Şimdi Ara

Eşim benle gelmedi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
389
Cevap
2
Favori
48.978
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
237 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sen niye işini bırakıp karının yanına dönmüyorsun?
  • Öyle boşanacak bi durum görünmüyor eğer iş bulma konusunda dürüstse.

Boşanacaksan yeni nafaka yasasını bekle. Bi çıksın ondan sonra yap şuan süresizi çakarlar falan sonsuza dek uğraşma.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • boşanmaya gerek yok hazır boş kalmışsın sen de bulabildiğine yapıştır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hozeis. kullanıcısına yanıt
    ama umarım eşinde seninle aynı kafada olmaz

• kadın mantık evliliği yapmış, farklı şehirlerde olmanızda kadının ekmeğine yağğ sürmüş.
  • 14 aydır yalnızım ne yuh ya. Ben olsam 2.ayda boşanmıştım direk niye evlenmiş acaba hanımefendi?
  • Boşandıktan 1-2 yıl sonrasını hayal et. Eğer pişman olmayıp eşini özlemeyeceksen boşan derim.

• quote:

Orijinalden alıntı: BSG

sen niye işini bırakıp karının yanına dönmüyorsun?
    Ben bırakamam hocam neden burakim ama onun işi öyle aman aman bir iş değil. Ayrıca bir kadın eşinin yanında olmalıdır ama olmadı yarı yolda bıraktı beni.

• quote:

Orijinalden alıntı: haqueim

14 ay mı? şakamı yapıyorsun. 14 ay ayrı kalmak ne karı koca. siz zaten evli değilsiniz, sadece kağıt üstünde kalmış evlilik

Alıntıları Göster
    Evet maalesef.

• quote:

Orijinalden alıntı: moritanyalı

Boşandıktan 1-2 yıl sonrasını hayal et. Eğer pişman olmayıp eşini özlemeyeceksen boşan derim.
    Bilemiyorum bu sorunun cevabını şimdiden vermek mümkün değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: double or nothing

kadın mantık evliliği yapmış, farklı şehirlerde olmanızda kadının ekmeğine yağğ sürmüş.
    Evet öyle görünüyor 8 yıldır birinin tanıyamamak henüz yeni tanımak benim sağlamlığım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Angry Toad

14 aydır yalnızım ne yuh ya. Ben olsam 2.ayda boşanmıştım direk niye evlenmiş acaba hanımefendi?
    Bende bilmiyorum işini çok seviyor ayaklarının üzerinde duracakmis gel burada çalış çalışmasına asla karşı değilim. Ama ya iş başvurusu bulamazsam diye gelmedi.

• Evlilikte erkek köle, devlet efendi, kadın devletin yetkilendirdiği memurdur. Barnabas Nagy

• ben ankara'da yaşanmaz çok büyük diyorum;
    ev arkadaşımın eşi istanbullu ankara "köy gibi ben burada yaşayamam" diye arkadaş ile boşanma aşamasında... milletin ne dertleri var
  • hocam böyle ciddi konulards tavsiye vermek bize düşmez ama eşin hazır çalışırken boşuyorsan hemen boşa. nafaka vermekten kurtul. gerçekten böyle evlilik olmaz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 14 aydır eşin yanında değilse üzgünüm. başkasının yanındadır.
  • Mimar SaNAN kullanıcısına yanıt
    Kadın milletini ikna edemezsin, sadece ikna olmuş gibi davranırlar. Adanaya gelip yerleşse şehirde ne sorun yaşasa eşinden bilir, hayatı zindan eder, klasik huylarıdır..
  • Bence Adana diye gelmek istemedi.İş bulma meselesi bahane gibi.Ben olsam ben de gitmem Adana'ya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-D50B08F8B

Bence Adana diye gelmek istemedi.İş bulma meselesi bahane gibi.Ben olsam ben de gitmem Adana'ya.
    Ben de gitmem yalan yok.
  • Fiziki olarak olmasada fiili olarak boşanmışsınız.
    14 aydır ayrıymışsınız. Kafanızda evliliğide bitirmişsiniz. Aileniz artık gelini olarak görmüyor eşinizi boşa gitsine varmış iş. Ne bekliyorsunuz buradan mucize çıkacağı mı?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.