Şimdi Ara

ESENYURTTAN EV ALINIR MI? (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
45
Cevap
0
Favori
18.604
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Sana tavsiyem....Esenyurttan daha öteye bak..Akbatıyı geç, Evren sanayi sitesini geç, hemen solda Sanayi mahallesi var...Yeni gelişmeye başladı...Bir çok eski döküntü yarım yamalak uyduruk yapılmış 2 , 3 katlı evler, eski apartmanlar müteahhitlere verilip yeni daireler yapılıyor...Yeni temiz kombili her keseye uygun daireler var...Ve Şu an ucuz....3 yıl önce 80 - 100 Bine daire satılıyordu...Şu an oldukça arttı..Gel bak, gözünle gör, beğendiğin gücün yeten daireyi al...Öteki taraftan daha huzurlu...Sakin, yaşanılır bir yer...Dairler neden ucuz ? Çevrede yeşillik, park, bahçe, ağaç pek yok.. Beton çok...Ve gelir seviyesi düşük aileler oturuyorlar..Çok para veren oraya gelmiyor..Evlerde otopark yok..Müteahhitlerin ve belediyenin öyle bir derdi yok..Sokaklar dar...Kadınlar evlerin önünde 3--5 kişi oturup örgü örüyorlar...Eğitim seviyesi düşük...Lakin öteki taraftan 100 kat daha güvenli...Al kiraya ver...5 yıl sonra sat gitsin..Dediğim yer Bahçeşehir mobilyacılar çarşısının tam arkası...Benzinliğin solundan giriliyor.Tam karşısında DUMANKAYA - Fİ YAPI - AKKOZA dev inşaatlar var.. Büyüklüğüne göre 180 - 450 bine daire satıyorlar...Karar sizin...Akıl veren çok...Para veren yok....

• Tabiki Alınır Yanlız Alacağınız Emlakçı Yada Gayrimenkul Yada Mütehhait Sağlam Güvenilir Olmalı Esenyurt Ev Daire Alınacaksak Buraya Bakmadan Karar Vermeyin Arkadaşlar

www.esenyurtsatilikdaire.com.tr

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • wasted.wastelander W kullanıcısına yanıt
    Konuyu hortlatiyorum ama aldinizmi ne yaptiniz suan fiyatlar ucuk seviyede hafif hafif esenyurt gelismeye bassladi bahce katlari 120 den assagi degil

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Haksızlığa gelemeyen adam

Konuyu hortlatiyorum ama aldinizmi ne yaptiniz suan fiyatlar ucuk seviyede hafif hafif esenyurt gelismeye bassladi bahce katlari 120 den assagi degil
    Almadim bu saatten sonra ev alinmaz faziler boyleyken paranin faizini yiyeceksin 500 bine aldigin evi bu ekonomide 2 yil sonra 400 bine satamazsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.