Şimdi Ara

Eşi Mavi Marmara'da öldürülen Topçuoğlu: Yenikapı'daki miting, Kudüs için değil seçim için yapılıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
103
Cevap
2
Favori
10.642
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
282 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eşi Mavi Marmara'da öldürülen Topçuoğlu: Yenikapı'daki miting, Kudüs için değil seçim için yapılıyor

Gazze'ye insani yardım götüren Mavi Marmara gemisine İsrail tarafından düzenlenen saldırıda eşini kaybeden Çiğdem Topçuoğlu, "Cuma günü yapılacak miting Kudüs için değil seçim için yapılıyor" dedi.

ABD'nin İsrail Büyükelçiliği'ni Kudüs'e taşıma kararı sonrasındaki protestolarda Filistinlilere saldıran İsrail güçleri, 60'dan fazla kişiyi öldürdü. Olayların devamında Türkiye hükümeti yetkilileri İsrail'i kınayan açıklamalar yaptı ve bugün İstanbul Yenikapı'da bir miting düzenleyeceğini açıkladı.
    31 Mayıs 2010'da Gazze'ye insani yardım götüren Mavi Marmara gemisinde bulunan ve saldırıda ölen 10 kişiden biri olan Çetin Topçuoğlu'nun eşi Çiğdem Topçuoğlu, Yenikapı'da düzenlenecek olan bu mitinge tepki gösterdi.

Milli Gazete'nin aktardığına göre Topçuoğlu şunları yazdı:

"İsrail ile yapılan anlaşmalar sonlandırılmıyorsa, Mavi Marmara anlaşması iptal edilmiyorsa, İsrail ile olan ticari ilişkiler kesilmiyorsa, Katar’a asker gönderip Kudüs’e asker gönderilmiyorsa, Cuma günü yapılacak miting Kudüs için değil seçim için yapılıyordur."

https://tr.sputniknews.com/turkiye/201805181033500381-mavi-marmara-yenikapi-miting-sov/

• Böyle konuları okudukça İsrail'in ne kadar büyük bir devlet olduğunun bir kez daha farkına varıyorum.

Sen git uluslar arası sularda bir ülkenin insani yardım götüren gemisini bas insanları öldür olayı parayla kapat,onlarca Arap devletinin içinde git Arapları öldür kimse sesini çıkartamasın.

İnşallah bizim devlete ve milletede tekrar nasip olur dünya gücü olmak.
  • Yalnız bu zamanda hala böyle doğruları haykıran , paranın ve gücün tarafını seçmeyen cesur insanların kaldığını görmek ümit verici.
  • Türkiye de kazanmalı, israil de, diyor!!!!
    israilde de netanyahu yolsuzlukla suçlanıyor ve bundan kurtulmak için oda orada bizimkiler gibi dış güçlere saldırıyor.

quote:

Halitisci
    ‏ @Halitisci
    14 May

Katil İsrail in, Filistin halkını katletmesini protesto için haklı olarak #KudüsiçinSesVer #Nakba70 diyen arkadaşlar aman dikkat sonra Reis çıkıp, İsrail'de kazanmalı,Türkiye'de kazanmalı , protesto ederken #MaviMarmara katliamı sonrası olduğu gibi "bana mı sordunuz demesin".

• Böyle konuları okudukça İsrail'in ne kadar büyük bir devlet olduğunun bir kez daha farkına varıyorum.

Sen git uluslar arası sularda bir ülkenin insani yardım götüren gemisini bas insanları öldür olayı parayla kapat,onlarca Arap devletinin içinde git Arapları öldür kimse sesini çıkartamasın.

