Şimdi Ara

Eşimi kaybettim kansere yenildik! (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
926
Cevap
17
Favori
84.738
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
938 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Başınız sağolsun. Zaman herseyin ilacı. Su an sadece onun ruhuna dua edin ve cocugunuza durumu çocuk psikologu esliginde soyleyin. Allah rahmet eylesin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başınız sağolsun. Mekanı cennet olsun bende dedemi kaybetmiştim çok acı bir durum Allah sabır versin.
  • yazdıklarını okurken kalp atış hızım değişti, geçen sene bende annemi kaybettim yaşım 23 ve hayatımdakı ilk kaybım. hala rüya gibi geliyor inanmak istemiyorum ama işte alışıyorsun sonra ne olduğunu anlamaya başlıyorsun hala garip geliyor anlaması zor ve yaşanılası bir durum da değil. Diyorum ya, hala idraak edemiyorum. Başın sağolsun hocam yani allah yardımcınız olsun.
  • Başınız sağolsun , Allah sabırlar versin.

Zorlu geçen bu süreçte sizin ve özellikle genç yavrumuzun bir an önce kendinizi toparlamanız ; sağlıklı-mutlu ve birbirinize kenetlenmiş bir şekilde hayatınıza devam etmeniz dileğiyle.

Saygılarımla...
  • Başınız sağolsun.

• Okan DEMİR kullanıcısına yanıt
    Seninde başın sağolsun hocam.

• Başınız sağ olsun. Kendimi bir an sizin yerinize koydum da boğazım düğümlendi. Gerçekten ne zor şey yakınlarını kaybetmek. Yavrunuz da siz de psikolojik destek alın. Sizin için konuşmak, içinizi dökmek iyi gelebilir.
  • Başınız sağolsun. Hem eşinizin yokluğuna alışmak hem çocuğa bunu yansıtmadan onu büyütmek... Umarım bından sonra herşey istediğiniz gibi olur ve uzun mutlu ömürleriniz olur. Allah birbirinize bağışlasın sizi Allah sabır versin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Başınız sağolsun eşiniz yattıkça Allah size ve kızınıza uzun ömürler versin,Yüce rabbim evlat acısı göstermesin,mekanı cennet olur inşallah...

• abyss_ati A kullanıcısına yanıt
    Ulan tam kız isteme ertesinde şu tarz olayları görmek korkuttu beni. Bazen ben de düşünüyorum annemi babamı kaybettiğimde ne yaparım diye. Çok zor geliyor düşünmesi bile. Ama Allah kimseye kaldıramayacağı yükü yüklemez diye inanıyoruz sonuçta. Zor da olsa dayanmak gerek.

• Başın sağolsun abi Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun. Hayat böyle işte, birer birer gideceğiz hepimiz. Allah geride kalanlara sıralı ölümler versin.

• öncelikle allah rahmet eylesin.
    ağladım yazdıklarını okurken.bende evliyim 2 çocuğum var
    bu sabah eşimle kavga ettim çok sinirlendim
    ona vurmamak için duvara yumruk attım sonra 1 parmak kırık.
    elim alçıda ve sol elle zar zor yazıyorum.

çocuğunu çok sev.2 ay önce kardeşim dediğim arkadaşım evladını kaybetti . daha 5 yaşındaydı. önümüzde can verdi. acını anlıyorum.
    kelimeler yetmiyor.saatler geçmek bilmez. nefes alırken zorlanırsın.
    rüya olsun istersin ama gerçektir.isyan edersin lakin hepsi geçecek.
    kızına sarıl beraber yat,öp kokla onu.
    allah sabır versin kardeşim
  • Allah rahmet eylesin, başınız sağolsun hocam. :( Ne yazsak boş, Allah size güç kuvvet versin inşallah, kızınızın bahtı açık olsun hep...
  • Allah eşinizi cennetiyle mükafatlandirsin. Çok üzüldüm. Bilhassa küçüğümüz için. Umarım en azindan bundan sonrası için mutlu ve huzurlu bir hayat gecirirsiniz. Allah bir daha böyle bir acı yasatmasin.

• başınız sağolsun, allah sabır versin. Güzel bir ömrünüz olsun kızınızla...
  • Başınız sağolsun hocam,

insan çevresindekilerin başına gelene kadar ölümü hiç aklına getirmiyor.

kendimi yerinize koymaya çalıştım, çok zor bir durum,

dirayetli durmak gerekiyor çocuğunuz için, allah yardımcınız olsun.
  • Allah rahmet eylesin cennette buluşmaniz dileğiyle

• Allah rahmet eylesin bende babami kanserden kaybettim allah sabrinizi artirsin kanserle mucadelede hasta kadar yakinindaki insanlari da cok etkiliyor mekani cennet olsun

• Başınız sağolsun mekanı cennet olsun. Allah kalanlara sabırlar versin.
  • Başınız sağolsun,Allah rahmet eylesin

Aynı hastalıktan bi yakınımızı kaybettik.Nasil yıpratıcı bi süreç çok iyi biliyorum,o gunler gözümün önüne geldi yine.Neseli cıvıl cıvıl bin insan nasıl böyle erir diyorsun ama herşey insanlar için.Yarına çıkacağımızın garantisi yok

Dik durmaya çalışın kızınız illaki anne eksikliğini hissedecek ama bunu en aza indirmeye çalışın.Hem kendi sağlığınız hem ufaklık için iyi olmaya çalışın lütfen.Tekrar başınız sağolsun bırakmayın kendinizi.Nasil üzüldüm anlatamam.Allah sabırlar versin abicim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mendieta58 -- 18 Eylül 2018; 15:15:23 >
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.