Şimdi Ara

Eşcinsel bir insanı zalimce linç etmek (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
1
Favori
3.826
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • elin dincisi babafingoyu köklemiş

arkadan bafi bafi bafiliyolar buna

burdaki labunyalar da gelmiş adamı savunuyolar 

yok linç ediliyomuş da yok ailesi varmış da

• Bunu ben yazınca siliyorlar, aynı cümle içerisinde "Koç" ve "abilik müessesesinin" geçtiğini ilk defa gördüm, tebrik ederim...

DH yönetimindeki AK abileri de kınıyorum...

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Dünyanın her yerinde bu tarz bi video hetero bile olsa tüm itibarı, kariyeri bitirebilir. Sonuçta evli barklı adam. (Netflix te çalışmıyorsa tabi.)

• Saç özürlü bakan "dıjj minnaklar bizi lgbt yapmak istiyor." derken bir bildiği varmış. Çevresine bakınca her tarafta gökkuşağı renginde gay ışınlarına maruz kalmış tipler görüyor. Bunu zaten 2. dünya savaşında geliştiriyordu amerika.

• Karısı ne düşünür yazmış adam karısını aldatmış zaten. başka bir kadınlada kaseti yayınlanmış olabilirdi o zamanda gündem olurdu bu kadar olmasada. Linçlenme sebebi eşcinsel olması değil eşcinsellik karşıtılığı yapan akpli olması ve akp yakın bir medya kuruluşununda sahibi olan ihlas holding genel müdürü olması. Erkeklerden hoşlanan birinin toplum baskısı yüzünden evlenip kadınında hayatını kötü etkilemesi doğru değil adam biseksüel değilse kadının çokta düzgün bir evliliği olduğunu sanmıyorum. LGBT de eskiden bilinmiyordu Akp sağolsun artık küçük çocuk bile biliyor haberlerde çıkıyor sürekli madem karşıtısın niye reklamını yapıyon sürekli ama amaç oy almak

• Burada farkedilmesi gereken başka bir şey de eşcinsel CHP li ise sorun yok lgbt yuruyusleri vs desteklenir ama AKP tarafından çıkarsa o zaman günlerce Twitter da gündem olmalı. Yahu escinselmisiniz degilmisiniz bir karar verin :)

Uzun lafın kısası Allah tüm siyasi görüşlerin belasını versin anti demokrat bir birey olarak mutlu ve huzurluyum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Netflix in kendilerine rakip olmasını istemiyorlar.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • tubytube kullanıcısına yanıt

İstedikleri kadar banlayıp silebilirler hocam, paşa gönülleri bilir.

Zaten burada olayın ''birisi eşcinsel'' diye linç edilmediğini az buçuk kafası çalışan herkes biliyor.

• 4F3 mü yoksa 4M3 mü hangisi?!

• Ah şu olayların arka planındaki maymun - insan ve kadınlar arası (anneler arası) çekişme işini bir görebilsek...

Gerçeği fark edip o gerçeğin bilincine vararak yaşamak çok zorlayıcı oluyor kimi zaman, bu yüzden medeni batı aşığı olup kalıveriyoruz iki arada bir derede

• Arkadaslar hangi partiye oy verdiginizin veya insanlarin siyasi goruslerinin onemi yok. Bu tarz goruntuleri cikacagina 20 kere olmeye razidir bircok kisi. Bir insana boyle kahpece vurulmaz. Ustelik bu videoya konu olan sahisin direk bir soylemi var mi belli bir kitleye vs?

Feto taktikleri bunlar elin 5 para etmez mafya babasina guvenip tezahurat etmeyin. Bana gelip salak salak parti muhabbeti yapmayin ifsa edilen adam akpliymis chpliymis ne onemi var yanlis diyorum iste.Bunu goremiyorsan kotu bir insansin demek ki.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.