Şimdi Ara

ESET Smart Security Premium / NOD32 Antivirus 11.0.154.0 Final - Türkçe

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
4.007
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Akıllı Ev İzleyici - Bilgisayarlarınızı gelen ağ tehditlerinden korur.

•Web Kamerası Koruması – Bilgisayarın web kamerasına erişimi olan işlem ve uygulamaları denetler.

•Komut Dosyası Tabanlı Saldırı Koruması – Dinamik komut dosyası tabanlı saldırılardan ve geleneksel olmayan saldırı vektörlerinden proaktif bir şekilde korunmanızı sağlar. Daha fazla bilgi için burayı tıklatın.

•ESET Password Manager – Parolaları, kredi kartı numaralarını ve diğer hassas bilgileri depolamanıza, organize etmenize ve paylaşmanıza olanak sağlar (AES-256 askeriye tarafından kullanılmaktadır). Hatırlamanız gereken tek şey, ana parolanızdır.

•ESET Secure Data – Sertifikalı şifreleme algoritmalarını kullanarak çıkarılabilir medyanızı korur (FIPS 140-2).

•Yüksek performans ve düşük sistem etkisi – Bu sürüm sistem kaynaklarının etkili kullanımı için tasarlandı. Böylece yeni tehdit türlerine karşı korunurken bilgisayarınızın performansının keyfini çıkarabilirsiniz.

•Windows 10 uyumluluğu – ESET Microsoft Windows 10'u tam olarak destekler.

•JAWS – ESET Smart Security Premium en popüler ekran okuyucu JAWS'ı desteklemektedir.

•Dosyaları sürükle-bırak taraması – Bir dosya veya klasörü yalnızca işaretli alana manuel olarak taşıyarak tarayabilirsiniz.

•Korunmayan bir kablosuz ağa veya zayıf korumalı bir ağa bağlandığınızda ESET Smart Security Premium sizi bilgilendirir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e-Militarist -- 5 Aralık 2017; 23:53:7 >

• ESS 8 kullanıyorum çok memnunum daha iyileri var kaspersky,bitdefender felan daha iyi ama onlar kasma yapıyor benim pc de ondan bunu kullanıyorum beni hiç yarıyolda bırakmadı.Ayarları felan da yaptım istenmeyen türden olabilecek uygulamaları etkinleştirin.Böylece toolbar bilmem downloader gibi ıvır zıvırları da buluyor.Biraz ram den fazla yer diğer programlara göre ama işlemciyi kasmaz ram bol zaten zaten önemli olan işlemci.Bitdefender yüklüydü ben de interneti yavaşlattı bir de kasma yaptı sildim.Eset in ayarlarını iyi yapar güncel tutarsanız sıkıntı çıkmaz.Bir de ben her ihtimale karşı kaspersky rescue disk vb. araçları flashım içinde tutuyorum.Sıkıştığımda kullanayım diye.
  • Bir çok virüsü tanımayan, sistemi yormayan, arayüzü sade, piyasaya sürülen 180 günlük deneme keyler ile kullanıcı kullanılabilirliği arttırılmaya çalışılan bir nevi free antivirüs programıdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1881-1938 -- 12 Haziran 2016; 21:44:01 >
  • Ben olsam free avast kurar lisansla ugraşmam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.