Şimdi Ara

Eşi Mavi Marmara'da öldürülen Topçuoğlu: Yenikapı'daki miting, Kudüs için değil seçim için yapılıyor (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
103
Cevap
2
Favori
10.642
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
282 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: aslanoto

Filistini kaşıyanlar ikidebir eylem çıkartanlar ve onları destekelyenler, Suriyeye gelince Esed yanlısı olup, katledilen sunni müslümanların haklarını neden düşünmüyorlar, çifte standart müslümanlık yapıyorlar, Suriyedeki müslümanları kurtarmaya gittik hepsi karşı çıktı, şimdi bizden İsraile karşı gitmemizimi istiyorsunuz gitmiyoruz bu nedenle.
    Trip mi atıyosunuz bi de

Ay canın mı yandı kotu soz soylenince dayanamam uzulurum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu başlığın hatta kadının da yaptığının o mitingden hiçbir farkı yok.

Allah rızası için evinden çıkıp Allahın rızasını kazanmak için mazluma yardıma giderken şehid olan birine öldü demek ona küfürden farksızdır.

Herkes kendi çıkarı için kullanıyor işte.

Siyaset denen şeyin rengi değişik olsa da cinsi boktur.

• bu kadın kocasını ne demeye oraya yollamış.Türkiye'de 30 yıldır terör var.Türkiye'deki sorunlar bitti mi de Filistin kaldı.

Tayyip Erdoğan'ın yüzünü daha yeni mi görmüş bu kadın? ne yani senin kocan için devlet yas mı tutacaktı?

fillerin savaşında çimenler ezilir.senin kocan da arada kaynadı.kocanın ölüsü üzerinden de millet iktidar devşirdi yıllarca.kitleleri sürükledi.en sonunda da ''giderken bana mı sordunuz''dedi.
    iyi de oldu çok da güzel oldu.
  • Kardeşim Yenikapı da miting yapan insanların kaçı acaba Kudüs ve Filistin için orada? Gerçekten kaçının canı yanıyor? İzleyin miting videolarını resimlerini hepsi gülüyor. Şen şakrak bir hava var.

Son dönem muhafazakar insanlar çok ciddi çıkar sevdası peşinde. Bence dinle ilgileri yok. Sadece para ve makam.

• ahmetbayram5 A kullanıcısına yanıt
    İnsan yaşamadan anlayamazmış derler.

Nede güzel vuruyorsun ipe kelimelerinle. Ağzından kan akıyor resmen. Rabbim biraz vicdan nasip eylesin size. Şu güzel Ramazan ayında özellikle.

• zırcahillik başa bela mahalleli kavgasına benzemez bu olaylar biraz devletler arası ilişkilerin nasıl olduğunu diplomasinin ne olduğu uluslararası ilişkilerin ne şekild eolduğunu az biraz acıp okun. zırcahillerle benim oyumda bir böyle işin taaaaaaaa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: spirituals

Kardeşim Yenikapı da miting yapan insanların kaçı acaba Kudüs ve Filistin için orada? Gerçekten kaçının canı yanıyor? İzleyin miting videolarını resimlerini hepsi gülüyor. Şen şakrak bir hava var.

Son dönem muhafazakar insanlar çok ciddi çıkar sevdası peşinde. Bence dinle ilgileri yok. Sadece para ve makam.
    kimilerinin dini; para ve makamdır birader.
  • Zaten c.baskanı mavi marmarada oraya gidenler için "dönemin başbakanı olarak bana mı sordunuz giderken"demişti.Bir dönem kahraman ilan edildiler sonra kime sordunuz kardeşim oraya giderken dendi bu insanlara

Biz bugun israil e terörist devlet diyorsak (ki öyle)ve halen onlarla ilişkilerimiz varsa teröristlerle iş yapan bi ülke oluyoruz.Bizim tepki göstermemiz gerekirken adamlar bize tarım ürünlerinde boykot koydu.

Zaten senelerdir biz devlet olarak tanımışız bu adamları,dışisleri web sitesinde başkentlerini kudüs olarak yazmış,resmi yazışmaları oraya göndermişiz.Şimdi ne oldu birden duyarlı olduk bu konuda

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmetbayram5

bu kadın kocasını ne demeye oraya yollamış.Türkiye'de 30 yıldır terör var.Türkiye'deki sorunlar bitti mi de Filistin kaldı.

