Şimdi Ara

Escape from Tarkov [ANA KONU] (53. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.197
Cevap
42
Favori
85.653
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

küfürler bipli Escape from Tarkov [ANA KONU] 

• Tarkov da kullanabileceğim 2 k oyuncu monitoru önerebilir misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Escape from Tarkov [ANA KONU]TheMadTurkyoutube
    Selamlar hepinize, yine aksiyon dolu bir Escape From Tarkov videosu ile karşınızdayım. Bir çok farklı haritadan bol çatışmalı ve pvp'li bir heyecan tufanı :D İyi seyirler! ----------------------------------------------------------------------------------- 🔊 DISCORD SUNUCUMUZA KATIL ► https://discord.com/invite/5Jerzke 💻 2. KANAL ► https://www.youtube.com/channel/UCCq9_f6Z6ebvW-wauy9vpPw/videos 🔔 TWITTER ► https://twitter.com/TheMadTurk_ ----------------------------------------------------------------------------------- MUSIC: Music from Uppbeat (free for Creators!): http://uppbeat.io/t/soundroll/fuzz-buzz License code: VJ4HVHYSKBQPJKU8 0:00 Intro 0:10 5 KİŞİ BASTILAR 1:29 DEPO TEMİZLİĞİ 2:38 KÖR ATIŞ 3:07 MARİNADA TATSIZLIK 4:15 NE OLDUĞUNU ANLAMADAN ÖLEN ÇOCUK 4:54 ANLAMSIZCA BEKLEYEN ÇOCUK 5:35 TABANCALI GARİBAN ÇOCUK 5:54 TÜRK OLDUĞUNU DÜŞÜNDÜĞÜM ÇOCUK 6:33 ÇOK ŞANSLI ATIŞ? 6:56 TANSİYON HAPI 7:02 ARAMIZA KAYNAYAN ÇOCUK 7:47 BANA BURALARDAN GİT DİYEN ÇOCUK Escape From Tarkov Türkçe, EFT Türkçe, Escape From Tarkov , Tarkov Rehber, Tarkov Rehberi, Tarkov Türkçe Oynanış, EFT Türkçe oynanış, EFT Woods türkçe, Escape From Tarkov, Tarkov Lab Türkçe, Tarkov interchange, Escape From Tarkov Rehberi, Tarkov rehberi 12.9, Escape From Tarkov Rehberi 2021, EFT Rehberi 2021, EFT Giriş rehberi, EFT Başlangıç rehberi, Escape from tarkov başlangıç rehberi, Escape from tarkov başlangıç rehberi türkçe, Escape From Tarkov Türkçe, EFT Türkçe,Escape From Tarkov Tarkov Rehber,Tarkov Rehberi,Tarkov Türkçe Oynanış,EFT Türkçe oynanış, Escape From Tarkov,Escape From Tarkov Rehberi,EFT Rehberi 2021 Oyun lar oyun konsol ları hakkında herşey burada. Oyun ları eğlenceli matrak ve yer yer komik bir anlatım i sizler için oynuyor ve inceliyorum. Oyun sohbet leri muhabbet leri ile oyun teknoloji si ve oyun lar için aradığınız ne varsa sizlerle. Ps plus 2021, ps plus aylık oyunlar, ps4 playstation plus, ps plus bedava, ps plus beleş, ps plus collection ps4, ps plus collection ps5, ps plus collection oyunları, ps plus free games, ps plus indirimleri, ps plus monthly games, ps plus ps5, ps plus ps4, ps plus ücretsiz oyunlar, ps plus ücretsiz, ps plus yeni oyunlar, ps4 indirimleri, ps4 indirim, ps4 oyun önerileri, playstation indirimleri, ps store indirimleri, oyun indirimleri, ps store indirim, ps4 oyunları, playstation oyun önerisi, oyun önerileri, ps5 oyun indirimleri, psn plus oyunları, ps5 indirim, ps5 indirimleri, ps5 oyun önerileri, ps store ilkbahar indirimi, Yeni oyunlar, yeni çıkan oyun, yeni oyun ekipmanlarım, yeni oyun full izle, yeni oyun fragman, yeni oyun fps, yeni oyun izle, yeni oyun istiyorum, yeni oyun inceleme, yeni oyun izle full, yeni oyun kanalı, yeni oyun konsolu, yeni oyun, kanalım, yeni oyun kütüphane, yeni oyun konsolları, yeni oyun lar, en yeni oyunlar, en yeni oyun, en yeni oyunlar 2020, yeni oyun oynuyor, yeni oyun oyna, yeni oyun pc, yeni oyun ps4, komik video, komik montaj, komik anlar, komik anılar, komik canlı yayın, komik editler, komik gülen adam, komik gülme, komik insanlar, en komik, en komik videolar, komik olaylar, komik oyunlar, komik oyun, komik oyun videoları, komik videoları izle, komik video kısa, yeni oyun serisi, battlefield 2042 battlefield 2042 türkçe battlefield 2042 online battlefield 2042 multiplayer battlefield 2042 türkçe, bf2042, bf2042 türkçe bf2042 online bf2042 multiplayer battlefield 2042 battlefield battlefield 2042 gameplay bf2042 gameplay bf42 bf42 türkçe bf42 trailer {f478c96d-0621-4b1f-b934-5f9eda5c0bf6} ""“Minecraft" "ASMR" "pewdiepie" "music" "Fortnite" "markiplier" “YouTube is a perfectly balanced game with no exploits.” "Runescape" "World of Warcraft" "Shadowlands" "Dream" "MrBeast" "Warzone" "FaZe Clan" "100 Thieves" "Call of Duty" "Pokemon" "Pokemon cards" "card unboxing" "Charizard" "they don't want you to know" "Flat earth" "round earth" "triangle earth" "the earth is not earth" "what even is earth if not earth omg government is lying to you" "Minecraft" "ASMR" "pewdiepie" "music" "Fortnite" "markiplier" “YouTube is a perfectly balanced game with no exploits.” "Runescape" "World of Warcraft" #escapefromtarkovtürkçe #escapefromtarkov #taktikselshooter
    https://www.youtube.com/watch?v=JnKL4nhbdE8&feature=youtu.be
  • oyundaki yağmurlar amazon’da yağmıyor abw!! böyle bi yağmur yok.. ortası yok ya hayvan gibi yağıyor ya incecik çiseliyor ..

