Şimdi Ara

Eşime Araba alacağız tavsiyelerinizi bekliyoruz.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
40
Cevap
1
Favori
861
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Genel >> Otomobil ve Otomotiv Dünyası Genel >> Eşime Araba alacağız tavsiyelerinizi bekliyoruz.
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    654 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: dangerousman

quote:

Orijinalden alıntı: mrtzihni

quote:

Orijinalden alıntı: dangerousman

1.2 temiz Grande Punto olabilir yine çok temiz Panda olabilir. 13-17 arası çok araba var, aklıma bayan için ilk bunlar geldi.

Panda'nin ismi ile ilgili skntmz olabilir :) punto kac model alinabilir?

2006 2007 model 1.2 1.4 olanları bulunabilir diye düşünüyorum.
    Panda da çok güzeldir ve %90 alacağınız puntolardan temiz olacaktır. Kullanıcı kitlesi nedeni ile.

Dediğiniz üzere pek temiz Punto bulamadım. Onun yerine bu nasıl?

Honda Jazz 2004 Model
    |
    |

MERCEDES W140 300SE

• Kurmay Yarbay
    19458 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Aytürk

Marea veya Stilo. Zorlarsanız D sınfında daha iyi alternatifler de var...

Galiba! sende Marea alacaksın?
    quote:

Orijinalden alıntı: Panthér

quote:

Abi Stilo daha donanımlı ve şık. Ama elektronik arızası durumunda ne yaparım bilmiyorum. Clio dizel-Marea-Stilo-temiz bulursam G.punto 1.3 mj bakınıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

O'nu Özlüyorum. Aslında O'nu hiç görmedim, yüz yüze gelmedim. Ama O'nu tanıyorum. Sesini cızırtılı bantlardan dinledim, hep siyah beyaz filmlerde gördüm yüzünü; çelik bakışlarını, şiirlerde okudum. O'nu yaşıyorum. Özlü sözlerini okudum köşe başlarında. Adını, her sabah okul sıralarında andım. Şimdi 77 yıl sonra, O'nunla son yolculuğa çıkıyorum bir kez daha. O'nun geçtiği yollardan geçiyorum, çektiği acıları ruhumda taşıyorum. O'nu arıyorum.. [1881 - 193∞]

Veteriner Hekimi, Gıda Güvenliği Danışmanı
  • Kurmay Yarbay
    19458 Mesaj
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Panthér

quote:

Abi Stilo daha donanımlı ve şık. Ama elektronik arızası durumunda ne yaparım bilmiyorum. Clio dizel-Marea-Stilo-temiz bulursam G.punto 1.3 mj bakınıyorum.

Aslında Stilo hepsinden yakışıklı. Ama! sen geçen günde "elektronik" yazınca, durum hakkında bilgizsiz olduğum için
    yorum yapmak istemedim.

Uygun bir araç bulmanı, ben senden daha çok istiyorum. İnşallah! düzgün birşeyler bulunur.
    |
    |

• Yüzbaşı
    654 Mesaj
    |
    |

MERCEDES W140 300SE
  • Binbaşı
    1338 Mesaj
    panda

jazz

bir arkadaşında dediği gibi, alıcı kitlesinden dolayı bu araçların hem ilk ellerini bulabilirsin hemde temizlerini...
    |
    |
    ama eşim kullanacak diyorsunuz araba küçük olmalı ki park sıkıntı olmasın.

1.Proton Savvy(sorunsuz sıkıntısız Lotus-Mitsubishi destekli bir araç)
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-proton-ikinci-el-fiyatina-sifir-proton-savvy-73976987/detay (araba benim değil örnek olması için koydum yanlış anlaşılmasın )
    2. Vw Lupo (Vw sonuçta kalite,konfor ortada )
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-son-fiyat-aciliyetten-satilik-2003-78-binde-115478953/detay
    3. Honda Jazz
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-85000-km-hic-tup-takilmamis-temiz-bir-arac-fiyati-indirdim-98027528/detay#
    4. Kia Picanto
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-kia-2005-picanto-ex-advance-tertemiz-hasarsiz-113248018/detay
    5.Nissan Micra
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-nissan-bayandan-acil-satilik-micra-115293130/detay#
    6. Opel Corsa
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-acil-15.750-opel-corsa-1.4-enjoy-twinport-2004-model-115974819/detay#
    7.Toyota Yaris
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-ozel-renk-75000-km-orjinal-104154078/detay

linkleri arabaları görmeniz için verdim yanlış anlaşılmasın.
    İyi Günler..

• Yüzbaşı
    654 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Winston29

istediğiniz özellikleri verseydiniz daha iyi olurdu aslında. Dizel mi istiyorsun benzinlimi? hb mi sedan mı ?
    ama eşim kullanacak diyorsunuz araba küçük olmalı ki park sıkıntı olmasın.
    1.2 1.3'e kadar benzinli sonrası dizel ya da LPG'li de olur diye belirtmiştim. Görmemişsiniz herhalde konu içerisinde. Olsun önemli değil ben tavsiyeleriniz için teşekkür ediyorum. Apartmanımızda açık ve kapalı otopark olduğundan park sorunumuz yok. Ha dışarda olucak derseniz eşim zaten bu konuda çoğu erkekten daha usta şöför =))
    Sabah kendisi ile konuşmamızda tekrardan bir Mercedes deneyimi yaşamak istediğini söyledi fakat bu fiyat aralığına denk gelen Mercedesler ne kadar randıman verir şüphelerim var.