Tayyip Erdoğan'ın yüzünü daha yeni mi görmüş bu kadın? ne yani senin kocan için devlet yas mı tutacaktı?

fillerin savaşında çimenler ezilir.senin kocan da arada kaynadı.kocanın ölüsü üzerinden de millet iktidar devşirdi yıllarca.kitleleri sürükledi.en sonunda da ''giderken bana mı sordunuz''dedi.
    iyi de oldu çok da güzel oldu.
    Kendisi de eşi ile beraber gemide yani yalnız yollamamış.
    http://www.haber7.com/guncel/haber/885358-esinin-mavi-marmarada-sehit-edildigi-ani-anlatti

Görüşleride aynı
    http://www.islamianaliz.com/haber/mavi-marmara-gazisi-cigdem-topcuoglu-benim-esimin-kani-satilik-degil-44820#sthash.vZPiZPsz.dpbs

quote:

Mavi Marmara gazisi Çiğdem Topçuoğlu, "Mavi Marmara sürecine ilişkin konuştu, "Benim eşimin kanı satılık değil" dedi.

Bazı olaylar siyaset üstü kalmalı yoksa vebali ağır , çevremde siyaset oluyor diye camiye gitmeyi kesenler var kim bunun hesabını verecek.

• aga mavimarmara olayında en son reis giderken bana mı sordunuz dediğinde safını zaten belli etmiş idi ee bu neyin tantanası ozaman...
  • Manevi değerlerin mükafatını Allahdan beklemek lazım, yok devletden bekliyor, israilden bekliyor, temelden bekliyor, böyle olmaz,

Hoştur bana senden gelen

Ya hilatu hayut kefen

Lütfunda hoş kahrında hoş.

Alimin dediği

Bu günlerdeki yeni şehitleri unutturma gayreti gibi, sadece kendi derdine düşmüş,

İran hizbullah merkezli bir filistin anlayışı varki, bunlara göre Suriyede veya başka yerde yaşayan müslüman okadar önemli olmuyor.

• spirituals kullanıcısına yanıt
    Benim vicdanım kendi ülkesinde terör varken başka ülkelere cihada gider gibi gidip de ölenlere çalışmaz.bunlara bir sorun bakalım kaçı şehit cenazesine,taziyesine gitmiş? Kaçı şehidin tabutuna omuz vermiş?

Vicdanlı olmakla ahmak olmak arasında ince bir çizgi var ve ben ahmak olmadığım için seviniyorum.senin üzüldüğün şeylere üzülmüyorum,siyasal islamcılık yapmıyorum diye vicdansız olduğumu düşünmen doğru değil.

Sokakta aç kalan kedi,köpek;sokakta hasta yaşayan kedi,köpek için ne kadar üzüldüğümü onlara yardım etmek için ne kadar çaba gösterdiğimi görsen beni vicdansız diye nitelendirdiğine pişman olursun.

Bizim ülkemizde 30 yıldır terörün en ağırı varken siyasal İslamcı zihniyetle cihada gider gibi gemiye binip de başka ülkenin sınırlarını kafana göre çiğnemeye çalışır adamların düşman gördüğü gruplara yardım götürmeye çalışırsan mermiyi yediğinde de şaşırmayacaksın.her ülkeyi bizim ülke gibi Ortadoğu'nun çöplüğüne dönmüş yol geçen hanı gibi görmeyeceksin.adamların sınırını ihlalde direnirsen mermiyi de yersin.giderken bunları biliyorlardı nitekim çoğu provokasyon için gitti.o zamanlar amaçlarına ulaştılar ama reisleri şimdi onları yalnız bırakınca saldıracak yer arıyorlar.ne yani üstün cesaret madalyası mı verecektik o gemiden kurtulanlara?

Filistin'i kurtarmaya bu kadar istekliyseniz kefen giyen dava adamlarıyla beraber gidebilirsiniz yolunuz açık olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetbayram5 -- 19 Mayıs 2018; 23:45:13 >

• Aklı fikri ideali olmakla çıkarı olmak çok farklı seyler vatandaşını parasıyla terörist devlete satıp davadan vazgeçenin çıkarı vardır başka birşeyi yoktur

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Yorum yok.

• Tabi öküz öldü ortaklık bozuldu tabii...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogameci

filistinliler yaktıkları lastikler ile atmosferin canına okuyor

bir ülke insanları katlediyor, diğer ülke atmosferi katlediyor

Lastik yakan adamlar devlet kurup bağımsız olacaklar bir de

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnceciler sağlam çalışıyor haa ama nafile :))) her seçim aynı şeyler yaşanıyor. Dejavu gibi...

• ''filistin bizim meselemiz değil'' diyen zihniyet filistin konusunda eleştiri yaptıkça ne kadar yüzsüz samimiyetsiz olduklarını tekrar tekrar görüyorum dün de afrine girmiyorsun diye eleştiriyordu girince de niye girdin diye eleştiriyor vakit geliyor tabi..
  • oha gerçekten.

one minute den tut en son bm kudüs başkenti seçiminde abd ye israile karşı gelmeye kadar dünyada türkiyeden daha çok israile karşı gelen bir ülke yok.
  • Günaydın çiğdem hanım kalkın da balığa gidelim. Bu adamların ne olduğunu anlamak için eşinizin ölmesine gerek yoktu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.