Şimdi Ara

Escape from Tarkov [ANA KONU] (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
1.197
Cevap
42
Favori
85.447
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BenFakeDeilim

yorumun tamamen oyunu kötülemek amaçlı. hani verecek param yok pislik atayım tarzı.

steam gibi gerçek derken hangi gerçek o steam çöplüğünden mi bahsediyorsun ? kaç büyük geliştiri ve dağıtıcı kaldı steam çöplüğünde ?

steam de ubisoft eski oyunlara ülkemizde indirim değil bindirim yapıyor diye ağlıyorsunuz, steam kuru güncellese haliniz ortada 30 euro altı anca mario tarzı 2d oyun alırsınız.

bilgisizsiniz tabiki oyunun yerel fiyat politikası yok, somalide yaşayana da 35 euro almanya da yaşayana da amerika da yaşayana da.

gelmiş bir de buna rağmen " fiyat politikası ve sürüm farklılıkları bu oyunu takibimden çıkarttı" diye yorum atıyorsunuz cahilce. dolar euro neden bu kadar pahalı demek yerine bilginiz olmadığı oyunun fiyat politikasını ve sürüm farklılıkları ne olduğunu dahi bilmeyerek yorum yapabiliyorsunuz bravo siz iyi alışmışsınız oyunda skinlere bayraklara para bayılmayı her oyunu böyle zannediyorsunuz :)

müthis referanslı indie oyunlarda 2-3 saatlik marionun yandan yemişi oyna unut tarzında oyunlar

eft hakkında en ufak bilgin olsa indie oyun çıkartan geliştiricilerin bu tarz oyunu asla yapamayacağını görürsün.

global fiyatı 35 euro olan bu kalite de oyun var mı senin bilip de benim bilemediğim ? merak ediyorum.

çok gocunacaksın ama bir örnek vereyim

indie geliştirici Compulsion Games in yaptıgı oyun We Happy Few

bu oyun 60 euro ve 210 lira

ilk çıktıgında fiyat çok diye türkiye deki oyuncular ağlıyordu. dua edin insaflı davranmışlar güncel kur kullanmamışlar

şimdi 60 euro ya bu çöpü mü tercih edersin 35 euro ya eft yimi ?
    https://www.steamprices.com/eu/search/?q=we+happy+few&p=1

Alıntıları Göster
    haklısın he he evet

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilkermurat kullanıcısına yanıt
    Sürüm farklılıkları artık günümüzün bir gerçeği maalesef. Bu AAA oyunlarda da var, diğer oyunlarda da. Hepsi bir isim bulup takıyorlar. Artık Fifa-PES-NBA 2K serileri bile başladı bu yönteme. Çok rezilce ama yapacak bir şey yok :(

Aslında bakıldığında diğer muadil oyunlara göre uygun fiyatlı bir oyun EFT. Standart sürüm 35 Euro. Bu tarzın EFT'den kat be kat kötü olan ama bütçeli olmasına rağmen, sırf franchise ismi büyük olan oyunları genelde 49-69 Euro aralığında satılıyor. Yine Season Pass, DLC Bundle, Premium Paket vs derken onlarda da diğer sürümler daha pahalı. Ama kurdan ötürü bizim ülkemizde maalesef her şey daha pahalı. Steam'in avantajı da burada devreye giriyor.

Steam dışı tercihi konusunu belirtmek isterim. Oyun öyle veya böyle Steam'e gelecek dendi. Ama tam sürüme geçişten kısa bir süre sonra ibaresi var. Sıkça Sorulan Sorular kısmında öyle belirtmişler en azından. Umarım yakın zamanda Steam'e de gelir, sizin gibi düşünenler de hiç değilse deneme şansı bulur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Siannis -- 25 Ocak 2019; 3:36:23 >
  • Siannis kullanıcısına yanıt
    detaylı yanıtınız için teşekkür ederim hocam

özellikle sizin geçmiş mesajlarda bahsettiğiniz sağlam vuruş hissiyatı oldukça ilgimi çeken bir husus

steam için fazla bekletmez umarım

• quote:

Orijinalden alıntı: ilkermurat

detaylı yanıtınız için teşekkür ederim hocam

özellikle sizin geçmiş mesajlarda bahsettiğiniz sağlam vuruş hissiyatı oldukça ilgimi çeken bir husus

steam için fazla bekletmez umarım
    Beklediğin her gün hayatından büyük bir kayıp senin için :D Al en ucuz sürümü aksiyonu gerilimi yaşa. Öyle bir gerilim ki en kral gerilim oyununda yok. Geleceksin bizim olacaksın. Durma playden de alabilirsin ben oradan aldım.
  • bende aldım en son yaklaşık 1 yıl önce alıp satmıştım. en son oynadığım oyunla şimdiki oyun farklı baya.
  • Arkadaşlar merhaba,

Bana beta container veya epsilon container falan satabilecek olan var mı oyun içinde kaç rubleye tekabül ediyorsa parasını versem?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ManuOstar

Arkadaşlar merhaba,

Bana beta container veya epsilon container falan satabilecek olan var mı oyun içinde kaç rubleye tekabül ediyorsa parasını versem?
    flea da var, pahalı olan küçük çantaların içinde var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Winter Is Coming -- 6 Şubat 2019; 22:59:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Winter Is Coming

flea da var, pahalı olan küçük çantaların içinde var.

Alıntıları Göster
    Nasil yani?

• quote:

Nasil yani?

