Şimdi Ara

ESENLER OTOGAR:ALT KAT (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
3
Favori
18.697
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Giriş müziğine bak banliyö 13 de parkur yapacaklar sanki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayaller Paris, gerçek ler Esenler Otogar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ornitolog kullanıcısına yanıt
    Otogar Bayrampaşa ilçesine bağlı (Bayrampaşa da AKP li)

Birde oranın kendi yönetimi var. Belediyenin işi değil orayı temizlemek.
  • Otogarin isletmesi kime ait?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Zamaninda hatirlayablar belki olur
    Esenler otogarindan Minibuslerin durduruye yere giderken kenarda saat tesbih yüzük çakmak bileklil satan gruplar olurdu zorla durdurup etrafini cevirip birseyler satmaya çalışırlardi bileklik cakmak isim yazalimmi diye sorup 5 tl derlerdi islem bittikden sonra harf başı 5 tl derlerdi ses cikarincada hemen etrafına toplanip zorla parani alırlardı çok uzun zaman oldu gitmeyeli son durum nedir bilmiyorum ama videodan belli oluyorki değişen birsey yok

• Cok bos bir video gibi geldi begenmedim 17 dk bosa izledim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 17 Haziran 2019; 18:29:52 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Baska bir heyat var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • herkes kürt mq türkyok :D
  • Antikaruh kullanıcısına yanıt
    Esenler ticaret meslek lisesini unutmuşsun

• Antikaruh kullanıcısına yanıt
    "hırsızlık malları dökülür" bu ne demek ? video abartı diyorsun (abartı olabilir) ama hırsızlık mallarının rahat rahat mezat edildiğini söylüyorsun. En acı tarafıda eğer böyle hırsızlık malları rahat rahat satılıyor ve sizde buna iştirak etmişsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-57554940B

dizi bekleyen analar gibi bende 140journosun videolarını bekliyorum.
    Blutv de yayın yaptıkları için youtube'a pek içerik koymuyorlar sanırım
  • Çok safsiniz. Buyuk, herhangi bir inşaatın şantiyesine gidin çok daha berbat durumlar var. Özellikle kışın ve soğuk gunlerde

• kenbalx K kullanıcısına yanıt
    Bayrampaşada ikamet ediyorum dediklerin doğru ancak bina yönetimide belediyeye bağlı bir kurum diye biliyorum atilla aydıner bu seçimde çok büyük olmayan bir farkla kazandı ancak belediyenin bu işe el atabilir sebepleri var şu an için ortak düşünce kesinlikle temizlenmeli değil yeniden yapılmalı.
  • kesinlikle katılıyorum. bende özellikle neymiş bu yapısal reformlar adındaki cumhuriyet tarihindeki ekonomik durumu özetleyen açıklayıcı belgesel tadındaki bir kısmını sevinerek kalan büyük kısmını üzülerek izlediğim bir yayın tavsiye ederim...
  • Yağlı ballı ekmek kadayıfını bakın kimler yiyor

https://odatv.com/istanbul-otogarini-kim-isletiyor-10061941.html
  • bacım saçını tara..tarama..istersen yüzünde kese kağıdı ile dolaş..muhakkak ayakta s...lik bakanlar olacak..bu bir esenler gerçeği..

welcome to middle east..
  • Ben girdim buraya bildiğin sidik kokuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Antikaruh

Bu ne ya ... Ne abartılmış. Gerçi üçüncü bir pencereden bakınca - içinde olmayınca böyle geliyordur muhtemelen.

Esenlerde büyüdüm. Bu otogarda geçti gençliğimizin çok büyük bir bölümü. Babamın arkadaşının yazıhanesi var, hep çalışırdık oralarda. Az oynamadık, az ekmeğini yemedik oraların.

Tamam cennet değil de, hani öyle zorlaya zorlaya bir kurgu-edit yapılmış ki, adamlar 2. kat çemberinde 3-4 tur atmışlar müziklere seslere bak, sanarsın Çernobil

Biraz hit kasmak için abartılmış diye düşünüyorum. Bu arada ölen bir otogar olması, ölü yatırımı, kapladığı alanın şekilsizliği falan bunları tartışmadım, girmedim. Sadece 'tehlike' kavramı bazında ele aldım. Gazi mahallesi, tarlabaşı, sultanbeyli çingenler mahallesi ve meşhur tankla girilen Karabayır buradan çok ama çok daha fenaydı.

Bağcılar ve güngörende çok kötüydü. Ancak şu anki hali bayağı iyi. Askeriye tarafı, Gazilerin arkası, tekstil yolu hakeza mezarlık gibiydi.

Ama şu an eser yok o eski halinden. Tekstil deposundan çıkan AT ölüleri, her bodrumdan fışkıran cesetler, küçücük çocuklara o internetkafe ortamında yapılan iğrenç şeyler, ev gibi dizayn edilmiş kaçak işletmeler, fatma bacı, İbrahim Turhan'ın meşhur hamile kızları

Nasıl bir ortamda büyümüşüz ya. Her hafta önümüzü kesiliyordu. Son yıllarda artan suriyeliler olmasa kat be kat düzelmiş haldeydi.

Not: Hafta sonları hırsızlık malları dökülür alt katlarda 100-200 liraya playstation, xbox, laptop falan alabilirdiniz. Şu anda durum nedir bilmiyorum ama 3-4 defa katıldık, oldukça sofistike ortamlar - açık arttırmalar
    Eski fikirtepe ile aynı gibi desenize

• İstanbulda artık böyle büyük otogar olmayacak Alibeyköy cep otogarı gibi çeşitli yerlerde beş adet cep otogarı yapılacakmış.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.