Şimdi Ara

ESEA Hakkında Oyun Bulma Sıkıntısı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.378
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arkadaşlar uzun zamandır cs go oynuyorum fakat artık rekabetçi girmekten low insanlarla oynamaktan baydım gerçekten. bunun üzerine esea premium aldım fakat 50 dk oldu maç buluyor acaba sıkıntı bende mi anlayamadım tam yardımcı olursanız çok sevinirim.

https://play.esea.net/users/1339805 bu da esea linkim ekleyebilirsiniz.

• eseanın mme göre eksilerinden biri de oyuncu tabanı az olduğu için eşleştirme süreleri uzayabiliyor. Maç aratırken dm felan atabilirsin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Normalde oyun bulma süresi 5-12 dk arasında değişiyor benim için.

Ping'i 85 olarak ayarlıyorum. Superonline fiber 25 mbit kullanıyorum. Yukarıda yazdığım süreyi geçmedi hiç oyun bulmak. Oyuna girdiğimde ping değerimde ortalama 45-60 arası değişiyor.

50 dk uzun bir süre hocam, bir sıkıntı olabilir sizden yana. Minimum ping değerini arttırıp bir deneyin.
  • şuanda bende de aynı sorun var bende ondan bu foruma girdim :D:D:D
  • Raimai kullanıcısına yanıt
    peki oyun içerisinde 100-120 ping arası değişiyor benim ping esea için kaçı ayarlamalıyım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mCagislar

peki oyun içerisinde 100-120 ping arası değişiyor benim ping esea için kaçı ayarlamalıyım?

Kendin deneme yanılmayla bunu bulmalısın. Mesela 110 dene 100 dene, oyundaki pingin, ayarlarda belirttiğin ping olmuyor zaten. .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Khaosss

quote:

Orijinalden alıntı: mCagislar

Kendin deneme yanılmayla bunu bulmalısın. Mesela 110 dene 100 dene, oyundaki pingin, ayarlarda belirttiğin ping olmuyor zaten. .

tamam teşekkür ederim :)
  • Hocam çözemediysen bende şöyle bir sıkıntı olmuştu, goonet adlı internet sağlayıcısını kullandığım için ip'm bi şekilde amerikada gösteriyordu ve 150 ping seçsem dahi oyun bulamıyordum. Whereismyip sitesinden bi kontrol ettir nerde olduğunu, eğer benim gibi bir sıkıntın varsa ara yetkililerle görüş; olmuyorsa sağlayıcını değiştir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.