Şimdi Ara

Eşimi kaybettim kansere yenildik! (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
926
Cevap
17
Favori
84.737
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
938 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • başın sağolsun abi çok üzüldüm
  • Abi öncelikle başın sağolsun Allah rahmet eylesin. Ne desem faydası yok ama en azından hayata tutunacak bi kızın varmış. O acı belki geçmez yeri dolmaz ama tutunacak bi dalın her zaman kızın olur. Yanlış cümle kurduysam affet böyle bi acıyı daha önce yaşamış olan ancak anlar onun için çok birşey diyemiyorum. İnşallah kısa zamanda toparlanırsın.
  • Allah yardımcınız olsun. Allah sabır versin. İnsan ne diyeceğini bilemiyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bende babamı kaybettim 2014'te.Ama baktığımda hala dün gibi,o kadar özlüyorum ki.

Ve yanımda olsa..keşke 1 defa daha son kez sarılabilsem diyorum! ama yok!Allah sabır versin.
  • Allah rahmet eylesin, Allah sabır versin sizlere. Bol bol dua edin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Allah rahmet eylesin, benimde 11 yaşında bir oğlum var hep düşünürüm bana veya eşime birşey olsa bu çocuk ne yapar diye. Sizin acınızı anlamam imkansız bir yakınımı kaybetmedim, çocuğunuzda küçükmüş umarım durumun çok farkına varmadan atlatabilir. Tekrardan başınız sağolsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi social -- 18 Eylül 2018; 18:8:42 >
  • Şu anki acınızı ve ömrünüz boyunca sürecek yaranızı, özleminizi anlıyorum. Tüm sempatim ve iyi dileklerim sizi tanımıyor olsam bile sizinle. Umarım kızınıza iyi bir baba olur bu eksikliği mümkün olduğu kadar unutturabilirsiniz. Hayatın hiçbir zaman değişmemiş kanunu bu, trajedilerin en büyüğü. Hele zamansız ve hayatta en eğer verdiğiniz insanlardan birinin başına gelince insanı korkutuyor yalnız hissettiriyor.

Mesajınızdaki duygu dolu cümlelerinizden eşinizi anlatışınızdan ne kadar sevgi dolu iyi bir koca olduğunuzu görebiliyorum. Yaşadığı müddetçe yanında olduysanız mutlu günler geçirdiyseniz bunlar size tutunacak bir dal olsun, eşinizin bir parçası da kızınızda farklı bir bilinçte yaşıyor bunu unutmayın.

Allah kolaylık versin, toprağı bol olsun.
  • Fatih kullanıcısına yanıt
    etrafında görür duyarsın,kendi başına gelmediği için konduramaz,başına gelmiycek sanırsın ama ölüm allahın emri ve gerçek.ben ilk defa ölümü eşimle gördüm.son anında dahi yanında,
    elleri elimdeydi ve hani derlerya azrail canını almaya geldiğinde hissedersin,ben hastane odasında geldiğini iliklerime kadar hisettim.işte o zaman gerçekten anladım,ruh,beden,ayrılma vs vs gerçekten var.ayrıntılara girmiyim şimdi...

herşey bizim için,moralini bozma,allah hakkında hayırlısı neyse onu versin,kaderden ötesi yok...
  • allah rahmet eylesin dunde ben sevdigim bi abimi kaybettim kan kanserinden allah hepimize sabır versin

• Çok üzüldüm hocam, okurken gözlerim doldu. Allah rahmet eylesin
  • Allah rahmet eylesin, 2006 yılında bende babamı kanser hastalığından kaybetmiştim. Sabırlar diliyorum.

• Yazdıklarını okurken boğazım düğümlendi, gözlerim doldu... Çok çok zor bir durum... Başınız sağolsun, Allah sabır versin...

• Allah sabır versin. Kızınız için hayata bağlanmanız gerekiyor. Bunu da basaracağınızdan eminim. Başınız sağolsun.

• Artık kızınız ile ilgilenirsiniz yapacak bişey yok

• Okurken çok üzüldüm.bende bu sene kanserden babamı kaybettim.Allah kimseyi böyle bir hastalıkla sınamasın.Sizin durumunuz çok daha zor .Çocuğunuz için güçlü olun.Allah sabır versin.Mekanı cennet olsun.

• Başınız sağolsun, Allah cc rahmet eylesin.

Bu kanserin çaresi var diyip diyip duruyorlar ama ölen ölene.
  • 4 yasinda kizim var inan senin yerine koyup kendimi tuylerimi diken diken ettim annesiz 2-3 saat duramaz kizim kizini dusundum inan acini anliyorum allah sabir versin rahmet eylesin esine basin sagolsun zamanla alişicaksin sabir et sukret

• Abim okuduktan sonra kendimi senin yerine koydum gözlerim doldu tarifi olmayan bir acı ve asla senin hissetiğinin çeyreğini bile hissedemem bende 30 yaşında bir kardeşinim sadece sabır diliyorum o güzel kızın ile Dünyanın en mutlu babası olursun inşallah ilerde inşallah bu acı diner içindeki çok zor biliyorum ama dayanmaya çalış be abim. Eşin sana güzel bir armağan bırakmış güzel kızınızı acını dindirir senin sende onun acısını dindirirsiniz birbirinize daha çok bağlanırsınız.

Allah rahmet eylesin Allah sizi her daim bu vakitten sonra mutlu etsin inşallah denecek çok şey var aslında ama anlamsız geliyor bu durumlarda yazdıklarımda bir yanlış bir hata var ise cahilliğime ver
  • başın sağolsun kardeşim Allah rahmet eylesin.

cidden çok çok üzüldüm.

• 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.