Alıntıları Göster
    baya
  • quote:

Arkadaşlar merhaba,

Boşuna çok para vermenize gerek yok.

Prapor'dan alınan ve toplamda 6 bölümden oluşan "The Punisher" Part 1-2-3-4-5-6 görev dizisini bitirdiğinizde size Epsilon Container veriyor oyun.

Bunun dışında eğer çok acil lazımsa Flea Market'te bu tip gelişmiş container satan oyuncular olabiliyor. Oradan kovalamanız lazım. Ancak fiyatları epey pahalı oluyor ve nadiren markete düşüyor.

Ayrıca yine Peacekeeper ile 4. seviye loyalty'e sahip olduğunuz zaman da 2x3 Beta Container'ı 5.000 küsür $ karşılığı alabiliyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Winter Is Coming

baya

Alıntıları Göster
    Kacirdigim bir espri mi var? Cevabini anlamadigim icin sordum; nasil yani? Flea da container satilmasi yasak degil miydi? Hangi cantalarin icinde var ve nereden anlasilir icinde oldugu?

Bir uste cevap: tesekkurler detayli cevap icin. Malesef oyunda pek basarili sayilmam, o yuzden prapor gorevleri bana cok zor geliyor gozum korkuyor 😊 elimden geldigince yapmaya calisiyorum ama cok yavas da olsa. Ayrica fence'i takip ediyorum, arada sirada beta dusuyor ama aninda kapiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ManuOstar -- 7 Şubat 2019; 21:49:49 >
  • quote:

Kacirdigim bir espri mi var? Cevabini anlamadigim icin sordum; nasil yani? Flea da container satilmasi yasak degil miydi? Hangi cantalarin icinde var ve nereden anlasilir icinde oldugu?

Bir uste cevap: tesekkurler detayli cevap icin. Malesef oyunda pek basarili sayilmam, o yuzden prapor gorevleri bana cok zor geliyor gozum korkuyor 😊 elimden geldigince yapmaya calisiyorum ama cok yavas da olsa. Ayrica fence'i takip ediyorum, arada sirada beta dusuyor ama aninda kapiliyor.

Alıntıları Göster
    espri yapmadım zaten sorunun cevabını bir önceki mesajda vermişim değil mi ? nasıl yani diye cevaplamışsınız bende daha önce cevabını verdiğim şekilde baya demişim. esprilik bir durum yok.

"flea da var, pahalı olan küçük çantaların içinde"

sizin burda mantıken flea da sadece "containerın" sığacağı esasen beş para etmez ama fiyatı milyonluk olan çantalara bakmanız lazım.

flea da satış hala yasak, fakat cantanın içine koyup satılabiliyor. gama vs.

aslında beş para etmez sadece containerın sığacağı küçük çantalar container a göre 2-8m rubel arası satılıyorsa içinde %99 container vardır.
  • Winter Is Coming kullanıcısına yanıt
    Container'ın normal çantalar içerisinde Flea'da satılabileceğini bilmiyordum hocam, sağol bilgi için. Bir girip deneyeyim şansımı :)

Scav run'lar sayesinde factory'de bayağı para kastım (yani kendimce çok, 4m param var ;) ama genel anlamda oyun bilgisine çok hakim değilim yeni sayılırım 1 ay olmadı
  • quote:

Container'ın normal çantalar içerisinde Flea'da satılabileceğini bilmiyordum hocam, sağol bilgi için. Bir girip deneyeyim şansımı :)

Scav run'lar sayesinde factory'de bayağı para kastım (yani kendimce çok, 4m param var ;) ama genel anlamda oyun bilgisine çok hakim değilim yeni sayılırım 1 ay olmadı
    key e koş keye ne yapcan factoryi gearsız oyunu zor öğrenirsin.

gerci ben koşuyom da noluyo, 20 milyonluk arsenal keyi anahtarlıkla 200bin e satıyoz

yanlışlıkla tabi
  • Escape From Tarkov Edge Of Darkness Edition hesabımı satıyorum.

Aldım bir süre güzel gear kastım fakat son 1-2 haftadır oyunu oynamaya hiç vaktim yok hazirana kadar da olmayacak büyük ihtimal, atıl duracağına satma kararı aldım.

iletişim bilgi vs için pm atabilirsiniz.
  • Winter Is Coming kullanıcısına yanıt
    özel mesajınız kapalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Daniel Faraday

özel mesajınız kapalı
    pm yolladım
  • Arkadaşlar ihtiyacı olan genç bir öğrenci kardeşime bana hediye olarak gelen standart sürüm kodunu vermeyi düşünüyorum nasıl yapalım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: doganaslan84

Arkadaşlar ihtiyacı olan genç bir öğrenci kardeşime bana hediye olarak gelen standart sürüm kodunu vermeyi düşünüyorum nasıl yapalım ?
    Tekrar merhaba,

Tahminimden fazla msg aldım o yüzden akşama kadar kendinizden kısaca bahsederseniz yazanlar arasından bir kişiyi seçelim adil olsun

iyi günler
  • quote:

Orijinalden alıntı: doganaslan84

Tekrar merhaba,

Tahminimden fazla msg aldım o yüzden akşama kadar kendinizden kısaca bahsederseniz yazanlar arasından bir kişiyi seçelim adil olsun

iyi günler

Alıntıları Göster
    dikkat et öğrenciyim diyip 35 yaşındaki elemanlara kaptırma hesabı
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.