Şimdi Ara

Esenyurt'a Taşınmak İsteyen Gelmesin ! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
259
Cevap
6
Favori
59.974
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sspanzerr

Esenyurt da oturan insanların %90 ı Karslıymış Doğrumudur ?

%90 değil de 80dir en fazla amasyalılar var birazı göçmen falan karışık
  • quote:

Orijinalden alıntı: PCMORS

quote:

Göçmenler temiz insanlar onun dışında balık yolu tarafları için tehlikeli diyorlar
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: PCMORS

quote:

Göçmenler temiz insanlar onun dışında balık yolu tarafları için tehlikeli diyorlar

o kadar kötü değilde hafif dikkatli olucaksın kendi çapında takıl işte balıkyolu falan hikaye kıraç var

• Kendi cüsseni gösterdiğin sürece her yerde yaşanır, sen adam ol, için temiz olsun gerisi boş. Ben bugüne kadar yaşadığım hiç bir yerde bu kafayla sorun yaşamadım. Hatta esenyurta taşınmadan önce orada akşam 8 den sonra dışarı çıksan kurtuluşun yok aşırı tehlikeli yer dediler. Ama ben geldim Esenyurta tık yok hatta @PCMORS kardeşimle gecenin 2'sinde Armin van Buuren konserinden geldik Esenyurta yine bir şey olmadı. Kimse korkmasın! ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dagnomels -- 9 Mart 2014; 0:25:55 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dagnomels

Kendi cüsseni gösterdiğin sürece her yerde yaşanır, sen adam ol, için temiz olsun gerisi boş. Ben bugüne kadar yaşadığım hiç bir yerde bu kafayla sorun yaşamadım. Hatta esenyurta taşınmadan önce orada akşam 8 den sonra dışarı çıksan kurtuluşun yok aşırı tehlikeli yer dediler. Ama ben geldim Esenyurta tık yok hatta @PCMORS kardeşimle gecenin 2'sinde Armin van Buuren konserinden geldik Esenyurta yine bir şey olmadı. Kimse korkmasın! ;)

+56615516 aynen rahat yer sadece rahat ol fazla labali olma herkesle
  • Bizim esenyurtlu arkadaşlar vardi lisede. Bayagi dalga geciyorduk simdi aklima geldide. :p adi cikmis dokuza inmez sekize. Hocalar bile dalga geciyordu..

• kyk yurdu çıkmıştı sevindim gittim baktım yurt mis gibi ama dışarı çıktığın an sorun
  • Beylikdüzü akar
  • İyi ki Haliç'te oturuyorum. Çok şükür.
  • İstanbula 2 sefer gittim böyle nalet yer görmedim :D Bu kadar kalabalıkta yaşanırmı le istanbulu görünce eskişehirin değerini anlamış oldum kafam rahat laf atan yok herkes kendi halinde yemişim istanbulun güzelliğini huzurum olmadıktan sonra neye yarar abim orda kalıyor esenyurtta kalıyordu en son şimdi değiştirdi hadi abim THY de çalışıyor. Maaşı iyi Normal 1-1,5 bin tl maaş alan adamlar neden istanbulda yaşar Allah orayı uzak etsin bi daha adım atmam valla :D
  • Konu hortlamış ama ben de yazmadan edemedim. Bahçelievler'den bildiriyorum, buralarda da oturulmaz. Güya buralar iyi geçiyor ama bir alay görgüsüz insan var. Hedef olarak Ataköy ve Halkalı'yı deneyeceğim, oralar da olmazsa İstanbul'un neresinde oturtulur bilmiyorum artık...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • VioLee kullanıcısına yanıt
    O kasisler yokken dolmuşçuların nasıl sürdüğünü bilmiyorsun sanırım. Yarısı kürt oranın. Fazlasıyla apaçi dolu ve aile ile gezilecek biryer falanda değil.

