Şimdi Ara

Eşimin numarasını habersizce Vodafone'a taşıma başvurusu yapmışlar!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
287
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Eşimin telefonunda bir sıkıntı vardı, bir de annemle beraber kızkadeşimin yanına gitmişlerdi telefona çok da dikkat etmemiş bugün bana bir ekran görüntüsü yollamış bu ne diye. Gelen mesajda numara taşıma işleminin başladığından falan bahsediyor kendisine sordum böyle bir başvuru yaptın mı dedim yok diyor kesinlikle böyle bir şey yok.

Kız kardeşimle beraber Vodafone'u aramışlar onlarda bir bayiden kişinin kendisi başvuru yapmış görünüyor demişler hangi bayi diye sorunca biz onu paylaşmayız demişler

Bu nasıl iş arkadaş bu işler bu kadar basit mi hiç mi cezası yok ki bu kadar rahat davranabiliyorlar. Aksi gibi eşim şu anda uzakta yanımda da değil sinirden çıldıracağım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Seve seve paylaşmazlarsa yasal yollara başvurun. Adli makamlarla paylaşırlar.
  • islamzeki kullanıcısına yanıt
    Yok zaten çağırdım yola çıktı geliyor, sabah ilk iş onun telefonundan bide ben arayıp soracağım. Eğer sonuç çıkmazsa savcılığa gidecek yapacak bir şey yok, benim korkum yapanın yanına kalması, eğer kalmasaydı bunlar bu kadar rahat olamazdı.

• Hangi bayi olduğunu söylemeleri lazım tekrar tekrar arayıp bayii yi sorsun söylemezse seni şikayet edicem beni yetkili birine bağla falan desin yada herhangi Vodafone bayii ne gidip sistemden bakmasını iste benim türk telekom da başıma gelmişti 3-4 sene önce kimlik bilgimi doğruladıktan sonra bayii yi söylemişlerdi ama benim ki adıma habersiz açılmış faturasız hattı e devlet üzerinden görmüştüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HakanG22 -- 13 Mart 2018; 4:26:14 >
  • Demek ki birisinde kimlik fotokopisi ve numarası var yoksa taşıma başvurusu kabul edilmez daha önceden biyere kimlik fotokopisi numara verdiyseniz orada ki birileri yapmış olabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: 9unkarekoku

Yok zaten çağırdım yola çıktı geliyor, sabah ilk iş onun telefonundan bide ben arayıp soracağım. Eğer sonuç çıkmazsa savcılığa gidecek yapacak bir şey yok, benim korkum yapanın yanına kalması, eğer kalmasaydı bunlar bu kadar rahat olamazdı.

İşin peşine düşün iyi bir avukat bulun. Avukatlar olayın inceliklerini bildikleri için bilen bir avukat bulduktan sonra işiniz çok kolay. Yanlarına kalmaz. Evrakta sahtecilik ciddi suçtur. Ayrıca pek çok farklı alandan da suçlu çıkartılabilir yapılan şahıs. Sizin hattınızı değiştirdiği için mağduriyetinizde var. Maddi manevi tazminat. Olay iyi bir avukattan geçer.
  • Savcılığa gittik sabah suç duyurusunda bulunup dilekçe verdik, bakalım sonuç ne olacak göreceğiz.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.