gibi geliyor.bir de tm deki dersleri haftalık saati ile birlikte söylerseniz daha faydalı olacaktır
  • quote:

Orijinalden alıntı: HAKANY134

ya o dersleri yapabiliyorum ama üniversite sınavı için diye söledim.fakat sözel daha zor gibi geliyor.bir de tm deki dersleri haftalık saati ile birlikte söylerseniz daha faydalı olacaktır
    quote:

Orjinalden alıntı: HAKANY134

ya o dersleri yapabiliyorum ama üniversite sınavı için diye söledim.fakat sözel daha zor gibi geliyor.bir de tm deki dersleri haftalık saati ile birlikte söylerseniz daha faydalı olacaktır

hatirlamıyorum kı
  • quote:

Orijinalden alıntı: şampanya

quote:

Orjinalden alıntı: HAKANY134

hatirlamıyorum kı

Alıntıları Göster
    ben sayısalım Allah dusmanımın basına wermesın hayatında gorebılecegın en fantezı fızıgı goreceksın lıse2 de tabır-ı caızse anan aglıcak ama sayısal ıyıdır yapabılıyorsan cok awantajlıdır lıse2 lıse1 le kıyaslanamaz sakın kıyaslama lıse nın en zor yılıdır bence FM

• başka yorumu olan arkadaşlar lütfen yazsın
  • quote:

başka yorumu olan arkadaşlar lütfen yazsın
    bence sayısalcı ol.çünkü bana göre tm çoğunlukla ezber işi.fakat sayısalda mantığını kullanarak bişiler yaparsın.ben şuan lise 2 sayısal okuyorum.ilk dönem baya zordu ancak bu dönem derslerim çok iyi.benim sadece matematiğim kötü.fen derslerim iyi.ancak tmde de mat. var.yani bence sayısala git. tüm mühendislikler falan orda zati.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakan.

bence sayısalcı ol.çünkü bana göre tm çoğunlukla ezber işi.fakat sayısalda mantığını kullanarak bişiler yaparsın.ben şuan lise 2 sayısal okuyorum.ilk dönem baya zordu ancak bu dönem derslerim çok iyi.benim sadece matematiğim kötü.fen derslerim iyi.ancak tmde de mat. var.yani bence sayısala git. tüm mühendislikler falan orda zati.

Alıntıları Göster
    tm de

edebiyat
    edebiyat tarihi(seçmeli)
    matematik
    geometri
    tarih
    edebi meytinler....

çok tarih ve edebiyat war 9 saaat tarih görüyorum ve 8 saat edebiyat dersleri bide Öğretmen lisesi olduğundan kaf yorduyo

ezberin warsa ve mat yapabiliyosan tm derim

işler

hukuk., işletme, ....

• quote:

Orijinalden alıntı: korncu21

tm de

edebiyat
    edebiyat tarihi(seçmeli)
    matematik
    geometri
    tarih
    edebi meytinler....

çok tarih ve edebiyat war 9 saaat tarih görüyorum ve 8 saat edebiyat dersleri bide Öğretmen lisesi olduğundan kaf yorduyo

ezberin warsa ve mat yapabiliyosan tm derim

işler

hukuk., işletme, ....

Alıntıları Göster
    sözeli seç mis gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: Çimuanos

sözeli seç mis gibi

Alıntıları Göster
    tm sec derım ben
  • sakınnnnnnnnnn sakınnnnnnnn sayısalcı olma git mis gibi eşit ağırlık seçç kafayı yerrsin walla sayısaldaaaa
  • quote:

Orijinalden alıntı: trifle

sakınnnnnnnnnn sakınnnnnnnn sayısalcı olma git mis gibi eşit ağırlık seçç kafayı yerrsin walla sayısaldaaaa
    valla çalışmayı seven bilinen ineklerdensen bide and lisesi fen lisesi gibi yerlerde okuyosan ---> direk sayısala

not ortalaman 3.5 civarlarındaysa, az çalışıp kapasiteliysen ama kendini yormak istemeyen rahat bi adamsan hiç düşünme ----> eşit ağırlık rahat rahat geçersin sınıfı gençliğini yaşarsın..

hiç umut yoksa dersler yapamıyosan matematikten umudu kestiysen son çözüm sözel...

ingilizceye özel yeteneğin varsa hiç uğraşma matematikle fizikle. direk dil bölümüne geç. bu bölümde gelecek var

