Şimdi Ara

G2´den sonra 3000'e kadar Telefon Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
1.417
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Eşim 3.5 yıldır LG G2 kullanıyor. Artık ram ve dahili hafıza yetmediği için değiştirmek istiyoruz. Telefon antutudan 45bin alıyor.

Şimdi aşağıdaki özelliklerde telefon lazım. Marka model bağımsız herşeyi önerebilirsiniz.

–sorun çıkarmamalı(servisle uğraşmayalım)
    –kamerası iyi olmalı
    –performans açısından iyi olmalı.

Genelde fiyat performans ürünlerini tercih ederiz. G2 yi de o dönemin canavarı olduğu için almıştık.
    1500 de verebilirim 2500 de. Tercih 1500–2000 arası ama 2500 verirsem yeni çıkmış ve üstün özellikte olmalı telefon :)

Önerilerinizi alabilir miyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackcurse -- 18 Mayıs 2017; 13:27:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Benzer kriterler ile xperia x aldım hanıma, çok memnun. Kamerası, stereo hoparlör, ekran, metal kasa vs benim de gayet hoşuma gitti. Şu yeni telefonlar piyasaya bir çıksın duruma göre kendime de almayı düşünüyorum

• lg v10 olabilir veya sony xperia xz oda olmadı note 5 var 2.5-3 sene rahat götürür bunların hepsi
  • P9 nasıldır arkadaşlar ya da g5?

• Arkadaşım merhaba. Günümüz telefon fiyatları ile bir telefon almak zor. Beğenebileceğimiz telefonlar 2500 ve üzerinde seyrediyor. Burun kıvırdığımız telefonlara 2000 TL istiyorlar. İhtiyaçlarınızı karşılayan bir ürün bulursunuz umarım.

Uygun fiyattan yukarıya doğru Huawei P9 Lite - Samsung C7 - Sony Xperia X veya Z5 ( oyun oynamıyorsa) - Huawei P9 düşünebilirsiniz. Daha üst fiyatlarda Samsung S6 Note 5 veya S7 güzel telefonlar.

Huawei P9 zarif sorunsuz bir ürün. Sizi memnun edecektir.

• mvpeko kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim cevabınız için. Sony´ye karşı daha önceki deneyimimden dolayı ön yargım var. Asus zenfone 3 hakkında ne düşünüyorsunuz? 1400 lira gibi bir.fiyatı var veya huawei gr5 2017?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackcurse -- 28 Şubat 2017; 0:8:17 >
  • Ben de G2 kullanıcısıyım. Şu sıralar G2'den geçiş yapanlar Mi5'e geçiyor, ama siz servisle uğraşmayalım dediğiniz için tavsiye etmiyorum. Sonuçta ithalatçı garantili alacaksınız.

Eşim Zenfone 2 kullanıyor ve gayet memnum. Gördüğüm en akıcı telefonlardan biri. Ama kamerası maalesef yetersiz.

C7'yi öneririm. Kamerası sizi tatmin edecekse geri kalan her şey tamamdır.
  • htc10, v20 ve sony xz arasından birini tercih etmenizde fayda var. Bunlar kronik sorunu olmayan, kamerası iyi olan, performansı ile 3 yıl işinizi rahat görecek modeller.
  • blackcurse B kullanıcısına yanıt
    Sony son zamanlarda sorunsuz ürünler üretemedi. Su geçirmezlik başına bela oldu. Ayrıca kullandıkları işlemcilerde ısınan işlemciler olduğundan çok şikayet aldı. Bu durum sadece sony e has değil elbette. Ön yargılar ile alırsanız çıkabilecek en ufak sorunda canınız çok sıkılır.

Huawei ürünlerine temkinli yaklaşıyordum daha önceleri. Ama piyasaya tutunmayı başardılar. Ürünlerinin sorun çıkarmaması ve parasının karşılığını vermesi bu başarıyı sağladı. Gr5 2017 yeni ürün olduğu için çok fazla bilgim yok. Kağıt üzerinde Xperia X e benziyor. Yeterli kullanım sağlayacaktır. Ama bilindik modelleri tercih etmek de fayda var.