reserve gireyim dedim girdim baktım hayvan gibi yağıyor çantayı attım çantasız çıkıştan vınn.. olmaz olsun böyle oyun haftada 2-3 bi stres atalım diyoruz onda da hayvan gibi yağmura denk geliyorum

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Dc de oynayabileceğimiz duo olarak varsa isteyen eklesin. Birlikte öğrenelim eğlenelim. Dm bekliyorum Teşekkürler ...

• son wipe oyuna ne zaman gelecek, sıkılmıyormusunuz sürekli başlamaya

knight pvp serverı gibi

• Patren kullanıcısına yanıt

Bu ayın son haftası wipe gelir. Wipe konusunda kısmen katılıyorum, her seferinde sıfırdan başlayıp aynı sıkıcı görevleri yapmak iyi değil fakat öbür türlü oyunda bi amaç kalmıyor. Para, level vs her şeye sahip olunca da bir müddet sonra sıkıyor. Kendim için örnek vereyim, 42 lv den sonra oynama amacım kalmadı. Escape from Tarkov [ANA KONU] 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hogcada -- 15 Haziran 2022; 12:33:26 >
  • hogcada kullanıcısına yanıt

2018 den beri takip ediyorum, son wipe gelince başlayacağım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

başlama sıkılırsın sürekli knight pvp gibi.

• Arkadaşlar selam. bu oyunu aldım, fps oyunlarıyla aram iyidir. ama bu oyunu başaramadım. nasıl bir yol izlemeliyim?

scav dışında girdiğimde ben adamları görmeden anında ölüyorum küçük olan haritada bile. yavaşça yürürken anında tek mermiyle öldürüyorlar.

2 gündür 1 levelim.