• Kudüsde lazım seçimde lazım mitingde lazım Yeni kapıda buluşalım, bu kadın marjinal saadete çalışıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • filistinliler yaktıkları lastikler ile atmosferin canına okuyor

bir ülke insanları katlediyor, diğer ülke atmosferi katlediyor

Eşi Mavi Marmara'da öldürülen Topçuoğlu: Yenikapı'daki miting, Kudüs için değil seçim için yapılıyor
  • katılım yok çoşku yok birkaç Afrikali diktatör pardon lideri çıkarmışlar sahneye...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kuklacini

Böyle konuları okudukça İsrail'in ne kadar büyük bir devlet olduğunun bir kez daha farkına varıyorum.

bir işte HAKLI olman yetmiyor, HAKLI + GÜÇLÜ olacaksın
  • tazminat paralarını aldılar daha ne olacaktı, yıllardır davasını savunan Akparti oldu, miting yapmasınmış, dahası istifada etsinmi, sonra yerine kim gelecekde ne yapacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: aslanoto

tazminat paralarını aldılar daha ne olacaktı, yıllardır davasını savunan Akparti oldu, miting yapmasınmış, dahası istifada etsinmi, sonra yerine kim gelecekde ne yapacak.
    Giderken bana mı sordular diyen kimdi sayın aslan oto?
  • quote:

Orijinalden alıntı: captain_turkiye

Giderken bana mı sordular diyen kimdi sayın aslan oto?

Alıntıları Göster
    sivil silahsız gidilmesini bizde doğru bulmuyoruz, sen ben niye gitmedik, böyle gidilmez, bu açıdan kafasına göre birilerinin gitmesi doğru anlamına gelmiyor, daha başka çareler olmalı.

• quote:

Orijinalden alıntı: mgora

Yalnız bu zamanda hala böyle doğruları haykıran , paranın ve gücün tarafını seçmeyen cesur insanların kaldığını görmek ümit verici.
    ama bu mavi Marmara şehitlerine daha dün hala konuşuyorlar diyordunuz. İsrail haklıdır diyordunuz. bunlara tazminat ödedi ama hala konuşuyorlar diyordunuz. ama söz konusu Erdoğan konusu olunca haklı oldu bu aileler. Siz varya siz İsrail'in öpmesi gerekem asıl kisilersiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Kudüsde lazım seçimde lazım mitingde lazım Yeni kapıda buluşalım, bu kadın marjinal saadete çalışıyor
    Aslanoto kardeş, o kadın marjinal olabilir ama sen de oldukça orjinalsin.

Seviyoruz seni forumca...

Düzeltme: @alex59 hariç. O seni sevmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi webbie -- 19 Mayıs 2018; 16:27:8 >
  • Çiğdem Hanım; Rahmetli eşiniz o gemiye binerken RTE'ye mi sordu?
  • Yine karnınızdan fikir üretmeye başlamışsınız , Hanımefendi gayet haklı söylüyor ama İsrail'le petrol ticareti karlı vazgeçemeyiz de mert ol.
  • webbie kullanıcısına yanıt
    sağolun bende öyle

• aslanoto A kullanıcısına yanıt

Önce otorite olarak izni biz verdik deyip sonra bize mi sordunuz diyerek tükürdüğünü yalayan, kendini ve sizi yalanlayan, omurgasız davranan birine bu bağlılığınızı anlamak biz normal insanlar için çok güç.
  • quote:

sivil silahsız gidilmesini bizde doğru bulmuyoruz, sen ben niye gitmedik, böyle gidilmez, bu açıdan kafasına göre birilerinin gitmesi doğru anlamına gelmiyor, daha başka çareler olmalı.

Alıntıları Göster
    Geçmişi unuttun diyorsun yani.

Bu tarz fanatik savunmayı herkes yapamaz. Önce bunu öğretmeniz lazım.
  • quote:

Kudüsde lazım seçimde lazım mitingde lazım Yeni kapıda buluşalım, bu kadın marjinal saadete çalışıyor
    yenikapı birleşik
  • quote:

Orijinalden alıntı: captain_turkiye

Geçmişi unuttun diyorsun yani.

Bu tarz fanatik savunmayı herkes yapamaz. Önce bunu öğretmeniz lazım.

Alıntıları Göster
    Geçmişde unutulmadı bu gün yaşanan katliamlar nedeniylede bu Kudüs mitingi yapılıyor, buna yapılmasın diyenin mantığı yok,

Bu gibi kişiler marjinal bazı gurupların oyuncağı oluyor,

çünkü başkada yapılacak bişey şuan yok, bu gün yapılan Kudüs mitingi sivil bir protestodur,

zaten cumhurbaşkanımız yapabileceği her şeyi yaptı, büyükelçiyi kovdu, ingiltere dahil her yerde israili kınıyor çareler arıyor

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.