Şimdi Ara

ESENYURT HALKI REFERANDUM İÇİN NE DİYOR ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
389
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Daha önce verildiyse özür dilerim. Bu kadar kişinin hayır demesini beklemiyordum açıkçası. Hatta evet ve hayır başa baş gidiyor. Eğitimsiz kesimden de hayır oyları çıkıyor.

https://www.youtube.com/watch?v=5QWGOcMASCk

• Evet diyenlerde kadrolarını,torpillerini düşünmeye başladı çünkü.

Bu arada dayı çok iyi konuşmuş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 11:20 - 12:10 süreleri arasında adamın yaptığı konuşma mükemmel.
  • İlk 5dkda 15 EVET 13 HAYIR var

Esenyurtta böyle ise durum iyi

Edit: 5. Dkdan sonra amma HAYIRcı kişi varmış ya

Ayrıca ama kararsız varmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9D2914531 -- 19 Şubat 2017; 1:14:09 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Esenyurt akpnin kalesidir bu arada böyle düşünün izlerken
  • bir de daha çok orta yaş üstü kesime sorulmuş gençlerde hayır oranı daha fazladır
  • Evet, niye evet? Çünkü evet, gerekçe olarak niye evet? Erdoğan akp hehrühühehe...

• Hepsini boşver de "CHP, FETÖ, HDP Hayır dediği için Evet diyorum" diyen şahsın durumu çok vahim.

Bakın birçok vatandaş "Ben Evet'in içeriğini bilmiyorum, ama Hayır'ın ne olduğunu biliyorum. Bilmediğim bir şeyi de Evet demiyorum." demiş. Mantıklı. İnsan bilmediği bir şeyi niye kabul etsin ki.

Evet'çilerin bir tane bile adamakıllı açıklaması olmamış. Adam Evet diyor ama neye niye evet dediği belli değil. Adamakıllı açıklama yapanların çoğunu Hayır diyenler oluşturmuş.
  • AKPnin Esenyurt ta kazanmasının tek nedeni sabahtan akşama kadar televizyon izleyen ev kadınlarıdır. Bu teyzeler evlilik programı survivor falan izler arada da 70 tvden aynı anda yayınlanan Erdoğan konuşmalarını izleyip en doğrusunun o olduğuna kanaat getirir.

Bu teyzelerin ablaların belediye ile de ilişkisi iyidir. Sosyal yardım adında her ay hak etmedikleri halde paralarını da alırlar. Evi arabası her şeyi olup da sosyal yardım alanları duyuyoruz sıklıkla.

Esenyurt'ta işler böyle dönüyor.

• 40dk izledim üşenmedim.

Evetlerin %60'ının cevabı : Öyle işte bilmem
    %35'i güçlü türkiye(a haber propagandası)
    %5 i ise Fetö hayır diyor biz o zaman evet.

Hayır diyenlerin %85i tek adamlığı istemiyoruz
    %10 u ekonomi belli evete gerek yok
    %5i Feto ile ele ele gitmişlerdi

Esenyurt gibi(karalamam hakkım bile değil) eğitim ve yaşam seviyesi belli bir yerde hayırcıların hiç olmazsa nedeni var. Ama yanlış ama eksik. Yorumluyor. Evet gibi "öyle işte" diyerek bariz içeriğini bilmiyorum demiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _OlguN_

40dk izledim üşenmedim.

Evetlerin %60'ının cevabı : Öyle işte bilmem
    %35'i güçlü türkiye(a haber propagandası)
    %5 i ise Fetö hayır diyor biz o zaman evet.

Hayır diyenlerin %85i tek adamlığı istemiyoruz
    %10 u ekonomi belli evete gerek yok
    %5i Feto ile ele ele gitmişlerdi

Esenyurt gibi(karalamam hakkım bile değil) eğitim ve yaşam seviyesi belli bir yerde hayırcıların hiç olmazsa nedeni var. Ama yanlış ama eksik. Yorumluyor. Evet gibi "öyle işte" diyerek bariz içeriğini bilmiyorum demiyor.

Adam neden diye soruyor.

Cevap: Öyle..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.