Asus ürünleri fiyat performans ürünü olarak çıkıyor piyasaya. Yalnız Asusların malzeme kalitesi bence zayıf. Memnun kullanıcısı mutlaka vardır.

Ne alacağız o zaman diyeceksiniz? İşin açığı fiyatlar çok yüksek. Piyasadaki hiçbir telefon bence parasını haketmiyor.

• blackcurse B kullanıcısına yanıt
    O fiyata p9 öneririm ben, hem performansı yeter hem şık hemde kamera muazzam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • lenovo k6 power, lenovo k6 note, huawei p9 lite, asus zenfone 3 ..tavsiye ederim..sonyden uzak durun derim..dilimiz yandı, yoğurdu üfleyerek yemeniz lazım...servis konusunda en sıkıntısız olanı huawei..
  • telemcii kullanıcısına yanıt
    Huawei hangi servisle çalışıyor hocam?

• xperia x fiyat performansda en iyi cihaz bence. 6sden daha hızlı çalışan arayuz ve tarayıcı, kamerası xz ile 2 sensor hariç aynı, piyasadaki en sorunsuz telefon. 1480 lira da fiyatı var. Sonyden telefon alırken iyi araştırılmali ve kronik sorunun olmamasına dikkat edilmeli. Eğer sorun yoksa alın 4 5 sene kullanın :) ama kronik sorun varsa ve başınıza geldiyse Allah sabır versin diyelim:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Kvnç -- 5 Mart 2017; 20:17:40 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eşime huawei P9 lite aldım 4 ay önce. Pil ve kamera performansı çok iyi. Eski bir G2 kullanıcısı olarak söylüyorum bunu.

Aceleniz yoksa 3 ay bekleyin Asus zenfone 3 Zoom çıkacak.

• Zenfone 3 zoom efsaneymiş yalnız umarım gelir :)

• quote:

Orijinalden alıntı: blackcurse

Zenfone 3 zoom efsaneymiş yalnız umarım gelir :)

Zenfone 3 Zoom modelinin lansmanı aslında şubat ayıydı. Ancak 2017 ytılının 2.çeyreğine sarktı, sebebi ise bazı özelliklerinde iyileştirme yapılacak olması. Dolayısı ile daha güzel birşey bekliyor olabilir bizi.
    Şahsen Lenovo P2 alacaktım sırf bunun için bekliyorum.
  • quote:

Huawei hangi servisle çalışıyor hocam?

cihan elektronik ile çalışıyor..ilgili bir servis. ankarada şube açtılar yeni
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpay86

quote:

Zenfone 3 zoom efsaneymiş yalnız umarım gelir :)

Zenfone 3 Zoom modelinin lansmanı aslında şubat ayıydı. Ancak 2017 ytılının 2.çeyreğine sarktı, sebebi ise bazı özelliklerinde iyileştirme yapılacak olması. Dolayısı ile daha güzel birşey bekliyor olabilir bizi.
    Şahsen Lenovo P2 alacaktım sırf bunun için bekliyorum.

Maalesef efsane değil. Kamera odaklı bir telefonda 60 fps video kaydı yok. Ayrıca çok pahalı. Bunu da neden koymazlar anlamış değilim. G2'de 1080p 60 fps video vardı.
  • bir süre daha izleyelim piyasayı madem.
    aklıma tam anlamıyla oturan bir telefon bulamadım. hepsinin bir negatif yönü var.
  • quote:

bir süre daha izleyelim piyasayı madem.
    aklıma tam anlamıyla oturan bir telefon bulamadım. hepsinin bir negatif yönü var.

http://www.epey.com/akilli-telefonlar/huawei-nova.html

az daha bekle..ben bunu alacağım..plus olanı da gelecek o daha iyi.tabiki
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.