• Eğer oyunu sevdiysen Discord'da birilerini bul ve duo oyna. Harita bilgini artırmak için offline mode gir. Bu oyunda düşmanı vurmak çok çok kolay önemli olan onlar seni görmeden senin onları görmen. O nedenle spawn noktalarını filan iyi bilmen gerek. Yani haritada doğduğunda sana en yakın diğer oyuncunun nereden gelebileceğini kestirmen ve pozisyon alman gerek. Her haritanın kendine has dinamikleri oluyor çok oynadıkça ancak başarılı olabilirsin. Şöyle desem sanırım abartı olmaz 400 saatlik bir oynamayla ancak %30 ben bu oyunu biliyorum diyebilirsin. Çoğu gedikli yayıncı +6000 saat civarı oynamıştır. Ben bu wipe nedense kappa aldıktan sonra bi baydım ve direkt bıraktım. Bu yakında yeni bir wipe gelecek ve es geçeceğim. İstersen biraz bekle wipe gelince birçok insan akın edecektir oyuna yine bir takım arkadaşı bulabilirsin. Duo'dan şaşma Trio işine girme-şimdilik-

• chaos7 kullanıcısına yanıt

hocam oyunu sevdim, ama tanımadığım insanlarla oyun oynamayı pek sevmiyorum açıkçası :) oynayan arkadaşım da yok, o yüzden mecbur tek tabanca devam edeceğim.

peki level kasmanın ne gibi artıları var ve ne önemi var?

görevler offline modda yani botlarla yapılmıyor sanırım, sadece online için, öyle değil mi ?

bir de şunu nasıl görebilirim, mesela ak alıyorum satıcıdan, nişangah red dot falan alıyorum ama ak ile uyumsuz çıkıyorlar. belirli bir silaha uyumlu ekipmanı görmenin, anlamanın bir yolu var mı?

son olarak, botlarla oynarken loot yapmanın önemi nedir? hiç mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi formw3 -- 27 Haziran 2022; 20:24:57 >
  • formw3 F kullanıcısına yanıt

Discord kanallarında sırf yeni oyunculara yardımcı olmak isteyen birilerini bulabilirsin. Oyuna dönmek istemiyorum malum yaz başladı yoksa ben de yardımcı olurdum.

LVL kasmazsan belli görevleri alamazsın traderlar görev vermez ve belli ekipmanlara ulaşman zor olur. Misal çok yaygın kullanılan vudu görüşü için satıcının seviyesini max. yapman gerek o da görevlerden ve LVL'den geçiyor.

Görevle sadece online ve PMC ile yapılır fakat bazı bul ve getir görevlerinde SCAV ile yine online modda bulduğun itemleri verebilmen mümkün ki ben öyle yaparım genelde.

Hideoutta workbenchi kurarsan silah editleme seçeneğin açılır ve o zaman görüşleri silahlara nasıl ekleyeceğini görebilirsin. Bazı görüşler için silahlara ek parçalar takman gerekebilir. YT'da Tarkov Modding yazarsan sanırım bulabilirsin.

Botlarla lootun hiçbir anlamı yok sadece o an oyunda ihtiyacın olan sağlık silah mermi gibi şeyleri alırsın onu da zaten raid içinde kullanırsın. Çok işine yaramaz yani. Tavsiyem SCAV olarak gir bari çatışma seslerinden uzak dur ve ne bulursan lootla.

eyvallah hocam, ben de dediğiniz gibi ypaıyorum scav girip loot yapıyorum, asıl karakterle botlarla giriyorum.

betadan çıkar umarım bir an önce :)

• 15:00 yine wipe geliyormuş

• Bu wipe saldım gitti.

son wipe ne zaman gelir hocam

Belli bir seviyeye geldiğinde oyunu salan benim gibi oyuncuları oyuna bağlayan bir formül bulduklarında gelir bence. Günlük haftalık görevler çok bayık turnuva desen onlar da solocuya gelmez. Arena çıkardılar sanırım o da bir yere kadar götürecek gibi... İşleri zor.

• Escape from Donanımhaber

• İnat ettiler steame getirmediler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.