Ama yine de sabah gidip bu arabayı inceleme fırsatı buldum evimin yakınlarında diye. Aracı zaten sabah yürüyüşlerimde gördüğümde imrenerek bakıyordum. Bu kadar nasıl temiz olabilir diye. İlanda görünce hemen gittim inceledim ve temizliğine hayran kaldım.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mercedes-benz-gercek-sahibinden-orjinal-masrafsiz-otomatik-108121675/detay

Görüşlerinizi bekliyorum.
    |
    |

MERCEDES W140 300SE

• Binbaşı
    1830 Mesaj
    206 veya colt olabilir
    |
    |
    Baktığınız Mercedes aklınıza yattı ise gerçekten alınacak araba eşinizde tekrar Mercedes deneyimini yaşamak istiyorsa baktığınız araba alınır açıklamaya göre galiba araba herşeyi ile yenilenmiş alınıp uzun süre binersiniz satarkende değer kaybetmeden satarsınız. eşime araba alıcam deyince ben daha çok küçük arabalara baktım. Ama Mercedes tutkudur aşktır almadan iyice baktırırsınız alırsınız Mercedes ömürlük araba zaten.
    focus hb

quote:

Orijinalden alıntı: yeb2734

focus hb

Onu da çok soyledim ama kabul ettiremedm :)

|
    |

MERCEDES W140 300SE
  • Yüzbaşı
    654 Mesaj
    quote:

Baktığınız Mercedes aklınıza yattı ise gerçekten alınacak araba eşinizde tekrar Mercedes deneyimini yaşamak istiyorsa baktığınız araba alınır açıklamaya göre galiba araba herşeyi ile yenilenmiş alınıp uzun süre binersiniz satarkende değer kaybetmeden satarsınız. eşime araba alıcam deyince ben daha çok küçük arabalara baktım. Ama Mercedes tutkudur aşktır almadan iyice baktırırsınız alırsınız Mercedes ömürlük araba zaten.

16000bine anlastik sizce deger mi?

MERCEDES W140 300SE
  • Teğmen
    181 Mesaj
    quote:

o nasıl bir pazarlıktır. Anlaşılan bayağı iyi pazarlık yapmışsınız Hayırlı Olsun. Mercedes bu tabiki değer. Eğer sıkıntısı yok ise fazlası ile hakediyor o parayı.
    quote:

quote:

o nasıl bir pazarlıktır. Anlaşılan bayağı iyi pazarlık yapmışsınız Hayırlı Olsun. Mercedes bu tabiki değer. Eğer sıkıntısı yok ise fazlası ile hakediyor o parayı.

94-95 C Serisinden de bir kaç araba kestirdim gözüme de onlarla da yarın pazarlığa geçicem. Amacm 3 tane aklıma yatan merso arasından karar vermek.
    |
    |

MERCEDES W140 300SE
  • Binbaşı
    1872 Mesaj
    temizini bulursan laguna .
    |
    |
    Aradığınız araç Palio 1.3 multijet MK3 kasa.

ABS hava yastığı gibi donanımların olmasına dikkat edin (mk3 te standart olması lazım)

Yakıtı üzmez, 2. eli üzmez, parçası bakımı ucuz. Bu paraya 90 model mercedes almak başınıza dert olabilir.
    |
    |

Orijinalden alıntı: GreenHeart

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-nissan-ogretmenden-hidrolik-klima,abs-airbag-vs-uygun-fiyat-micra-117953608/detay/

İlanın detayını goremıyorum onaylanmamıs herhalde daha. Yalnız kucuk resımden anlasıldıgı uzere plakası yok aracın. Plakası gosterılmeyen ılanlara yanasmıyorum pek. Yıne de tesekkur ederım tavsıyenız ıcın.
    |
    |

MERCEDES W140 300SE
  • Yüzbaşı
    654 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: bobbymercer

Yasli bir mercedes seni bakimlarda ve yedek parcalarda uzebilir. Yaris veya Jazz oneririm. 10 yasindan buyuk araba alacaksan kesinlikle japon olmali bence.

Yaris'ten ziyade Jazz hoşuma gidiyor. Yalnız ıkı defa tekrarlanan yorumlar uzerıne mercedes'ten uzaklasıcaz gıbıme gelıyor.
    |
    |

MERCEDES W140 300SE
  • HızlıCevap
    Sayfaya Git:
    Sayfa:
    Reklamlar
    Mobilya Takımları
    SEO
    haberler
    Canlı Tv izle
    Bu sayfanın
    Mobil sürümü
    Mini Sürümü

BR4
    0,702
    1.2.165

Reklamlar

Canlı Tv izle haberler SEO SEO
    üniversite Bey Azura son dakika
    Mobilya Takımları
    Bu sayfanın mobil sürümü / mini sürümü
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.