Şimdi Ara

Eşini sürekli konuşup,dırdır ediyor diye dövdü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
525
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Eşini sürekli konuşup,dırdır ediyor diye dövdü

Antalya'da 31 yaşındaki Mahmut A., eşi 28 yaşındaki Semra A.'nu sürekli konuşup, "dırdır ediyor" diye dövdü.

Olay, saat 09.00 sıralarında Döşemealtı İlçesi'nde meydana geldi. İki çocuk babası Mahmut A. ile çok konuşmasından rahatsız olduğu eşi Semra A. arasında tartışma çıktı. Kısa sürede büyüyen kavga sonunda eşini döven Mahmut A., daha sonra evden dışarı çıkardı. Semra A., ihbar üzerine olay yerine çağrılan ambulansla Akdeniz Üniversitesi Hastanesi'ne götürüldü. Acil serviste müdahalesi yapılan Semra A.'nun başında darbe izleri, boğazında 1 santim derinliğinde cam kesisi bulunduğu ifade edildi.

Olay sonrası kendini eve kilitleyen Mahmut A. polisin ikna etmesi sonucu teslim oldu. Mahmut A.'nun ifadesinde, "Sürekli konuşup dırdır ediyor diye dövdüm" dediği ortaya çıktı. Gözaltına alınan Mahmut A., polis merkezine götürüldü.

quote:

-https://goo.gl/RkbLCp

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İnsanların iyice psikolojisi bozuldu. Yazık...

• Kadınlar güldür ma çiçektir. Yazıklar olsun.
  • Belki çok konuşuyor o zaman boşan bitsin. İnandıkları din saolsun kadınlara el kaldırması çok kolay geliyor insanlara.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hotel california

Mevcut hükümet ve hükümetin ideolojik anlayışı; kadın 15-16(çocukken) yaşında evlenmeli ve hayatı boyunca asla boşanmamalı. Şiddetli geçimsizlik olan aileler bu ideolojik anlayışın mahalle baskısı gibi mikro olgulara kadar nufüs etmesiyle boşanmak ayıp günah yasak algısı yaratılıyor kadın üzerinde. Bu olay özelinde konuşmuyorum ama bir erkeğin cinnet geçirme noktasına gelene dek kadının tek taraflı evliliği sonlandırma cesareti olmalı. İşte bu yüzden medeni olmalıyız, Arap kültüründen kopmalıyız diyoruz

He Tayyip dövdürmüş kadını zaten. CHP iktidar olsaydı bu adam kadını dövmeyecekmiş.

Lan bundan 20 yıl 30 yıl önce şu an haber olan bu olya günlük yaşantının bir parçasıydı kadınları dayak manyağı yapıyorlardı. Hatta bu artık TV lerdeki skeçlere bile yasımış ve normal kabul ediliir hale gelmişti.

Aradan vakit geçti geldik 2017 yılına artık böyle bir olay olsa haberlere bile düşüyor oha kadına vurdu diye. Adam gelmiş diyor ki AKP hükümetinin zihniyeti sayesinde oldu.

Evet bu kadar azalması bir olay olduğu zaman insanların lan nasıl olur diye TV lere haber yapacak kadar nadir bir duruma dönüşmesi AKP zihniyeti sayesinde olmuştur.

Teşekkür etmek gerek..

Arkadaş biri ölse AKP yüzünden olmuştur zihniyeti mide bulandırıyor yav artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Treth -- 22 Mart 2017; 22:18:17 >

• Çocuklarının annesine bu yapılır mı yahu ? Ne adamlıkta, ne müslümanlıkta ne de insanlıkta yeri yok bunun !

• Döbmek ne la hastanelik etmiş.Normalde en az 2 sene hapis yemesi gerekir.

• Adamın haklı olma ihtimali yok mu sizce ?

Ergenlere sormuyorum evli olanlar cevaplasin

• quote:

Orijinalden alıntı: oktayakgoz

Adamın haklı olma ihtimali yok mu sizce ?

Ben eşime kızdığım zaman evdeki eşyaya zarar veriyorum bizim hanımın içi gidiyor. Daha etkili tavsiye ederim
  • haydarali34 kullanıcısına yanıt
    Ben kesinlikle kadina vurulmasına karşıyım fakat bazen hal çekilmez olabiliyor.

Bende ilk zamanlar bir iki cam kapı kırmıştim. Artık gerek kalmıyor. Zamanla tecrübe sahibi olduk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oktayakgoz -- 22 Mart 2017; 23:43:17 >
  • Treth kullanıcısına yanıt
    AKP'nin kadınlarla ilgili yaptıklarına ve yapmaya çalıştıklarına bakarsak pek hoş olan şeyler değil.

-Kadınlarla ilgili geçirilmeye çalışılan yasa.

-Bunun dışında, tacizcilerin, tecavüzcülerin salınmaları, kadına tekme atanların salınması ve sonra millet tepki gösterince tekrar tutuklanması gibi olaylar.

Bu üstte yazdığım olaylar, bu görüşe sebep olur. Eskiden insanların özel hayatlarına karışılmazdı. Artık o da yapılıyor.

Eskiden olsa evet, insanlar bunu 3. sayfa haberi olarak geçiştirirdi. Bak, burada da kadına hangi AKP'li ne demiş yazıyor.

• Evlilik ehliyeti diye bir sistem getirilmedi. İyi bir eş ve iyi bir anne baba olamayacak kimselerin evlendirilmesi engellenmeli.
  • Fiziksel şiddet gibi, ilkellikte tepelerde olan bir şeye halen başvurulması son derece üzücü.

• quote:

Orijinalden alıntı: oktayakgoz

Adamın haklı olma ihtimali yok mu sizce ?

Haklıysa boşansın dövmek ne alaka.. Benimkide dırdır ediyordu hatta kavgaya dönüşünce onu dövmem için elinden gelen her şeyi yapıyordu sürekli vursana filan diye gerginliği iyice tırmandırıyordu.

Gittim boşanma davası açıp boşadım dımdızlak ortada kaldı.

Ne dövüp haklıyken haksız duruma düşücem..
    Benim dikkat çekmek istediğim konu bazen insan haklıyken haksız duruma düşebilir

Bu adama sor bakalım hangi partili

Akp çıkacak mesela

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu tipleri bilirim kadın şikayetçi olmaz ve hep dayak yer

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.