Şimdi Ara

ESENLER OTOGAR:ALT KAT

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
84
Cevap
3
Favori
17.353
Tıklama
Giriş
    89 Mesaj
    Giriş müziğine bak banliyö 13 de parkur yapacaklar sanki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Hayaller Paris, gerçek ler Esenler Otogar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    592 Mesaj

Otogar Bayrampaşa ilçesine bağlı (Bayrampaşa da AKP li)

Birde oranın kendi yönetimi var. Belediyenin işi değil orayı temizlemek.
    |
    |
    ornitolog kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Otogarin isletmesi kime ait?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    905 Mesaj
    Zamaninda hatirlayablar belki olur
    Esenler otogarindan Minibuslerin durduruye yere giderken kenarda saat tesbih yüzük çakmak bileklil satan gruplar olurdu zorla durdurup etrafini cevirip birseyler satmaya çalışırlardi bileklik cakmak isim yazalimmi diye sorup 5 tl derlerdi islem bittikden sonra harf başı 5 tl derlerdi ses cikarincada hemen etrafına toplanip zorla parani alırlardı çok uzun zaman oldu gitmeyeli son durum nedir bilmiyorum ama videodan belli oluyorki değişen birsey yok

|
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 17 Haziran 2019; 18:29:52 >
    |
    |
  • Uzaklaştırılmış 6 gün cezanın, 5 gün 19 dakika kadarı kaldı.
    3 Not
    Baska bir heyat var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |

Esenler ticaret meslek lisesini unutmuşsun

|
    |
    Antikaruh kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

"hırsızlık malları dökülür" bu ne demek ? video abartı diyorsun (abartı olabilir) ama hırsızlık mallarının rahat rahat mezat edildiğini söylüyorsun. En acı tarafıda eğer böyle hırsızlık malları rahat rahat satılıyor ve sizde buna iştirak etmişsiniz.
    |
    |
    Antikaruh kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: Laifatzu

dizi bekleyen analar gibi bende 140journosun videolarını bekliyorum.
    Blutv de yayın yaptıkları için youtube'a pek içerik koymuyorlar sanırım
    |
    |

|
    |

Bayrampaşada ikamet ediyorum dediklerin doğru ancak bina yönetimide belediyeye bağlı bir kurum diye biliyorum atilla aydıner bu seçimde çok büyük olmayan bir farkla kazandı ancak belediyenin bu işe el atabilir sebepleri var şu an için ortak düşünce kesinlikle temizlenmeli değil yeniden yapılmalı.
    |
    |
    kenbalx kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

kesinlikle katılıyorum. bende özellikle neymiş bu yapısal reformlar adındaki cumhuriyet tarihindeki ekonomik durumu özetleyen açıklayıcı belgesel tadındaki bir kısmını sevinerek kalan büyük kısmını üzülerek izlediğim bir yayın tavsiye ederim...
    |
    |
    Ucan Hollandalı kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

https://odatv.com/istanbul-otogarini-kim-isletiyor-10061941.html
    |
    |

welcome to middle east..
    |
    |

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Antikaruh

Bu ne ya ... Ne abartılmış. Gerçi üçüncü bir pencereden bakınca - içinde olmayınca böyle geliyordur muhtemelen.

Esenlerde büyüdüm. Bu otogarda geçti gençliğimizin çok büyük bir bölümü. Babamın arkadaşının yazıhanesi var, hep çalışırdık oralarda. Az oynamadık, az ekmeğini yemedik oraların.

Tamam cennet değil de, hani öyle zorlaya zorlaya bir kurgu-edit yapılmış ki, adamlar 2. kat çemberinde 3-4 tur atmışlar müziklere seslere bak, sanarsın Çernobil

Biraz hit kasmak için abartılmış diye düşünüyorum. Bu arada ölen bir otogar olması, ölü yatırımı, kapladığı alanın şekilsizliği falan bunları tartışmadım, girmedim. Sadece 'tehlike' kavramı bazında ele aldım. Gazi mahallesi, tarlabaşı, sultanbeyli çingenler mahallesi ve meşhur tankla girilen Karabayır buradan çok ama çok daha fenaydı.

Bağcılar ve güngörende çok kötüydü. Ancak şu anki hali bayağı iyi. Askeriye tarafı, Gazilerin arkası, tekstil yolu hakeza mezarlık gibiydi.

Ama şu an eser yok o eski halinden. Tekstil deposundan çıkan AT ölüleri, her bodrumdan fışkıran cesetler, küçücük çocuklara o internetkafe ortamında yapılan iğrenç şeyler, ev gibi dizayn edilmiş kaçak işletmeler, fatma bacı, İbrahim Turhan'ın meşhur hamile kızları

Nasıl bir ortamda büyümüşüz ya. Her hafta önümüzü kesiliyordu. Son yıllarda artan suriyeliler olmasa kat be kat düzelmiş haldeydi.

Not: Hafta sonları hırsızlık malları dökülür alt katlarda 100-200 liraya playstation, xbox, laptop falan alabilirdiniz. Şu anda durum nedir bilmiyorum ama 3-4 defa katıldık, oldukça sofistike ortamlar - açık arttırmalar
    Eski fikirtepe ile aynı gibi desenize
    |
    |

• Binbaşı
    1095 Mesaj
    İstanbulda artık böyle büyük otogar olmayacak Alibeyköy cep otogarı gibi çeşitli yerlerde beş adet cep otogarı yapılacakmış.
    |
    |
    Ryzen 5 2600xMSI B450M gaming plusSapphire RX570 Nitro GSKILL 16GB TRIDENT Z DDR4 3000MHzNZXT H400 m-ATX Mat Beyaz KasaSamsung 970 Evo 250GB NVME M.2 SSDCOOLER MASTER MASTERLIQUID 240Dell U2414H 24"Corsair HX650 WattSandisk 500gb ultra sata SSDWD Blue 3,5" SATA III 7200 RPM 1TBCREATIVE I-TRIGUE 3800 2.1 İpad Mini 2 16gb wifi Samsung S10e Panasonic 42ST33E Neoplazma
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Bey Azura
Mobilya Takımları
emek server
canlı radyo dinle
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,328
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.