Şimdi Ara

Eşim benle gelmedi (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
389
Cevap
2
Favori
48.979
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
237 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Orta yolunu bulmalısınız bence , herşey senin istediğin gibi olamaz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • evli bir kadın bunu diyecek cesareti ve özgüveni buluyorsa erkek kendini bi gözden geçirmeli... eşler için aile artık kendi ailesidir doğdukları aile 2.planda kalmalı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tahminen 3 bin gibi bir ücret alıyor, Adana büyük bir şehir oradada Turkcell vardır. Gitsin orada çalışsın.

Büyük konuşmak istemiyorum ancak 14 ay çok büyük bir zaman dilimi. Aklıma kötü şeyler geliyor :/

edit: davayı senin açmanı da bekliyor olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zero-man -- 6 Kasım 2019; 14:34:42 >
  • finansal özgürlüğü elinden almak kötü bu yüzden korkuyor. karını yanı eşinin yanıdır mantığından uzak dur bu yobaz kafa sana zarar verir. aklın varsa yok gibi geliyor bana çünkü olsaydı buraya yazmadın. oturup düzgünce konuşmalısın ama senin çok zor gibi geldi.
  • Allahtan sizlere sabır diliyorum. 8 yıllık evliği böyle bir sebeple bitirmek istemeniz şahane bir eş olduğunuzu gösteriyor. Ayrılıp ömür boyu nafaka ödeyin de kadın da siz de rahat edin.
  • Açık ve net tek gerçek evliliğiniz de 3. Biri olabilir.

Çünkü 8 ay değil 8 yıl yani karın senle gelmiyor ise demek 3. Kişi ile daha aktif abi

• Kardeşim burda herkes bir şey söyler.Nasihatleri öğütleri dinleme. Sen karını seviyor musun ? Bu soruyu sor kendine.

• WILDBOYS kullanıcısına yanıt
    +1

• Ne desem bilemedim hocam Hani küçük bir yere ilçeye olsa bir ihtimal haklı da Adana'da çok küçük bir yer değil Akdeniz'in en büyük 2.şehri

• Ankaranın yerlisi bi anormal zaten..
  • Senden baska ailesi olanla ugrasma soyadin ne senin de hemen ac davani kurtul ailesiyle mutluluklar dile

• quote:

Orijinalden alıntı: zero-man

Tahminen 3 bin gibi bir ücret alıyor, Adana büyük bir şehir oradada Turkcell vardır. Gitsin orada çalışsın.

Büyük konuşmak istemiyorum ancak 14 ay çok büyük bir zaman dilimi. Aklıma kötü şeyler geliyor :/

edit: davayı senin açmanı da bekliyor olabilir.
    Kesinlikle benim açmami bekliyor hocam beni bitirip usandırıp bitmesini istiyor artık benimde sabrım kalmadı. Artık bu niyeti ortaya çıktı.

• Eşim benle gelmedi

2017 de nişanlıyken 2019da 8 yılllık evli mi oldun???

Sen kimsin DH'i Trolleyebileceğini sanıyorsun?

Konu Link

• quote:

Orijinalden alıntı: KAYSERS0ZE

evli bir kadın bunu diyecek cesareti ve özgüveni buluyorsa erkek kendini bi gözden geçirmeli... eşler için aile artık kendi ailesidir doğdukları aile 2.planda kalmalı
    Gelde anlat hocam bitirmiş artık ben bunu anladım bana mesaj dâhi atmıyor bazı günler.

• Neden oyalanıyorsun hala daha

Yıl olmuş 2019 hala evlilik var

• quote:

Orijinalden alıntı: Timsah-16

2017 de nişanlıyken 2019da 8 yılllık evli mi oldun???

Sen kimsin DH'i Trolleyebileceğini sanıyorsun?

Konu Link
    O mesajın trol amaçlı yazıldığını anlardın biraz kafanı çalıştırabilsen.

• Hocam boşanıp napcan, mahkemelerde uğraş dur. Yeni kız arkadaş bulup, evlenmeye karar verirsen boşanırsın.
  • 14 aydır fiilen ayrıysanız zaten kafada bir şeyler bitmiştir.

Gerçi ayrısınız da ne sıklıkla görüşüyorsunuz? Bazı çiftler zorunluluktan ayrı şehirlerde evliliklerini sürdürebiliyorlar... Birinin tayini çıkıyor, diğeri onun yanına gelemiyor. Borç falan da varsa en azından borç bitene kadar ayrı yaşıyorlar. Ondan sonra bir araya geldiklerinde hiçbir şey eskisi gibi olamıyor.

sizinki de buna benzer bir hikaye4 mi acaba ? Yoksa eşiniz sadece ama sadece ortam değiştirmek istemediği için mi ankaradan ayrılamıyor?
  • Birader öncelikle şirket seni süreli mi yolladı süresiz mi? Görevlendirmeyi kabul etmeme hakkın var eşin istemiyorsa. Bu bir.
    Belirli bir süre için gönderdiyse haftadan haftaya gel git yapabilirsin, çok zor bir şey değil. Bizim sektörde çok var böyle çalışan. Bu iki.
    Süresiz yolladı ve sen de gitmeyi kabul ettiysen, eşine daha nazik ve sevecen bir şekilde yaklaşıp, Adana'ya gezmeye götür. Güzel yerlerini göster. Arada sırada Ankara'ya da gidip annesinde falan kalabilir sonuçta, bu şekilde ikna etmeye çalış derim. Bu da üç.

Son olarak csb ise buradaki ergenlerle muhabbete devam edebilirsin.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.