• Beylikdüzü iyi iyi Barış mah.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 01001101

ben bikere güngörene kiralık bi eve bakmaya gittim, oralara ilk defa gidiyom hayatımda, bağcılar devlet hastanesinin alt tarafında kalan bi yermiş, gidince öğrendim.

taksiden bi indim aman allahım, her köşede 5-6 kişilik gruplar halinde elinde tespihlerle falan bekleyen, gelen geçene tip tip bakan garip garip gençlerle dolu. evi buldum, ev sahibi kendisi de benim evime yakın bi yerde oturuyomuş, kadıköy tarafında. abi dedim kusura bakma, yanlış anlama, evin güzel ama ben çevreyi pek beğenmedim dedim. adam tabi direk kabul etti, zaten aynı yerde oturduğumuz için, buralar bizim orlara benzemez falan dedi hak verdi bana.

evden çıktım otobüs durağına kadar zor gittim, millet tip tip bana bakıyo. bide bekar olarak ev bakmaya gittiğim için iyi giyinmiştim. durakta otobüs beklerken bile garip tipli biri otobüs gelene kadar aralıksız beni süzdü.

bidaha uğramam oraya.

Sen bulaşmadıkca zararları yok onların. Semtim güngören bana göre de en iyi semt güngören. Belediye de iyi çalışıyor. Güngören merkez takılamaz herkes

• quote:

Orijinalden alıntı: VV ABSTRAKT

O kasisler yokken dolmuşçuların nasıl sürdüğünü bilmiyorsun sanırım. Yarısı kürt oranın. Fazlasıyla apaçi dolu ve aile ile gezilecek biryer falanda değil.

Halkalıdan bence uzak dur.

• biz de taşınmayı düşünüyoruz tavsiye istiyorum

ev baktığımız yerleri söyliyim

carrefourun oralarda

yani metrobüs durağı boyunca cumhuriyet mahallesi,haramidere,hadımköy

metrobüsün sağındaki solundaki evlere bakıyorum yol boyunca,tek canımızı sıkan sessiz sakin bir yer olması gündüz bile insan yok oralarda,gece nasıldır bilemiyorum,ama esenyurt merkeze hayatta taşınmam çünkü oturduğumuz yerden farkı yok oranında,sadece paramıza göre sıfır daireleri ancak bu dediğim yerlerde alabiliyoruz bide araba koyarız kapının önüne tamamdır
  • 3 senedir esenyurtta oturuyorum koyicinde hic bir sorun yasamadim sen birine bulasmassan kimse sana bulasmaz.yatirim icinde cok iyi bir bolge suan 115 e aldigin ev suan 185 oldu ve daha meydan projesi ve metro projeleri bitmedi

• quote:

Orijinalden alıntı: [-ShaD-]

3 senedir esenyurtta oturuyorum koyicinde hic bir sorun yasamadim sen birine bulasmassan kimse sana bulasmaz.yatirim icinde cok iyi bir bolge suan 115 e aldigin ev suan 185 oldu ve daha meydan projesi ve metro projeleri bitmedi

Oralara metro 20 yılda anca gelir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 3qzotix

quote:

3 senedir esenyurtta oturuyorum koyicinde hic bir sorun yasamadim sen birine bulasmassan kimse sana bulasmaz.yatirim icinde cok iyi bir bolge suan 115 e aldigin ev suan 185 oldu ve daha meydan projesi ve metro projeleri bitmedi

http://www.istanbulunmetrosu.com

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 3qzotix

quote:

http://www.istanbulunmetrosu.com

Resim çok küçük tam belli olmuyor. Esenyurt'da ne zaman geleceği ile ilgili tam tarih var mı ? Tahminimce verilen tarih üzerinden 2 3 yıl gecikmeli gelir.
    Edit: Pek gerçekçi tahminler değil. 10 yılda 100km raylı sistem yapılmış. 5 yıl içinde 280km raylı sistem yapacaklarını söylüyorlar. Bana pek inandırıcı gelmedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 3qzotix -- 9 Mart 2014; 13:37:53 >

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.