Şimdi Ara

eşim için otomatik 30-35 arası araç önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
777
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sevgili forum uzmanları istanbulda eşimin ev iş arasında kullanacağı 30- 35bin tl arası bir araç almayı düşünüyoruz.

Eşim acemiliğini atacak nisan ayında 15bin tl bir ödeme alacagız ve o zamanda bu aldığımız aracı satıp daha uzun sure kullanacagınız bir araç almayı dusunuyoruz.

bana önerebileceğiniz araçlar nelerdir?

şimdiden teşekkür ederim

• Otomatik Micra öneririm.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 1.3 amt colt
  • muyguc M kullanıcısına yanıt
    Tam otomatik olsun da ne olursa olsun...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cevaplar için teşekkür ederim şu aıralar hyundai getz ve opel corsa bakıyorum getzlerde model yüksek opellerde düşük tabii sanırım bu iki modelden birini alıcam yani getz olursa yüksek model daha fazla donanım ama opel olursa düşük model olacak gibi her iki modelde de 100000km altı araç bakıyorum tavsiyelerinizi dikkate alıcam
  • Honda jazz ağır basmaya başladı kafam gittikçe karışıyor
  • i10
  • ya kardeşim herkez eşine oğluna kızına kendine ayrı alacak diye ben 10 dakkalık yolu 2 saatte gitmek zorundamıyım

trafiği kitlediniz yeter artık

• quote:

Orijinalden alıntı: muyguc

Honda jazz ağır basmaya başladı kafam gittikçe karışıyor

1.5 ay önce 2009 honda jazz aldım eşime, tavsiye ederim...

• 2004 tek kapı a3 verelim benzin / lpg

Hocam git corsa al satisida kolay olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: ufuk-34JD58

ya kardeşim herkez eşine oğluna kızına kendine ayrı alacak diye ben 10 dakkalık yolu 2 saatte gitmek zorundamıyım

trafiği kitlediniz yeter artık

• Jazz kullanıcıyım önerim tüm aıcağın otomatikleri test et en son jazzı kullan sonra karar ver.
    2002-2007 arası cvt elite modelinden alırsan üzmez.

saygılar,
  • Bayan kullanıcaksa kesinlikle Honda Jazz en mantıklı seçenek oalcaktır. Hem tam otomatik hemde aracın görüş açıları çok iyi. Bayan kullanımı için yapılmış sanki :) çevremde kullananlar var ve hep iyi yorumlar alıyorum.
    yakın bir bayan arkadaşım 2004 jazzını satıp 0 jazz aldı. oysa polo, fiesta ve nissanı gezip b sınıfı otomatik bir araba alacaktı. gitti baktı etti jazz en rahatı dedi. bir arkadaşta belirtmiş, görüşü çok yii diye.
  • arkadaşlar cevaplar için teşekkür ederim araç alma konusuna gelince bazı arkadaşlar eleştirmiş eşimize araba alıyoruz diye 10 dk yolu uzun gidiyoruz diye.. Bunun çözümü araç almamak ya da kullanmamak değil bunun çözümü kurallara uyan sürücüler ve çağdaş yaşamın gereksinimlerine karşılık verebilecek yollar kavşaklar ve ulaşım çözümleri ile olur.. Belki yanlış açıkladım eşime araç bakıyorum derken eşimin de kullanabileceği bir araç bakıyoruz yoksa benim aracım yok ben işe yürüyerek gidiyorum..
    dediğim gibi asıl çözüm var olan eksiklikleri gidermek.
  • sedkorn S kullanıcısına yanıt
    hocam ne kadar ödediniz acaba ? Şu an bakıyorum da fiyatlar bayağı yüksek
  • Focus,megane 2 olabilir bence.

• Arkadaşlar fiyatlar yüksek değil mi ? bazıları biraz bekle fiyatlar düşer diyor ama bir yandan da dolar yükseliyor.. Siz ne düşünüyorsunuz? yıl sonu yaklaştıkça fiyatlar düşer mi yoka dolar yükseldi diye 2. el piyasası da yükselir mi?
  • Otomatik vites olmasa seat ibiza diyecektim.Ama makul bayan kullanıcak ona göre honda jazz ile hyundai getz var.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.