Şimdi Ara

eşim için otomatik 30-35 arası araç önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
24
Cevap
0
Favori
364
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Genel >> Otomobil ve Otomotiv Dünyası Genel >> eşim için otomatik 30-35 arası araç önerisi
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    875 Mesaj
    Hatchback lpgli Cruze alabilirsiniz hem guvenlik hem donanim hem de konfor acisindan uste 15 koyup alacaginiz arac performansini 35 bine almis olursunuz paraniz size kalir.otomatik omurluk 6 kademeli sanzimani da asla yolda birakmaz.bendeki cook cook az yakmasiyla meshur 1.4 otom city den sehirici 1.5 sehirdisi 1 lt fazla yakiyor sadece.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

hocam chevrolet konusunda türkiye de satışı durdurulduğundan sanırım herkes elinden cıkarmaya calısıyor o yuzden ıkıncı elde elimde kalsın ıstemıyorum veya değerınden daha asagı gıtsın ıstemıyorum buyuk ıhtımalle acemiliği attıktan sonra aracı değiştiririz o zaman da elımızdekını satıp 40 -45 arası bır arac alırız kı bu da 1 yıl ıcerısınde olur..
    |
    |
    turgay0651 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

|
    |

|| Lenovo Legion Y520 || Huawei P10 Lite || LG 43UF7787 || Asus RT-N12 Plus || iPad Mini 5 WI-FI ||

''Yarım kalan bir hikayeyiz artık seninle, ayrı yollara yürüyoruz hayat bu. Serseri bir rüzgar gibi estin sen şimdi uzaklara. Ben göğsümde solgun bir gülle yaşarım yıllarca, Yaşamaksa bu! Ayrı akşamlara yatıp ayrı sabahlara uyanırız bundan sonra, hataları aşk sanıp başka tenlerde avunuruz boşuna. Ve gizli gizli yaralanırız. Şunu bil ki daima en güzel yeri hatırana saklarım talan olmuş gönül bahçemde. Saçlarımda tel tel hüzünlerle, gözlerimde azalan güneşlerle, ben hep seni beklerim bu şehirde. Bir gün dönersin diye..''
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
SEO
Bey Azura
SEO
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
30,141
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.