Şimdi Ara

Eşimle iki isim arasında kaldık (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
416
Cevap
3
Favori
10.584
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki

Eşimle iki isim arasında kaldık

(En Son Oy Tarihi: 29.5.2016)
Giriş
  • gülce lalece diye espri yaparlar buna da dikkat edin.
  • Hira adında köpeği olan biri sürü tanıdığım var bence güzelim Gülce dururken hiç gereği yok.
  • abi nedir yani hira ve gülce? nasıl bi ortamda yaşıyorsunuz bilmiyorum da ileride gerçekten çocuk bulanıma girmesin
  • Benim olurda ilerde kızım olursa diye şimdiden kararlastırdıgım isimler var sanada tavsiyede bulunayım Ecrin,Leyla, bu ikisi arasındayım He diyorsan ki ya gülce olucak ya hira ben hira derdim
  • Bencede 2 isimde hoş değil.
    Ada , Buse olabilir
  • ne kadar saçma sapan arap ismi varsa koyun çocuklarınıza
  • hira değil mira koyun
  • selvi yaren olsun
  • İkisi de kötü bence ama sizin takdiriniz tabi ki. Arasından seçmek zorunda olsam Gülce'yi seçerdim.

Ayrıca iki isim koymayı da bi' düşünün derim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • demet akalindan sonra hira ismide populer olcak sanirim ama guzel guzel isim bence hira
  • Hira dedim ama bence iki isimde kötü. Daha iyi seçimler yapılabilir.
  • İkisi arasından Gülce. Ama daha güzel isimler var hocam. İlerde kızınızdan küfür yemeyin nasıl isim vermişsiniz bana demesin. Örnek veriyim benim adım Bekir her seferinde söylerim hay verdiğiniz isime diye.
  • Hira diye çağırılan bi kız düşünemiyorum
    Gülce biraz daha iyi en azından
  • Buranın çoğu sap hocam çoğumuz efereis yapıdayızdır,hocam o isimler biz sapların çoğuna gelmez şöle bizden isimler olsun yav one öle mira,gülce falan isimmi bulamadın memlekette şöle azra,ceren,dila,melike,nil ilerde zorluk cekmesin sonra büyüyunce sölenir ufaklık valla...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi allenprost -- 27 Nisan 2014; 13:33:53 >
  • Allah günah yazmasın '' Hira da mağara gibi kız herkesi içine alıyor'' falan derler.Yani nesil çok kötü yaparlar bunu.Gülce zaten kötü.Başka bi şey bulun bence.
  • Bu isimler fazla moda abi

• 2si de cok kotu

• Gülce.
  • öncelikle csb

elif uygundur
  • İkiside gerçekten kötü , Merve Beyza Elif gibi hiç eskimeyecek isimler varken böyle değişik isimleri neden koyarsınız ki ?
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.