Şimdi Ara

Eşim boşanmak istiyor haklı mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
0
Favori
5.751
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Belki açtığım ikinci ya da üçüncü konudur bilmiyorum ama şuan çok canım sıkkın ve değişik görüşlere ihtiyaç duyuyorum.

Konuyu çok dallandırmak istemiyorum. 10 yıllık evliyim
    2 çoçuğum var. Kumar illetinden dolayı yaklaşık 25000 tl kaybettim. Ve bu parayı kredi çekerek 3 yıl süreye böldüm. ama bundan eşimin haberi yoktu. Eşim sonradan durumu fark etti ve beni nasıl aldatırsın diyerek çıldırdı ( haklı olarak)

Aylık gelirim ortalama 10000 tl ödeyeceğim kredi taksiti 950 tl yani çok sarsmayacak bir meblağ ama eşim bunu hazmedemedi. Bende çok kötü durumdayım. Çoçuklarımın rızkını harcadım ama eşimin tepkisi normal mi sizce?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ahahhaahhahahahahahahahhaahhahahaha

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Komik olan nedir?

• Az bile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Whippoorwill -- 22 Eylül 2019; 15:58:18 >
  • Bende sandım evde eşin seni zenci basketcilerle yakaladı,

Çok abartmış eşin bence

• Tek sorun kumar degildir yillarin birikmisligi vardir. Ama Bence kumar bosanmak icin sebeptir. Zengin fakir farketmez. Iki gun sonra herseyini kaybedebilirsin.

Bu arada csb gibigeldi 10bin kazanc var 25 bin borc icin kredi cekiyorsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Boşanmak için tek başına yeterli bir sebep gibi gelmedi bana. Bu olay çıkmadan önce evliliğiniz ne durumdaydı?
  • Bence de haklı

• Ilk defami bosancam dedi. Kafaya koyduysa isin zor..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • gayet haklı. sakın işi kavgaya dönüştürme. alttan al. hak ver. sürekli özür dile. pişman olduğunu hareketlerinlede belli ettir. karşı çıkarsan, tartışma çıkarsa dahada kötü olur durumun. hanımına daha fazla sevgi ve ilgi göster.

• Çok para.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ÖzgünK -- 22 Ocak 2020; 21:43:22 >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aylık geliri 10bin tl olan adam 25k borcu nasıl dert eder ya. ibiza da 7 günlük tatile yersin o parayı gene koymaz. evden 46bin tl zarar ettim işsizim ben ne yapayım asıl
  • haklı bence ama barışmaya bakın hocam sizde kumarı bırakın
  • Konu csb değilse eşinin davranışlarını izlemek senin kârına olur.

• Neden kumar oynadığınızı öğrenebilir miyim ? Yorumumu ona göre yapacağım.
  • sıkacaksan düzgün sık ben zamanında asgari ücretle çalışırken 50000 lira borca girmiştim kimse bişey fark etmedi :D
  • 10k maasla 25k kumarda kaybettin diyemi bosayacak . Esine söyle yine kazanirim de, bir kagit parcasi icin degermi de. Bunun onur kirici bir davranis oldugunu söyle, bu sözü söylerden mutlaka vazgecer.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.