(ben de lise 1'deyim valla kara kara düşünüyom heralde dil olacak benim ama dersanenin sınavının birinde ea birinci oldum kayıt yaptırdım açıkta kalmamak için bedava nası olsa )

• sec esit agırlık benim gibi babalar gibi hukuk oku.ama kazanması zor en az 40 mat kesin cepte olması lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: hitmannn

sec esit agırlık benim gibi babalar gibi hukuk oku.ama kazanması zor en az 40 mat kesin cepte olması lazım
    MF demek ölüm demek.. Lise3'te bir de hem okulun sınavları hem de dershane kascak ama lise2'den daha kolay ve rahat inanabiliyo musunuz? Valla ben Mf seçtim pişman değilim ama ölmek üzereyim Başka konuda da dediğim gibi geçen sene aylak aylak gezip tozup kız peşinde koştuk, sınavlara da son gün tekrarı yaptık ufak ufak 4.20yi buldum valla, bu sene çalış çalış çalış ineğin allahı oldum isteyen dalga geçebilir Ama çok zorlandım, sınav sayısından tut, konulara bir kerem anlıyosun ki lise1'de gördüğün fizik değil 4 işlem gibi bir şey... Matematik hele ölümcül valla, kimyaya hiç girmiyorum sınıf ortalaması 40'ı zor geçiyor hocamızın aşırı basit sınavları sağolsun..

• quote:

Orijinalden alıntı: Janjan

MF demek ölüm demek.. Lise3'te bir de hem okulun sınavları hem de dershane kascak ama lise2'den daha kolay ve rahat inanabiliyo musunuz? Valla ben Mf seçtim pişman değilim ama ölmek üzereyim Başka konuda da dediğim gibi geçen sene aylak aylak gezip tozup kız peşinde koştuk, sınavlara da son gün tekrarı yaptık ufak ufak 4.20yi buldum valla, bu sene çalış çalış çalış ineğin allahı oldum isteyen dalga geçebilir Ama çok zorlandım, sınav sayısından tut, konulara bir kerem anlıyosun ki lise1'de gördüğün fizik değil 4 işlem gibi bir şey... Matematik hele ölümcül valla, kimyaya hiç girmiyorum sınıf ortalaması 40'ı zor geçiyor hocamızın aşırı basit sınavları sağolsun..

Alıntıları Göster
    VALLAH BEN YAZILIYA HAYATTA ÇALIŞMAM AMA SINAVA GİRERİM YAPARIM 80-100 ARASI ALIRIM HATTA BEN LİSE 1 DEYİM. FİZİKTEN 100 ÇAKTIM.KİMYADAN 95 BİYOLOJİ 75 COĞRAFYA 68 TARİH 95 MAT 80-60
    VALLAH ARTIK SİZ KARAR VERİN AMA BEN HİÇ DERSLERE ÇALIŞMAM DERSİ DERSDE ÖĞRENEREK YAPARIM BAB.SİZCE HANGİ BÖLÜM??

• quote:

VALLAH BEN YAZILIYA HAYATTA ÇALIŞMAM AMA SINAVA GİRERİM YAPARIM 80-100 ARASI ALIRIM HATTA BEN LİSE 1 DEYİM. FİZİKTEN 100 ÇAKTIM.KİMYADAN 95 BİYOLOJİ 75 COĞRAFYA 68 TARİH 95 MAT 80-60
    VALLAH ARTIK SİZ KARAR VERİN AMA BEN HİÇ DERSLERE ÇALIŞMAM DERSİ DERSDE ÖĞRENEREK YAPARIM BAB.SİZCE HANGİ BÖLÜM??

Alıntıları Göster
    Lise 1 'deki notlara aldanma... Çalışmam diyosan MF'den uzak dur.. Yığınla ezber ve pratik gerekiyor sırf dersleri dinlemekle olmuyo ben söyliyim (bizim okulda öyle yani)

• quote:

Orijinalden alıntı: Janjan

Lise 1 'deki notlara aldanma... Çalışmam diyosan MF'den uzak dur.. Yığınla ezber ve pratik gerekiyor sırf dersleri dinlemekle olmuyo ben söyliyim (bizim okulda öyle yani)

Alıntıları Göster
    evet başka yorumlar arkadaşlar birde eşit ağırlıktaki meslekleri sormuştum.biraz çok yazarsanız sevinirim
  • quote:

evet başka yorumlar arkadaşlar birde eşit ağırlıktaki meslekleri sormuştum.biraz çok yazarsanız sevinirim

Alıntıları Göster
    SAYISAL

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.