Şimdi Ara

esenler otogar-->kabataş iskele

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
10.057
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • şimdi arkadaşlar 1 nisan pazar günü tekirdağdan çıkıp esenlere kadar nasıl gideceğimi biliyorum.. ancak esenlere geldiğimde kabataş iskelesine nasıl ulaşacağımı bilmiyorum.

kabataştan 14te idobüse binicem 10 gibi tekirdağdan otobüse binmeyi planlıyorum.

şimdi ben yolumu nasıl bulucam?

• Otogardan metro ile aksaraya gecersin, aksaraydan da yusufpasa tramvayına binip kabatasta inersin(son durak zaten) max 1.5 saat sürer.
  • sana tek gereken bir pusula...
  • alternatif:metroya bindiğin yerin hemen üstünden (85T)taksime giden otobüse binersin,unkapanına gelince inip 28T ye binersin kabataşa götürür seni.
    tahmini olarak 1.5 saat sürer
  • teşekkürler arkadaşlar.. peki tekirdağdan gelirken bindiğim otobüs kabataşa en yakın hangi durakta/otogarda durur? az önce metro turizmin sitesine baktım ama esenler yazmıyor. avrupa neresi istanbul neresi kafam algılayamıyor..
  • En mantıklısı arkadaşında dediği gibi metrodan tramway aktarması yapmak hem kalabalık olmaz hemde daha kısa sürer...Otogarda inerseniz 15 dk metro ile aksaraya geçer 20-30 dkdada aksaray(yusuf paşadan)kabataşa geçebilirsiniz....Ayrıca otogara ordan gelirken kabataşa yakın bir yerden geçmio çünkü terste altaki resimden bakabilirsiniz....Ayrıca avrupa neresi istanbul neresinden kastınızı anlamış değilim....
     esenler otogar-->kabataş iskele
  • çingenemisin :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: aanalog

şimdi arkadaşlar 1 nisan pazar günü tekirdağdan çıkıp esenlere kadar nasıl gideceğimi biliyorum.. ancak esenlere geldiğimde kabataş iskelesine nasıl ulaşacağımı bilmiyorum.

kabataştan 14te idobüse binicem 10 gibi tekirdağdan otobüse binmeyi planlıyorum.

şimdi ben yolumu nasıl bulucam?

pusulaynan
  • çok teşekkür ederim verdiğiniz bilgi ve yardımlar için.. eğlenen arkadaşlara da selam ederim :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.